Jump to content
Dogomania

Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...


Recommended Posts

[quote name='halcia']Ja tez ogromnie sie ciesze ,ze ma watek,jedzenia to mu nie brakuje a ciałko i tak spore,najlepiej wyczaic co by go intrygowało,czy powodowało ruszenie sie.[/quote]


Ale poprzez jedzenie tez bedzie kojarzyc.Moze jakas zabawka????Ale nie do gryzienia.Cos piszczacego????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halcia']Zgadza sie,jedzonko nawet moze najlepiej go przekona,ale on wielki i na pewno z duzą nadwaga przez brak ruchu.Piszczacej zabawki moze sie bac,sama nie wiem trzeba wyczaic co go najbardziej rajcuje.[/quote]


Albo sie przestraszy albo go zaciekawi.No chyba ze zabawke ale nie piszczaca .Takie parowki co kaskadaffik ostatnio zanosila.sa dlugie i nie piszcza.Moze bylby ciekawy co to jest.A jedzonko to nie w takich ilosciach zeby sie napchal tylko zeby zobaczyl ze cos dostaje nieduzo ale jakies pavhnace mieso np. cos z podrobow .No bo czym innym mozna psa przekupic jak nie jedzeniem??Innego pomyslu nie mam.Ale jeszcze jak bede w sklepie zoologicznym to popatrze za czyms ciekawym.A taka zabawka moze sie zainteresowac dopiero jak bedzie sam i bedzie spokojny i bezpieczny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reno2001'][B]_ChiQuiTa_, [/B]DT wchodzi w grę nawet teraz, ale musi to byc baaardzo spaarwdzone miejsce z baaaaardzo doświadczonymi opiekunami. Tu nie ma mowy o przypadkowym zaopiekowaniu się psem, bo same dobre chęci na pewno tu nie wystarczą :shake:.

[B]Gabi[/B], banerek sliczny, Już się częstuję :diabloti:.[/quote]

Tak tak wiem. Chciałam się tylko dowiedzieć.
Będę szukać, znalezienie DT u behawiorysty będzie raczej niewykonalne (no chyba żeeee). Doświadczonych ludzi może uda mi się znaleźć. Będę się starać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LACRIMA']Jakieś przysmaki najlepiej mu dawać przed schroniskowym karmieniem. Może jakąś główkę dużej kości wołowej.[/quote]


Cięzko bedzie trafic przed schroniskowym karmieniem.
Chodzi o taka kosc gotowana???z miesem????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ChiQuiTa_']Tak tak wiem. Chciałam się tylko dowiedzieć.
Będę szukać, znalezienie DT u behawiorysty będzie raczej niewykonalne (no chyba żeeee). Doświadczonych ludzi może uda mi się znaleźć. Będę się starać.[/quote]



:):):):):)
A wiesz moze gdzie u nas najblizej wogole jest behawiorysta??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yoko100']:):):):):)
A wiesz moze gdzie u nas najblizej wogole jest behawiorysta??[/quote]
można spróbować u Pani Zofii - nicek na dogo Mrzewinska
Jak tylko znajdzie czas odpowiedzieć to warto skorzystać z Jej rad;)

Link to comment
Share on other sites

Jeśli mogę, to ja napiszę tak:
można napisać do [B]Eurane[/B] ona mi dała bardzo cenne wskazówki odnośnie zachowania Toli - widać, że posiada olbrzymia wiedzę
jest także [B]Pan Jacek Gałuszka [/B][url=http://www.wesolalapka.pl/]Wesoła Łapka - pozytywne szkolenie psów[/url]

kurcze serce boli

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yoko100']Ta Pani siedzi n dogomani tak???
I ta Pani zna sie na takich przypadkach?[/QUOTE]
Yoko, rozumiem, ze jestes nowa, ale zamiast zadawac pytania z pierwszej klasy, moze poczytaj troche np. o Pani Zofii Mrzewinskiej i innych specjalistach od psiej terapii, jest ich niewielu naprawde. To troche wstyd, zeby wolontariusz, ktory chce pomagac psom po przejsciach pytal o takie podstawy, a sam nie przeszukal dogomanii, Mojego Psa, artykulow na onecie o psiej tematyce pisanych przez Pania Zofie Mrzewinska od dlugiego czasu. To tak jakby Polak nie znal Mickiewicza, tak dogomaniak powinien znac Pania Mrzewinska, Pania Iracka, Pana Galuszke i Pana Klosinskiego.
Sorry za tą uwagę, ale dużo, duzo postów piszesz z banalami, ktore rozciagaja watki do niebotycznych rozmiarow, o bazowe sprawy mozna zapytac na pw lub poszukac.

Kilka razy Pani Zofia nam doradzala, mysle, ze tym razem nie odmówi, tylko trzeba przedstawic temat od podszewki. Wloze psy na strone i napisze pw do Pani Zofii.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze by było na forum Wesołej Łapki założyć wątek i się wypytać jak sobie z Lorim radzić, mogę sama tam zapytać jak chcecie.On jest strasznie podobny do mojej niedawno wyadoptowanej Sabci:-(.
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/125/bb80726c0dcc2ce5med.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Yoko, rozumiem, ze jestes nowa, ale zamiast zadawac pytania z pierwszej klasy, moze poczytaj troche np. o Pani Zofii Mrzewinskiej i innych specjalistach od psiej terapii, jest ich niewielu naprawde. To troche wstyd, zeby wolontariusz, ktory chce pomagac psom po przejsciach pytal o takie podstawy, a sam nie przeszukal dogomanii, Mojego Psa, artykulow na onecie o psiej tematyce pisanych przez Pania Zofie Mrzewinska od dlugiego czasu. To tak jakby Polak nie znal Mickiewicza, tak dogomaniak powinien znac Pania Mrzewinska, Pania Iracka, Pana Galuszke i Pana Klosinskiego.
Sorry za tą uwagę, ale dużo, duzo postów piszesz z banalami, ktore rozciagaja watki do niebotycznych rozmiarow, o bazowe sprawy mozna zapytac na pw lub poszukac.

Kilka razy Pani Zofia nam doradzala, mysle, ze tym razem nie odmówi, tylko trzeba przedstawic temat od podszewki. Wloze psy na strone i napisze pw do Pani Zofii.[/quote]



Wybcz ale ja naprawde nie mam czasu teraz czytac mam tyle egzaminow i nauki ze nie moge poswiecic sie czytaniu o Pani Zofi a kto pyta nie bladzi.Ja na dogomani siedze zbyt krotko i nie slyszlalam tego i chyba jak wiekszosc osob siedzacych tutaj.I nie wydaje mi siezeby to bylo dobre porownanie do Mickiewicza.Jesli miala bym czas o tym poczytac to napewno bym to zrobila.Ale nie teraz.I nie wydaje mi sie tez to wstydem ze tego niewiem bo czlowiek nie o wszystkim wie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Oferujesz Loriemu hotelik?Super,ale tez trzeba sie chyba liczyć z dozywociem/czarna wersja/,On mi pare lat spędzał sen z powiek.Jesli będzie u Ciebie,co m-c bedę przekazywała 100zł.na niego i wisiała na watku i czaiła kazy postawiony krok w kierunku człowieka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yoko100']Cięzko bedzie trafic przed schroniskowym karmieniem.
Chodzi o taka kosc gotowana???z miesem????[/quote]

Taka kość jak na obrazkach: z jednej strony główka, z drugiej strony główka, po środku proste. Może być surowa, z mięsa oskrobana. Będzie pachnięć i intrygować. Plastykowych zabawek, do tego piszczących, najprawdopodobniej będzie się bał.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...