Jump to content
Dogomania

[LUBELSKIE] CHEŁM - Rosa,porzucona pieszczoszka, ma dom


bjedrona

Recommended Posts

  • 1 month later...

Sunia zostaje u pani :). Śpi w domu, ma jedzonko, dużo miłości i w końcu własny kąt i miłą panią. Towarzysza też ma, bo pani ma też starego kundelka, ale Misiek nie bardzo interesuje się Rosą, w zasadzie to traktuje ją jak powietrze. Rosa bardzo długo mieszkała poza domem, więc kiedy pani idzie do pracy, wypuszcza ją, bo mała wydrapuje dziurę w ścianie koło drzwi, żeby ją wyswobodzić ;-). Nie biega jednak po całym osiedlu, tylko czasami wyjdzie na dwór pobawić się z dziećmi i wraca pod drzwi, pilnować mieszkania (głośno szczeka jak na taką kruszynę :D).
Gdyby nawet znalazł się wcześniej niewiadomojakpiękny dom, to i tak bałabym się oddać tam Rosę, że uciekałaby tutaj...


ps. aha, Rosa trochę boi się mężczyzn, jednak po incydencie z kleszczami pokochała mojego tatę.. Zawsze kiedy tato wychodzi rano z domu po samochód, Rosa biegnie za nim z klatki obok, odprowadza go do garażu i wraca pod drzwi pani :) :) jest słodka :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Bardzo długo mnie tu nie było, napiszę co u Rosy :)
Mieszka już tylko ze swoją panią, około roku temu Misiek niestety odszedł za TM...
Sunia jest prześliczna! Chodzi z panią do fryzjera, grzecznie spaceruje na szelkach, marudzi strasznie przy jedzeniu - tylko gotowany kurczaczek się liczy ;)
Zostaje już w domu oczywiście, przyzwyczaiła się do tego i nie musi biegać po osiedlu, kiedy pani wychodzi do pracy.
Strasznie się cieszę, że skończyło się tak jak się skończyło.

Po roku znajomości Rosy z moją Fioną, dalej nie pałają do siebie miłością, ale postępem jest, że nie warczą na swój widok, tylko ładnie się obwąchują i... każda idzie w swoją stronę ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...