Jump to content
Dogomania

2x CACIB Bratysława 15-16.08.2009


Różyczka

Recommended Posts

ARO- kazde miejsce jest dobre na spotkanie-) Ja w pierwszy dzien wchodze jako druga rasa a wiec mysle,ze po godzinie bede juz wolna,mozna skoczyc do jakiejs pijalni:p

Tylko musze jeszcze poszukac noclegu:placz:

Faktycznie zapomnialam sie zapytac od jakich godzin zaczyna sie sedziowanie,bo sama nie wiem.:oops:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Musiałek']ja jestem na tak :))) pifko cudna sprawa - a szczegolnie jak bede musiala smutki u topic bo mam sedziow ukladowych :/ i sedzine wystawiajaca :/

i jeszcze musze znalezc nocleg bo zarezerwowany mi sie wysypał :(([/quote]
He, he
widzę, że nie tylko ja jakoś czarno to widzę ;)

Nasze problemy wystawowe zaczęły się własnie od wiosennej Bratysławy. Bardzo mocne sprawdzanie uzębienia przez sędziów i te wąskie bieżniki ulożone bez sensu po przekątnej ringów...
Ps.
O Boże, ileż piwoszy jest wśród wystawców ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

No to znacie moj numer.Piszcie eski.Bedziemy czekac na wasze odzewy:cool3:
Musiałek nie ma sprawy po wystawie mozemy razem szukac spania a potem wszyscy do pijalni.

Mnie po Splicie juz nic nie zaskoczy,zaden sedzia ,zadna wygrana.Co ma byc to bedzie,podejrzewam,ze bedziemy wszyscy opijac nasze"ringowe"szalenstwa byle nie na smutno:cool3::p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nalina']No to znacie moj numer.Piszcie eski.Bedziemy czekac na wasze odzewy:cool3:
Musiałek nie ma sprawy po wystawie mozemy razem szukac spania a potem wszyscy do pijalni.

Mnie po Splicie juz nic nie zaskoczy,zaden sedzia ,zadna wygrana.Co ma byc to bedzie,podejrzewam,ze bedziemy wszyscy opijac nasze"ringowe"szalenstwa byle nie na smutno:cool3::p[/quote]

No tak - ładnie się zapowiada. Nie dość, że piwosze, to do tego jeszcze bezdomni i pesymistycznie nastawieni... ;) ;)
Szerokiej drogi!

MiS - trzymaj, trzymaj te kciuki, choć nie przy ringu
pozdro

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']masz to jak w banku :lol:

A.[/quote]

Patrz troche pomoglo :multi: Sedzia lagodnie sprawdzal zeby i Mamba jakos poszla. Chyba nawet niezle :loveu: Ale brakujacego certyfikatu niestety nadal nie mamy:p... bo dostala resCaCa i resCaciba. Tak wiec, mimo, ze go nie mamy, to bardzo sie ciesze z jej dzisiejszego zachowania na ringu. U nas byly cztery szutki w plci i wszystkie cholera w naszej klasie...
Ps.
A na trzeciej pozycji byl ubiegloroczna Ml.Zw.Europy. Tym bardziej nam przyjemnie.
Pozdro dla Wszystkich

Ps.
Nie mam upowaznienia od naliny zeby pochwalic jej Jorzina. Wiec nie chwale... :multi: Niech to zrobi sama

Link to comment
Share on other sites

To ja się pochwalę :D

Lhasa Apso - American Gigolo z Czańca w wyjątkowo dużej stawce baby :) wybiegał dzisiaj

res. BEST IN SHOW BABY :D :D :D

Cieszę się niesamowicie i dziękuję Ani Dzidt za pokazanie Richiego oraz jego drugiej właścicielce Izie Podolskiej za cudowne przygotowanie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aro']Patrz troche pomoglo :multi: Sedzia lagodnie sprawdzal zeby i Mamba jakos poszla. Chyba nawet niezle :loveu: Ale brakujacego certyfikatu niestety nadal nie mamy:p... bo dostala resCaCa i resCaciba. Tak wiec, mimo, ze go nie mamy, to bardzo sie ciesze z jej dzisiejszego zachowania na ringu. U nas byly cztery szutki w plci i wszystkie cholera w naszej klasie...
Ps.
A na trzeciej pozycji byl ubiegloroczna Ml.Zw.Europy. Tym bardziej nam przyjemnie.
Pozdro dla Wszystkich [/quote]

A widzisz :razz:,

[B][SIZE=4]gratulacje[/SIZE][/B] :multi::multi::multi:

Jutro też trzymamy :lol:


[quote name='Natalia_W']To ja się pochwalę :D

Lhasa Apso - American Gigolo z Czańca w wyjątkowo dużej stawce baby :) wybiegał dzisiaj

res. BEST IN SHOW BABY :D :D :D [/quote]

[B]gratki :multi::lol:[/B]

A.

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla zwycięzców!!!!:multi::multi::multi:
Nam niestety nie udało się dojechać. Coś wogóle mamy pod górkę z tym ich championatem. gdyby ktoś milutki podał stawkę Bearded collie (chociaż championy suki) chciałabym chociaż wiedzieć jaką miałyśmy konkurencję.Z góry dziękuję.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciłem do domu, więc krótko i zwięźle, czyli w punktach:
1. Sorki za literówki we wcześniejszej info pisanej z kawiarenki internetowej. słowacka klawiatura, zmęczenie i brak czasu.
2. Dzięki MiS za gratulki :) Do chwalenia się pierwszy nie jestem, ale skoro już tam, na miejscu byłem w internetowej kafejce, to wszedłem na dg i napisałem.
3. A w kafejce byłem, bo wycofywałem kasę wpłaconą na Światówkę (bo okazało się, że nie mogę jechać w tym terminie) i chcieli dane z banku, które mogłem ściągnąć przez internet.
4. Dla Was na przyszłość - najbliższa Incheby kawiarenka internetowa jest tuż obok w Centrum Handlowym AUPARK. Na I piętrze w księgarni "Panta Rhei".
5. Dzięki Nalinie i Dawidowi za sympatyczne towarzycho :evil_lol: Fajnie, że się udało spiknąć.
6. Kto chce stawki, to niech na prv poda mi swój normalny adres mailowy, to prześlę fotokopię z katalogu. Ale jutro, bo dziś muszę odsapnąć.
7. Natalia_W - no to szalejecie od małego ;) Gratulki
8. A skoro znowu mam dostęp do netu i mogę tu pisać - skończyliśmy Mł. Champ. Słowacji

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla wszystkich!
Nam tez poszlo swietnie :multi::
DUZA (CH.PL. CH.UA, GCH.UA TERRA LEMINISCATUS El Labrro) 2 x CAC, 2 x res CACIB - ukonczyla [B]Championat Slowacji[/B]
SALLY (MŁ.CH.PL, MŁ.CH. UA CAMBREMER SILVER LACE) 2 x JCAC - ukonczyla [B]Młodzieżowy Championat Słowacji[/B]

Link to comment
Share on other sites

Nasz Gończy Polski - Dukat Herbu Węszynos w oba dni w klasie użytkowej - oc. dosk., lok. 1, CAC, CACIB, BOB (CACIB-y w naszej rasie przyznawane są przez sędziów grzecznościowo - w celach kolecjonerskich).

Na BIS-ach w oba dni w VI grupie zostaliśmy wybrani do finałowej szóstki. (Na BIS-ach w VI grupie w pierwszy dzień 16 ras, w drugi dzień 15 ras).

No i najważniejsze ukończyliśmy [B]Championat Słowacji[/B] :multi: !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...