Jump to content
Dogomania

Bieżnia dla psa


jkrysiewicz

Czy jesteś zainteresowany(a) kupnem bieżni dla psa?  

10 members have voted

  1. 1. Czy jesteś zainteresowany(a) kupnem bieżni dla psa?

    • TAK
      1
    • NIE
      9


Recommended Posts

Badam zapotrzebowanie na tego typu sprzęt dla psa jak BIEŻNIA.

Bardzo przydatna w treningach z psem. Dobre przygotowanie kondycyjne to podstawa a bieżnia świetnie się do tego nadaje.

Będę miała możliwość zlecenia produkcji bieżni i wydaje mi się że cena mogła by być w miarę przystępna (kiedyś nowa bieżnia kosztowała 3000zł)
Co prawda nie mam jeszcze kalkulacji cenowej ale jest chętna firma do produkowania tego typu sprzętu.

Co Wy na to ??
Byłby ktoś chętny na zakup takiej bieżni ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']Po co mi bieżnia za 2 000zł jak wolę pójść z psem do lasu czy na rower?
Na tym polega przyjemność z posiadania psa.

Jeśli miałabym bieżnie dla psa... to ... po co mi w takim razie pies?:crazyeye::diabloti:[/quote]

Samo posiadanie bieżni ma dużo głębsze znaczenie !
Treningi z psem na świeżym powietrzu są jak najbardziej konieczne i są podstawą treningów - natomiast jeśli jest ktoś kto uważa że bieżnia by mu się przydała - znaczy że zna głębszy sens posiadania jej !:p

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

[quote name='jkrysiewicz']Samo posiadanie bieżni ma dużo głębsze znaczenie !
Treningi z psem na świeżym powietrzu są jak najbardziej konieczne i są podstawą treningów - natomiast jeśli jest ktoś kto uważa że bieżnia by mu się przydała - znaczy że zna głębszy sens posiadania jej !:p[/QUOTE]





Oczywiście że spacerów z psem na świeżym powietrzu nic nie zastąpi, ale bieżnia jest niezastąpiona w budowaniu masy mięśniowej psa. sama szukam teraz takiej bieżni i nie ma dużego wyboru tzn wybór może jest ale ceny kosmiczne :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kassia212']Oczywiście że spacerów z psem na świeżym powietrzu nic nie zastąpi, ale bieżnia jest niezastąpiona w budowaniu masy mięśniowej psa. [B]sama szukam teraz takiej bieżni i nie ma dużego wyboru tzn wybór może jest ale ceny kosmiczne[/B] :)[/QUOTE]



Mój mąż właśnie robi bieżnię !

Link to comment
Share on other sites

osobiście uważam że jest to kiepski pomysł. podzielam opinie Karilki, przecież po to ma się psa aby z nim chodzić, biegać i jeździć.
co do budowania masy mięśniowej polecam treningi bikejoringu albo podpiąć psy pod większy zaprzęg. moje psy nigdy nie biegały na bieżni a są nieźle przypakowani właście dzięki takim aktywnością :)

Link to comment
Share on other sites

  • 8 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...