Jump to content
Dogomania

Kuferek fryzjerski.


Meggy

Recommended Posts

Mam prośbę..Czy ktoś z Was może mi doradzić gdzie i jaki kupić kuferek na sprzęt fryzjerski i nie tylko...TAki,by maszynka,trymery,zgrzebła,szampony,odżywki,witaminy i inne rzeczy się zmieściły,bo w domu,to już w różnym miejscu są,a lepiej by miały swój kącik...

Z góry dziękuję!! :D

Link to comment
Share on other sites

Mam kuferek
[url]https://www.transgroom.com/fiche.asp?mode=products&sg=85&artikelnummer=&omschrijving=&id=729&taal=endosc[/url] spory, można go wygodnie otwierac - ma 3 skrzydła. Dodatkowo jest na kólkach, można go ciągnąć jak walizke, tyle, że to kiepsko sie sprawdza, jest żle wywzone chyba i strasznie kolebie. tyle, ze dość drogi - ja dałam za niego 100 Euro (podczas promocji) i to wtedy kiedyEuro stalo wyżej :(
W tej chwili jest obnizka cen i można go miec za 79... Niestety dalej to niemało :roll:
[url]http://www.transgroom.com/[/url]

Link to comment
Share on other sites

No mówie Ci właśnie, że jest oferta do końca lutego i teraz 79Euro. (Wczoraj dostałam ulotkę) Ja powinnam sciagnąć moją maszynkę z naprawy, ostrza z ostrzenia i nowe nożyczki, więc jakbys chciała połączyć siły przy opłacie za przesyłke - mogę sprawdzić ile kosztuje porto. A będe na wystawie w Gdańsku, wiec transport pomiędzy nami to nie problem....

Link to comment
Share on other sites

To zbieraj i poczekaj na nastepna przecene. Sądząc z tej ich przysłanej oferty - faktyczna cena i tak jest niższa- 125. Bede tam jezdzic, wiec może innym razem.
A kuferek obejrzysz sobie w Gdansku - pokaze Ci jego wady i zalety... Ja niestety jestem straszna bałaganiara, wiec nawet to mnie nie ratuje... Poza tym teraz marze o wiekszym - metalowym z szufladkami :roll: Ale tak czy owak - darowanemu koniowi sie nie zaglada w zeby, a ja go po częsci dostałam, apo częsci zapracowałam na niego.

Link to comment
Share on other sites

No, na wystawę jade - 20.II, będę z foxami i lakelandka gdzies koło ringu pani Świętoniowej - mam nadzieje, że nie zrobicie żadnego numeru pt. zmiana sedziego w ostatniej chwili.... :evilbat:
Już wystarczy, że na moje rasy do Sopotu zaprosiliście specjalistkę starej daty, tak starej, że bez psa - model z lat 50tych - nie ma się co pokazać na ringu... A jakos szczesliwie tak sie sklada takich psów nie wystwiam :roll:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie!Widzę,że jest ktoś,kto może mi pomóc!!SUPER!!Powiedzcie mi,bo ja dziś ne kumata jestem,ciężkie dni...Jak można ten kuferek zobaczyć(ukazuje mi się jakiś error) i jak go zamówić,bo widzę,że to nie jest w Polsce,jakie są koszty...Dziękuję za odpowiedź,bardzo mi na nim zależy!! :D

Link to comment
Share on other sites

Musisz wejść na stronkę [url]www.transgroom.com[/url]
Wybrać products i Home&Garden i Storage Systems.
No i masz pełen wybór pudełek i pudełeczek :)

Fuka ma takie na kółkach, umówiłyśmy się w 3Mieście na wystawie, że mi pokaże, a gdzie w Polsce można zobaczyć?

Chyba tylko u ludzi

Link to comment
Share on other sites

Dzięuję Ci bardzo za instrukcję obsługi,bo ja nic a nic z j.angielskiego... :oops: No,kuferki imponujące,świetne,świetne!!Szkoda,że ceny też...Wielka szkoda,że w Polsce takich nie ma... :(
No cóż...Dziś wyruszam na oglądanie co jest w sklepach,może coś wybiorę.. :)

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam,znalazłam...Jest to kuferek taki narzędziowy,ale pakowny z otwieranymi szafeczkami,Trudno go dokjładnie opisać,ale jest nie taki jak te tradycyjne długi,a niski,tylko wysoki,a z niego wychodzą jeszcze szafeczki na np.trymery....Widziałam je i w Practikerze i w Selgrossie.Ceny to 95zł(Prakticer) i 66zł(Selgross).Jest napradę extra.Były też w Practikerze aluminiowe po 70zł,ale takie stojące,więc cały sprzęt po zamknięciu by sie poprzewracał...

Naprawdę polecam ten,bo jest taki zgrabny,a pakowny... :D

JAk będę mieć chwilkę,to porobie zdjęcia,to zobaczycie... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Meggy']Znalazłam,znalazłam...Jest to kuferek taki narzędziowy,ale pakowny z otwieranymi szafeczkami,Trudno go dokjładnie opisać,ale jest nie taki jak te tradycyjne długi,a niski,tylko wysoki,a z niego wychodzą jeszcze szafeczki na np.trymery....Widziałam je i w Practikerze i w Selgrossie.Ceny to 95zł(Prakticer) i 66zł(Selgross).Jest napradę extra.Były też w Practikerze aluminiowe po 70zł,ale takie stojące,więc cały sprzęt po zamknięciu by sie poprzewracał...

Naprawdę polecam ten,bo jest taki zgrabny,a pakowny... :D

JAk będę mieć chwilkę,to porobie zdjęcia,to zobaczycie... :)[/quote]
[b]RÓB, RÓB - a najlepiej kup i pokaz nam. Bo ja wcale nie twierdze, że ten moj to taka rewelacja, chociaż zalety posiada.... No i zawsze moge miec drugi :D Na pewno zasadnicza wada jest jego cena - maszynke mozna kupic, albo calkiem przyzwoite nożyczki.... [/b]

Link to comment
Share on other sites

Kupiłam i już się zapakowałam...Nawet weszła maszynka spokojnie z pudełkiem... :angel:

Ta walizeczka na stronie co podałyście jest BOSKA,ale to chyba moje marzenie...Na razie musze jeszcze Coata zakupić,aparat drugi cyfrowy i inne,ważne rzeczy..Może kiedyś ten co na zdjęciu,ale to ostatnie miejsce zakupów... :(

Link to comment
Share on other sites

Już pokazuję kuferek,naprawdę jest poręczny i miejsca na rzeczy jest dużo...
[url]http://img220.exs.cx/img220/548/zamknity9qh.jpg[/url]
[url]http://img224.exs.cx/img224/9852/otw15jq.jpg[/url]
[url]http://img225.exs.cx/img225/4530/otw28ay.jpg[/url]
[url]http://img224.exs.cx/img224/8599/otwarty5cv.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...