Jump to content
Dogomania

Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!


Klaudus__

Recommended Posts

Dzieki :)

 

Lizka w niedziele tez się spisała, ale widać, ze jej się nie chciało. Byla 4 i 6 chyba, a w łącznej nawet nie wiem która. A na podium stały co najmniej dwa teamy startujące w Mistrzostwach Świata (drużynowo zdobyli srebro w jumpingu M)   :terazpol: Ale za to oba egzaminy (sob i nd) położyłyśmy :]

 

Bolcik w jednym jedynym biegu się ogarnął i pobiegł pięknie zdobywając 1 miejsce i zostawiając konkurencje daleko w tyle. W kolejnym gorzej i już w łączniej spadł na drugie :/

 

 

Stanowimy dream team :P Najpierw Lizka zamiast startować postanowiła sobie posaneczkować, a specjalnie miała gruczoły wyczyszczone  :niewiem: a następnie debil Bolto postanowił stanąć przed hopka i zamiast skakać, to mnie obszczekać..... nie szlo go ruszyć! Dłużej gamon darł na mnie mordę niż biegł :errrr:  Ostatecznie zaszalałam ja, aż sędzina mnie dopingowała, żebym szybciej biegła :P Ale wstyd!

Link to comment
Share on other sites

Bolcik by się z Hexą dogadał, jej też paszcza się nie zamyka, a nawet jak zamknięta to odgłosy wydaje :lmaa:

A Igunia już się przyzwyczaiła do psiego szczeku jak śpi czy się budzi? Maniula czasem nawet nie drgnie jak psy listonosza pożerają przez okno ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...