Jump to content
Dogomania

Profesjonalny sprzęt do suszenia psów


Sonya-Nero

Recommended Posts

[quote name='BiBi'][quote name='onka']no ni mam własnie a przydałby się jak dotąd musze sobie radzic bez statywu dlatego mi to dosc długo idzie[/quote]

W moim przypadku statywem jestem ja sama :wink: Wkładam uchwyt suszarki za biustonosz i w ten sposób mam wolne obie ręce :wink: :D[/quote]
:klacz: :laola: Dla mnie bomba, ja zawsze mam ochote trzymac ją w zebach, ale mi sie nie mieści :(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

A czy ktoś miał bliżej do czynienia z takim sprzecikiem?
[URL]http://www.groomer.com.pl/produkt.php?prod_id=4957[/URL]

Chodzi mi przede wszystkim o solidność wykonania i ewentualna awaryjność.


Co do METRO,to słyszałam że sa bardzo głośne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puli']A czy ktoś miał bliżej do czynienia z takim sprzecikiem?
[URL]http://www.groomer.com.pl/produkt.php?prod_id=4957[/URL]

Chodzi mi przede wszystkim o solidność wykonania i ewentualna awaryjność.


Co do METRO,to słyszałam że sa bardzo głośne.[/quote]
Ja miałam :) Jak dla mnie bomba :) Można go nawet kupić na raty chyba ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ostatnio zakupiłam
[B][SIZE=4]Metro CageMaster Plus Dog Dryer - CM-3[/SIZE][/B]

na eBay, kosztowała mnie ok 650zł (jeszcze po korzystnym kursie $) z przesyłką i niestety cłem.
Używam ja dla niufki i dla takich futrzaków (bernenczyki, collie...0 dla mniejszych futerek - lhasa apso, shih tzu, maltany i podobne - suszarki naszej ELTA HT220- niby tania, a ma 2000W 3 stopnie grzania i 3 nadmuchu + zimne powietrze... sprawdza sie rewelacyjenie. Polecam

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='Baha'] ELTA HT220- niby tania, a ma 2000W 3 stopnie grzania i 3 nadmuchu + zimne powietrze... sprawdza sie rewelacyjenie. Polecam[/quote]


Czy możesz mi napisać gdzie kupiłaś ten model suszarki, ja już cały internet przeszukałam i nie ma w żadnym sklepie, jest tylko model HT350, ale to już całkowicie inna suszarka
Zobacz tu
[URL="http://allegro.pl/item491461399_suszarka_elta_ht_350_2000w_dyfuzor_cool_nowa.html"]Suszarka ELTA HT 350 - 2000W + DYFUZOR + COOL nowa (491461399) - Aukcje internetowe Allegro[/URL]

Link to comment
Share on other sites

mam vivoga i bardzo sobie chwalę powiem szczerze że ma taką moc że yorki pod sufitem latają:diabloti: ale można sobie ustawic moc i nawet główkę yorka suszę tą suszarką jak ktoś chce dam namiary na priv stosunkowo taniej niż w innych sklepach internetowych

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

chce kupic sobie sprzet do suszenia samojedow (duzo siersci i spory podszerstek). I mam zagwozdke czy kupic wydmuchiwacz wody, u nas nazywaja to waterblazer, czy suszarke dla psow. Nie wiem co lepsze i co sie bardziej nadaje do przygotowywania psa na wystawe. Widzialam ze groomerzy najpierw wydmuchuja wode a pozniej susza suszarka. Jako ze mnie nie stac na dwie maszyny:oops: prosze o porade:p na co wydac kase:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Zdaje sobie sprawe ze wiekszosc tu piszacych ma odpowiednie pomieszczenia do groomingu, ale dla zainteresowanych blasterem chcialam napisac, ze w warunkach domowych blaster moze byc masakra. Nadmuch jest naprawde silny i poza woda wydmuchuje tez martwy wlos. Jesli ma sie miejsce w lazience tudziez innym pomieszczeniu gdzie sa kafelki nie ma problemu, ale w innych raczej moze byc ciezko. Ostatnio bylam swiadkiem suszenia rotka blasterem i po zabiegu uprzednio biale kafelki byly czarne.... Planowalam kupno suszarki dla mojego czarnego, ale mam w calym mieszkaniu dywany, wiec zrezygnowalam.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='nykea']Zdaje sobie sprawe ze wiekszosc tu piszacych ma odpowiednie pomieszczenia do groomingu, ale dla zainteresowanych blasterem chcialam napisac, ze w warunkach domowych blaster moze byc masakra. Nadmuch jest naprawde silny i poza woda wydmuchuje tez martwy wlos. Jesli ma sie miejsce w lazience tudziez innym pomieszczeniu gdzie sa kafelki nie ma problemu, ale w innych raczej moze byc ciezko. Ostatnio bylam swiadkiem suszenia rotka blasterem i po zabiegu uprzednio biale kafelki byly czarne.... Planowalam kupno suszarki dla mojego czarnego, ale mam w calym mieszkaniu dywany, wiec zrezygnowalam.[/QUOTE]

bez przesady:roll:
ja mam dwa kudlate psy.... dosc duze i puszczajace podszerstek. Kapie je najczesciej na raz, bo na wystawy. Przyznam ze jak suka liniala to po suszeniu wszystko bylo pokryte bialym puszkiem, ale jak sie zamknie pomieszczenie to tylko w jednym jest taki bajzel. Wystarczy pozniej odkurzyc i po klopocie. A suszenie o ile szybsze, sprawniejsze, a nawet przyjemniejsze taka profesjonalna suszara.
Ja bardzo sobie chwale zakup blastero-suszarki :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Lolka, ja nie bede ryzykowac. Jesli sie u Ciebie sprawdza to zazdroszcze, ale ja juz ze zwyklymi klaczkami walcze i nic nie moge zrobic. Jesli ma sie posadzki, terakoty, cokolwiek innego niz dywan to pewnie da sie to zrobic, ale wykladziny sa zabojcze. Zwlaszcza jak ma sie ciemnego psa i ciemne wykladziiny (wbrew pozorom!!), bo gdyby bylo kontrastujaco to by sie przynajmniej wiedzialo gdzie czyscic, a tak sie odkurza i odkurza, ale czesc tak czy tak zostaje i pozniej wylazi po trochu kazdego dnia :wallbash:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...