Jump to content
Dogomania

Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!


Klaudus__

Recommended Posts

Dnia 18.05.2017 o 10:34, WATACHA napisał:

O wszystko pytam i o chorobę i o dolegliwości.

Co ty piszesz? Koty drze? Szkoda , że nie wiedziałam , bo bym nie musiała jej wczoraj pleców masować i nóg depilować ha,ha,ha,ha

Dolegliwości w skrócie: bóle mięśni, stawów, kości, zębów, mrowienia, drętwienia, palenia, przeczulice, wzrok, słuch, zmęczenie i różne samopoczuciowe odchylenia. Ostatecznej diagnozy od lekarza nie mam, bo przecież termin na wrzesień. Na razie mam dodatnie wyniki badań babesji, mykoplazmy i graniczne bartonelli i boreliozy. 

O masakra, ja bym mojej nie dotknęła :D 

Link to comment
Share on other sites

U mnie od kręgosłupa i stawów się zaczęło...

 

Lizka chora, diabli wiedzą co jej jest. Wyniki krwi kiepskie, boli ja kręgosłup, wygryzła się do krwi :( Na usg tylko śledziona powiększona trochę. Kurcze, kurcze :( Totalnie się nie znam co dalej... bo jej prześwietlą kręgosłup i zrobią operację? 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Lizka się poprawiła, wyniki się poprawiły. Ale mnie coś niepokoi. Mam wrażenie, że plecy ją dalej bolą. Teoria jest taka, ze ją prawie otrułam szamponem, nie wiem co ja za butelkę wzięłam u mamy. Możliwe żeby jakiś składnik z ludzkiego szamponu był toksyczny dla psa aż tak? 

 

Watacha, co Twoje? :P 

Link to comment
Share on other sites

Też nie sądzę żeby mogła mieć aż takie uczulenie... a mogła ja po kąpieli przewiac?  Widziałam kiedyś jak chłopaka tak przewialo ze aż ho sparalizowalo i musiałam wezwać karetkę żeby dali zastrzyki rozluzniajace i był potem obolaly. ..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...