Jump to content
Dogomania

2x CACIB Bratysława 15-16.08.2009


Różyczka

Recommended Posts

Na informacji o wystawie doczytałam że tylko POCZTA. Wysłałam wczoraj razem z potwierdzeniem wpłaty poleconym priorytetem. I na bank nie będzie w terminie. Pani na poczcie powiedziała, że list może iść nawet 5 dni.:-( Tak że jak nie przedłużą nieco terminu to wystawę mamy z głowy, bo nas nie przyjmą jak dokumenty przyjdą po terminie. Zawsze mamy pecha z Bratysławą.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='JOLY']Na informacji o wystawie doczytałam że tylko POCZTA. Wysłałam wczoraj razem z potwierdzeniem wpłaty poleconym priorytetem. I na bank nie będzie w terminie. Pani na poczcie powiedziała, że list może iść nawet 5 dni.:-( Tak że jak nie przedłużą nieco terminu to wystawę mamy z głowy, bo nas nie przyjmą jak dokumenty przyjdą po terminie. Zawsze mamy pecha z Bratysławą.[/quote]

...od nas priorytet polecony idzie 2 dni....

Link to comment
Share on other sites

W Krakowie widać więcej czasu potrzebują na poczcie. Wersja szybsza na poniedziałek Pocztexem koszt listu ( pewnie wszystkie i tak w jednym worze jadą)70-80 zł za list. Więc podziękowałam chyba nie muszę aż tak pilnie jechać.Jak Nas nie przyjmą to trudno. Myślę że chyba tłumów to i tak na tej wystawie nie będą mieć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JOLY']W Krakowie widać więcej czasu potrzebują na poczcie. Wersja szybsza na poniedziałek Pocztexem koszt listu ( pewnie wszystkie i tak w jednym worze jadą)70-80 zł za list. Więc podziękowałam chyba nie muszę aż tak pilnie jechać.Jak Nas nie przyjmą to trudno. Myślę że chyba tłumów to i tak na tej wystawie nie będą mieć.[/quote]

Pocztexem zaspiewali mi 100 PLN :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

termin został przedlużony do 15.07.2009

napisałam do nich emaila i dostałam taką odpowiedź:

[COLOR=#1f497d][FONT=Calibri]"Dobrý deň,[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#1f497d][FONT=Calibri]áno, termín sa predlžuje do 15.7.09, takže môžete prihláškuposlať, ale iba pocztou. Ak potvrdenie o zaplatení (oplate za wystawe).[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#1f497d][FONT=Calibri][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#1f497d][FONT=Calibri]V. Močková"[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#1f497d][FONT=Calibri][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#1f497d][FONT=Calibri][COLOR=black]Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, zgłoszenia można wysyłać tylko pocztą? o co chodzi z opłatą za wystawę?[/COLOR][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madziorka']własnie wypelniam zgłoszenie i mam jeszcze jeden problem. W klasach wystawowych jest klasa championów od 15 miesiąca, czy moja suka mając Mł. Championat kwalifikuje się do niej?[/quote]

Do klasy championow moze byc tylko zgłoszony pies ktory ma dorosły Ch.Pl.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marihuana']U nas zgłoszenie wysłane (11 sztuk) i przelew zrobiony.
Modlę się aby wszystko doszło :))))[/quote]


wow jestem pod wrazeniem ilości :) a jeszcze jak zgraniesz wszystko - co ci oczywiscie życze z całego serca :loveu: (nie zrozum mnie źle :) ) to nas nie wpuszcza póżniej :) do bratysławy :))

ja jade ze skromna 3 :)

do zobaczenia na miejscu :multi:

Link to comment
Share on other sites

Kurcze, zapomniałam o tych wystawach.Ehhh szkoda.Pewnie już nie można zgłaszać, jest po terminie..
Transportu nie znalazłam...trzeba odpuscić.
Będe trzymała kciuki za wszystkich :multi:

[url=http://www.canossa.prv.pl]++ || Strona hodowli psów rasy American Staffordshire Terrier ||++[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...