Jump to content
Dogomania

Dobra lecznica wet. w Łodzi...


Cindy

Recommended Posts

Witajcie!

Chciałabym zasiegnąc Waszych opinii na temat lecznic wet. w Łodzi... Gdzie warto chodzic z psem...

Najwazniejsze oczywiście, żeby wet wiedział co robi - znał się na tym i żeby kochał zwierzęta, ale przyznam szczerze, ze chciałabym, aby lecznica była schludna i czysta..

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 years later...

Polecam Klinikę Barnard. Od lat lecze tu zwierzęta. zawsze można polegać na pracujących tam lekarzy. Ale najbardziej fachowym jest Dr Młynarski.Chcę podziękować dr Młynarskiemu za uratowanie Miki - słabła z dnia na dzień. W klinice zrobił badanie USG. Okazało się że ma ropną macicę. Musiał zooperować ja jak najszybciej. W ciągu tygodnia pies już biegał a ma 17 lat. Jeszcze raz dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Gorąco polecam Klinikę Weterynaryjną znajdującą się na ulicy Gdańskiej 81. Czynna całą dobę, czysta, schludna a co najważniejsze świetny personel :)
[url]http://www.klinika-weterynaryjna.com.pl/[/url]

Link to comment
Share on other sites

Ja polecam lecznicę 4 Łapy - przy Ciołkowskiego na Chojnach, Kuraku.

Jest tam na stałe 3 lekarzy, otwarta 7 dni w tygodniu, z tym, że w sob. i nd. tylko od rana.
Czysto, schludnie, jestem bardzo zadowolona z opieki, jedyny mankament, że zwykle popołudniami sporo ludzi jest w poczekalni.
To jest lecznica, do której w końcu chce wracać! Naprawdę polecam! Chociaż nie jest wcale tak tanio.

Natomiast jeśli chodzi o Bernarda - to polecam jedynie dr Młynarskiego, pozostali lekarze cały czas zmieniają się.. Nigdy nie wiadomo który lekarz ma dyżur, na którego trafi się, często mają różne opinie, wskazówki, niestety nie mam zbyt pochlebnych opinii, przez jakiś czas tam uczęszczałam.
Odradzam.

Link to comment
Share on other sites

temat sprzed paru lat ale co tam:)

polecam faune szczególnie panią dr Magde nie jest drogo i mają fajne podejście do zwierząt
polecam też 4 łapy ale niestety ceny mają z kosmosu, mam zastrzeżenia tylko do jednej pani która była widocznie już zmęczona dniem i nie mogla pokazać psu jak fajnie est w lecznicy . ale to był jeden przypadek. więc polecam

nie polecam pod koniem, jedno wielkie zamieszanie, nie wykonywali żadnych badań u chorej suki a próbowali coś podawać, a nie brali pod uwagę objawów które zaobserwowali właściciele.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Witam, mój pies uszkodził sobie nerw w tylniej łapce, musi dostawać codziennie zastrzyki podskórne, a moja Pani weterynarz miała dziś gabinet czynny do 15 (ja sama nie dałabym rady zrobić psu zastrzyk, ponieważ nie miałby mi go kto przytrzymać) więc postanowiłam odwiedzić klinikę na ul. Gdańskiej 81. W klinice było dużo pacjentów, więc zapytałam Pani czy jest ktoś inny kto mógłby zrobić tylko zastrzyk (przyniosłam ze sobą wszystko nawet igłę i strzykawkę). Na to Pani mi odpowiada, że ona może go zrobić. Pani zabrała sie do robienia zastrzyku: wbiła igłę pod skórę psa przebijając ją na wylot, po czym zorientowała sie żę igła wyszła z drugiej strony, to ją wyjęła i włożyła ponownie (oczywiście pies piszczał z bólu), następnie wyjęła ją znów i powiedziała, że musi zmienić igłę. Ja zwróciłam uwagę na igłę, bo co z nią jest nie tak, skoro chce wymieniać??? Okazało sie, że Pani wbijając igłę po raz drugi, przekrzywiła ją. Moja reakcja była natychmiastowa. Nie pozwoliłam jej dotknąć mojego psa. Zauważyłam również, że psu leci krew, a Pani odpowiedziała że to jest normalne. Reasumując: igła była bardzo cieniutka (najcieńsza jaka wogóle jest dostępna), ampułka do wkłucia miała 2,5 mg/ml a Pani wkuwała ją na dwa razy (a chciała 3 raz), po czym przekrzywiła igłę. W tej klinice pracują ludzie niekompetentni, nie mówię, że wszyscy, bo nie miałam kontaktu z innymi lekarzami i nie będę oskarżać wszystkich, ale ta Pani napewno nie miała pojęcia jak robi sie zastrzyk. Przeżyłam traume w tej klinice. Skoro nie potrafią zrobić tak prostej czynności (przecież są do tego uczeni), to nie chcę myśleć jak leczą zwierzęta. Nie polecam tej kliniki, w wręcz odradzam.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 7 months later...

[B]Sowa[/B] jest naprawdę super :) i dziękuję też [B]Pani doktor z Ciołkowskiego[/B], która uratowała mi suczkę prawie w ostatnim momencie. Dzięki jej telefonowi z wynikami badań, (dawno po godzinach pracy nadmienię) szybko wpakowaliśmy puchałkę do samochodu i na nocny dyżur do Sowy
Gorzej z "pod koniem" gdzie jakaś chamska paniusia skreśliła naszego drugiego psa - 10 letniego owczarka z krwiomoczem. Po usg i rtg diagnoza "rak zżarł pół pęcherza" .zapytałam 'co dalej' to usłyszałam, że nie podejmuje się leczenia a w domyślę, że dni psa są policzone. Dojechaliśmy z nim 50 km w dresach upaćkani więc może pomyślała , że to jakieś gołod.pce i nie warto się angażować. Po pół roku okazuje się, że psa dało się wyleczyć

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

My od 15 lat leczymy wszystkie psiaki i kota u dr Włodzimierza Jachmana na Cieszyńskiej przy Rondzie Lotników Lwowskich. Bez wpadki. Bardzo kompetentny lekarz, do tego tani. Ruch jest co prawda niesamowity, codziennie kilkadziesiąt zwierzaków z całej Łodzi, ale warto poczekać w kolejce.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

A co powiecie o lecznicy "AS" na Składowej? Nigdy nie byłam tam ani z psem, ani z kotem, ale u dr Gaudynek-Charmasz leczyłam szczury. Wydała się przemiłą, ciepłą, pełną współczucia i delikatności osobą. Na zwierzętach egzotycznych bez wątpienia się zna. Lecznica jest schludna, dobrze wyposażona. Czy ktoś tam chodzi ze swoim psem/kotem, zeby moc się wypowiedzieć na temat jakości usług w tym zakresie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...