Jump to content
Dogomania

Akita Inu Klub w Polsce


Mitsu

Recommended Posts

[quote name='Mitsu']Kochani !!!

Deklaracje napływają!!!!!!

Już niedługo aktualności na stronie Klubu!!!

Trzymajcie rękę na pulsie!

pozdrawiam i czekam na tych wszystkich, którzy jeszcze się nie zebrali i nie podpisali - :mad:[/quote]

Jaki jest adres strony klubu ????

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 months later...

[quote name='Angelika_Roser'][CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]Daria rozumiem, że dalkaracja, którą podpisałam na wystawie w Łodzi to tak o której tu mowa?! :loveu:

Jak postępy, ile mamy zgłoszeń?!
[/FONT][/B][/CENTER][/QUOTE]

haha a może to był cyrograf? :evil_lol::evil_lol:

tak to była ta deklarcja :) ciągle zbierane są podpisy.. musimy zebrać setkę zanim zacznie się coś dziać.. ile jest dokładnie tego nie wiem.. od tego jest Beata (Mitsu) ja tylko zbierałam podpisy :) każda para rąk do pomocy jest mile widziana :)


Sylwek a o co konkretnie pytasz?? Ty już wróciłes do Polski? ;>

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kochani ,

Podpisanych deklaracji wciąż brakuje, i tu muszę oddać hołd hodowcom, bo w większości to , właśnie Oni się postarali.

Apeluję o pomoc i wysyłanie deklaracji. Zbierzmy się proszę Was !

Czy mam komuś wysłać deklarację? Czy są jakieś problemy z tym , że ktoś czegoś nie wie, albo nie może otworzyć tej deklaracji zamieszczonej na dogo?

Dobrze byłoby na wiosnę ogłosić Walne, czy to sie uda , zależy tylko od Was.

Pozdrawiam,
Mitsu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe'].....

Sylwek a o co konkretnie pytasz?? Ty już wróciłes do Polski? ;>[/QUOTE]


Dario, nie jeszcze nie wróciłem. A pytałem ogólnie o stan sprawy Klubu Akity bo moje zainteresowani psiarskimi (akitowymi) sprawami choć uległo ewolucji to nie umarło.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 1 month later...

[quote name='Miawko']Podpisuję się pod pytaniem.
Jestem szczęśliwą właścicielką akity od niedawna, ale chętnie przyłączyłabym się do klubu, gdyby powstał...[/QUOTE]
Witaj Marto! Mitsu zbiera deklaracje. Nic mi nie wiadomo by zrezygnowała z klubu. W pierwszym poście tego wątku podany jest adres e-mail - napisz do niej to wyśle Ci druk deklaracji, który wypełniony odeślesz na adres pocztowy (też tam podany). ;)

Link to comment
Share on other sites

Klub rasy, który może mieć wpływ na organizacje wystaw, zapraszanie sędziów, hodowlę musi działac w ramach związku.. regulamin, do któego podesłałam link jest związkowy.. i nie bardzo widze powód zdziwienia..
'organizacje/stowarzyszenia' miłośników rasy pewnie można sobie tworzyć dowolnie i bez limitow członków, ale wtedy nikt by się z takimi organizacjami nie liczył i realnie nic te organizacje nie byłyby w stanie zrobić..

no ta bene znalazłam w internecie stronę 'klubową'.. niestety w zasadzie nie ma na niej zadnych informacji:
[url]http://akitaclub.eu/[/url]

Link to comment
Share on other sites

Agappe,

z tego co widze na tej stronie, to jest to dopiero projektowany klub i ma własne deklaracje członkowskie...
Czy to jest ta strona, która miała powstać (podany adres mailowy jest taki sam, jak ten podany przez Mitsu)?
W związku z tym, czy deklaracja tam podana jest tą właściwą (link z pierwszego postu już wygasł)?

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie ma żadnych informacji.:oops:

Ale dzisiaj wieczorem lub jutro będzie zawieszona deklaracja z prostym bezpośrednim wejściem - zapisz lub otwórz -.
Witam,

Jeśli chodzi o projektowany - to nie może być inny - jako , że nie istnieje. Aby mógł zaistniec trzeba zebrać 100 członków.

Malamuty zbierały się dwa lata.

Bez 100 deklaracji nie ma szans ruszyć !

Do Klubu zgodnie z przepisami naszego związku może należeć tylko Członek Związku.

Pozdrawiam i zachęcam do wysyłania podpisanych deklaracji - wciąż brakuje.

Mitsu

[URL="http://akitaclub.eu/"][COLOR=#4444ff]http://akitaclub.eu/[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Mitsu,
dzieki za informację, teraz przynajmniej jestem pewna, że podana stronka jest "nasza" :)
Maila z prośbą o deklarację już wysłałam, ale jeśli jutro pojawi się ona online, a ja nie otrzymam odpowiedzi na maila, to spróbuję zadeklarować się przez internet :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Agappe,
ale to już drugi rok leci odkąd temat ruszył na forum.
Naprawdę szkoda, że nie potrafimy się zorganizować i zjednoczyć - wydaje mi się, że taki Klub byłby z pożytkiem dla wszystkich posiadaczy Akit, więc taki brak zainteresowania jednak dziwi.
Ale "nic to", jak mawiał Pan Wołodyjowski, byle się nie poddawać - Mitsu, trzymam kciuki :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...