Jump to content
Dogomania

Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...


Recommended Posts

Dziewczyny pomału. Nic na hura. No i przede wszystkim, trzeba informowac Kiero o KAŻDYM nalocie ;). Najlepiej jednak, jeśli będą przychodziły najwyżej dwie osoby. Tu trzeba delikatnie zadziałac ...:razz:

Co do Loriego, to czy ktoś mógłby mu zdjełac ładny banerek :oops:???


A sens ZAWSZE JEST!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reno2001']Dziewczyny pomału. Nic na hura. No i przede wszystkim, trzeba informowac Kiero o KAŻDYM nalocie ;). Najlepiej jednak, jeśli będą przychodziły najwyżej dwie osoby. Tu trzeba delikatnie zadziałac ...:razz:

Co do Loriego, to czy ktoś mógłby mu zdjełac ładny banerek :oops:???




A sens ZAWSZE JEST!!![/quote]

Ja nie umie robic banerkow:(:(:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]To czekanie jest dobijajace
a z ty dogadaniem to ciezko wyczaic[/QUOTE]
Spokojnie, na wspolprace ze schroniskiem pracuje sie latami. Ja przez pierwsze wizyty dawalam dary przez brame i moglam pstryknac psy zza krat bez zadnych opisow. Na ich zaufanie trzeba 'zasluzyc', a i tak byle drobnostka oziębia chwilowo nasze uklady. Trzeba dzialac ostroznie i zawsze miec na uwadze tylko psy i ich dobro.
Poprosze kierownika o zgode na cotygodniowe wizyty u Loriego. Tak na ok. 1 godzine z krzeselkiem rybackim ;)

Banerki robi RADUNIA i SZPILKA23.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Spokojnie, na wspolprace ze schroniskiem pracuje sie latami. Ja przez pierwsze wizyty dawalam dary przez brame i moglam pstryknac psy zza krat bez zadnych opisow. Na ich zaufanie trzeba 'zasluzyc', a i tak byle drobnostka oziębia chwilowo nasze uklady. Trzeba dzialac ostroznie i zawsze miec na uwadze tylko psy i ich dobro.
Poprosze kierownika o zgode na cotygodniowe wizyty u Loriego. Tak na ok. 1 godzine z krzeselkiem rybackim ;)

Banerki robi RADUNIA i SZPILKA23.[/quote]


Z krzeselkiem rybackim heheh ciekawe co na to kierownik.Zeby nie kazal nam sie postukac po glowach:):):)
Gabi a wiesz wogole jak sie do tego zabrac ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']żeby podlinkować skopiuj adres wątku,zaznaczasz obrazek w edycji sygnatur, klikasz w ikonkę z globusem i spinaczem, wklejasz w okienko skopiowany adres i zatwierdzasz ;)[/quote]


A gdzie skopiowac adres?Nie zabardzo czaje :D:hmmmm::shock::thinkerg:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yoko100']A gdzie skopiowac adres?Nie zabardzo czaje :D:hmmmm::shock::thinkerg:[/quote]

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/mielec-mega-olbrzym-jego-strach-jeszcze-wiekszy-lori-zywa-legenda-137612/[/url]

to jest skopiowany adres.tam gdzie wpisujesz nazwę strony czyli [url]www..[/url]...

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam to wszystko na wdechu, Psiak na prawdę nie pozwala o sobie zapomnieć. Cały czas przed oczami mam te jego smutne oczy... :-(
DT wchodzi w grę dopiero po oswojeniu Loriego z człowiekiem?
Mam nadzieję, że będziecie miały zgodę na wizyty u niego. I życzę Wam mnóstwo samozaparcia i wytrwałości:p

Link to comment
Share on other sites

To krzesełko to taki świetny pomysł:cool2:, że już się doczekać nie mogę:evil_lol:
Dobrze że lubie książki czytać to będę miśkowi na głos czytać, napewno zrozumie.;)
Ale tak na poważnie ja mogę podejść raz w tygodniu jeśli uważacie, że tyle wystarczy, ale bez zgody się nie odważę, bo nie chcę więcej problemów narobić i Pana Kierownika podminowywać, chwilkę zaczekajmy.. choć zdaję sobie sprawę, że czasu nie ma dużo, bo depresja głębok niesamowicie:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ChiQuiTa_']Przeczytałam to wszystko na wdechu, Psiak na prawdę nie pozwala o sobie zapomnieć. Cały czas przed oczami mam te jego smutne oczy... :-(
[B]DT wchodzi w grę dopiero po oswojeniu Loriego z człowiekiem?[/B]
Mam nadzieję, że będziecie miały zgodę na wizyty u niego. I życzę Wam mnóstwo samozaparcia i wytrwałości:p[/quote]


[B]_ChiQuiTa_, [/B]DT wchodzi w grę nawet teraz, ale musi to byc baaardzo spaarwdzone miejsce z baaaaardzo doświadczonymi opiekunami. Tu nie ma mowy o przypadkowym zaopiekowaniu się psem, bo same dobre chęci na pewno tu nie wystarczą :shake:.

[B]Gabi[/B], banerek sliczny, Już się częstuję :diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LACRIMA']jeśli tylko będzie można coś pomóc od razu się dokładam[/quote]


:):):):) poki co nie trzeba .Ale kto wie jak sie sprawy potocza:)Może Lorus nas jeszcze zadziwi co jeszcze chwile potrwa ale nawet niewiecie jak sie ciesze ze Lori ma watek :):) i cos u niego sie dzieje.Bo ile sie obuczalam o niego to masakra:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reno2001'][B]_ChiQuiTa_, [/B]DT wchodzi w grę nawet teraz, ale musi to byc baaardzo spaarwdzone miejsce z baaaaardzo doświadczonymi opiekunami. Tu nie ma mowy o przypadkowym zaopiekowaniu się psem, bo same dobre chęci na pewno tu nie wystarczą :shake:.

[B]Gabi[/B], banerek sliczny, Już się częstuję :diabloti:.[/quote]


Tez bym sie poczestowala:D tylko niewiem jak cos mi to nie wychodzi.Ale jak mi nie wyjdzie to Gabi w przyszlym tygodniu w odwiedziny ma przyjsc to pokarze:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaskadaffik']To krzesełko to taki świetny pomysł:cool2:, że już się doczekać nie mogę:evil_lol:
Dobrze że lubie książki czytać to będę miśkowi na głos czytać, napewno zrozumie.;)
Ale tak na poważnie ja mogę podejść raz w tygodniu jeśli uważacie, że tyle wystarczy, ale bez zgody się nie odważę, bo nie chcę więcej problemów narobić i Pana Kierownika podminowywać, chwilkę zaczekajmy.. choć zdaję sobie sprawę, że czasu nie ma dużo, bo depresja głębok niesamowicie:-([/quote]


Kaskadaffik ale z pustymi rekami do Loriego sie nie idzie:P:P: Jak jeszcze Lenki nie mialam to mu kupowalam uszy, ktore podobno zakopywal ale to zajecie tez jakies jest:)i wymaga troche ruchu.I kurczaka mu gotowalam obieralam i zanosilam w miseczcea na wierzch ciasteczka oby troche umilic mu zycie.Choc Lori zasluguje na owiele wiecej niz ten kurczak i ucho no ale coz lepsze to niz nic:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...