Jump to content
Dogomania

CARMEN-mix owczarek belgijski. Już we własnym, fantastycznym domku.


Reno2001

Recommended Posts

[quote name='agusiazet']Miłość działa cuda. A czy Carmen jest taka posłuszna, ze biega bez smyczy?[/QUOTE]
Carmen słucha się na swój sposób ....nie odchodzi za daleko ... bez problemu przywołuje się ją w domciu..ale na otwartej przestrzeni też można ją puścić.. pilnuje się :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 872
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witamy :D u nas wsio ok Cami przytyła jej waga to 21,3 kg to dużo więcej jak ocenił wasz Wet:D:D ale to i dobrze.... to chyba przez zmniejszony ruch w tą zimę... mimo to jest ok :D zdrowa i szczęśliwa przynajmniej tak to wygląda szczeka w nocy i w dzień gdy tylko ktoś mija nasze drzwi to dobry znak...choć w nocy jest to (upierdliwe) że tak nazwę ale i tak jest super.

Link to comment
Share on other sites

Drogie Ciotki mam problem z Cami :( ona znów nie chce wychodzić na dwór sytuacja sie powtarza z tym noszeniem po schodach i wynoszeniem z domu....nie jest tak zimno by nie chciało się jej wychodzić jak juz wyjdzie to jedynie biega w kółko a swe potrzeby załatwia w domu :( co robic ??? chora nie jest byłem z nią u weta ...jest zdrowa co robić ???? pomozcie

Link to comment
Share on other sites

Moze sie czegos przestraszyla? Moze jest jakis halas na zewnatrz, czynnik, ktorego sie boi? Ja bym jej podawala leki na uspokojenie, ziolowe tabletki, feromony do kontaktu, mozna tez do wody dolewac CalmAid. Za kazde zrobione siku na polku, od razu nagroda, najlepiej miesko.

Moje suczki nie chca wychodzic na spacer, jesli czuja, ze bokser z sasiedztwa jest na wychodnym. Za Chiny nie wyjda wtedy, nie ma takiej mocy, ktora by je zachecila. Bokser jest mlody, glupi, chcial je napastowac od dziecinstwa i one mu to pamietaja. Moze Carmenka ma cos podobnego w glowie i boi sie wyjsc.

Link to comment
Share on other sites

Mozna by tez pomyslec nad jakims szkoleniem dla malej. Pewne wpojone zasady i nawyki ulatwiaja zycie wlascicielowi i psu. Pies jest bardziej przewidywalny i wie jakich zasad sie trzymac. Mojej strachliwej Casablance szkolenie (domowe) pomoglo. Takie bardzo pozytywne szkolenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']To faktycznie dziwne. Ona musiała się czegoś wystraszyć :(
nie przypominam sobie by było coś co mogło ją wystraszyć. Mieszkamy w spokojnej dzielnicy jedyne co robi hałas to karetki i reszta samochodów...łapki smaruję jej wazeliną gdyz myślałem że jest jej w nie zimno ale i to nie pomaga macie jakis dokładny adres do Tej Wesołej Łapki ??? bede musiał zadzwonić do nich bądź napisać

Link to comment
Share on other sites

MagdaNS miala inny problem z lękliwa Kolusia z Mielca. Kolusia non stop uciekala z posesji, nic ją nie bylo w stanie zatrzymac od ucieczki; Magda zabezpieczala teren, a Kolusia nadal zwiewala. Okazalo sie, ze Kolusia nie zalatwi sie na swoim terenie (mimo, ze olbrzymia dzialka) i pierwsze co robi to koope u sasiada. Odkad MagdaNS chodzi z Kolusia na spacery, ucieczki ustaly. Takze naprawde tak dziwne rzeczy siedza w głowach psiaków, ze trudno zgadnac. Moze Carmen cos zobaczyla na spacerze, cos sobie przypomniala.

Tutaj sa kontakty do trenerow z Wesolej Lapki :
[URL]http://wesolalapka.pl/contact-us.html[/URL]

Artykul :
[URL="http://wesolalapka.pl/tag/pies%20brudzi%20w%20domu.html"]http://wesolalapka.pl/tag/pies%20brudzi%20w%20domu.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18'] Odkad MagdaNS chodzi z Kolusia na spacery, ucieczki ustaly. [/QUOTE]
Muszę sprostować, że niestety niekoniecznie... Owszem, możliwość robienia koopy poza działką to dla niej super luksus i się bardzo cieszy, ale zdarzyło się jej mimo tego zwiać. Teraz ziemia jest bardzo zamarznięta, więc od ładnych kilku tygodni nie uciekała, ale nie mam żadnej pewności, że jak przyjdzie wiosna, to problem nie powróci... Staram się z nią lecieć z samego rana, żeby była wykoopana na cały dzień, a przynajmniej do popołudnia :).
To fakt, czasem naprawdę trudno zgadnąć, co siedzi w psim łebku i jak pomóc :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...