Jump to content
Dogomania

Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!


Klaudus__

Recommended Posts

Bylismy u weta gnojka odrobaczyć, waży 2,8 kg :p Ale toto rozdarte :mad: Na ludzi już.... Zawsze się zastanawiałam, czy jakby Sadie ktoś od początku temperował, to byłaby inna. To teraz będę miała okazję sprawdzić :placz: Ale za to w transporterze tylko chwilkę popiszczał, a jeździliśmy po sklepach itd.

Link to comment
Share on other sites

Chcesz? :diabloti:

A tak serio, to się wkurzyłam, bo to nie jest tylko taka gadka, że zwierzaków na prezent się nie daje :shake: Już pomijając, że psa na stałe chciałam za dwa lata.. że sobie chciałam wybrać sama, że starszego... to kurde! chciałbym mięć choć wolne pierwszy tydzień :angryy: I niekoniecznie w lutym szczeniaka ;)

A brzydki jest bardzo, ale mi to loto :) Tylko mu ten świński ogonek wyprostuję ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak to jest z planowaniem ;) Miał być taki i śmaki a jest rozdarty ze świńskim ogonkiem ;) Ale dasz radę, początki bywają trudne.
A spacerować można i z taką bandą :cool3: [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-zIeUyMqxLFg/Tt-nKWmLNQI/AAAAAAAAJVI/MQishcayVYk/s640/DSC_0477.JPG[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']hahha świński ogonek ma? rany ale on tak serio serio prezent niespodzianka????? ja bym chyba opipiała z radości jakby mi J olbrzymka sprezentował hah[/QUOTE]
Jak mu pokazałam Jadźko-Lizkę, to była rozmowa, ze jak szczeniaka, to lepiej na wiosnę, ze urlop, że jak już z Liz ogarnę się na torze.... a w ogóle zwariowałam, bo na co nam kolejny pies ;) W czwartek dzwoni do mnie siostra, gdzie te szczeciniaki były, bo koleżanka szuka. Umawiamy sie na walentynkowa kolację z Damianem, wraca z pracy zamiast z kwiatami... to ze szczeniakiem. Więc serio - prezent niespodzianka walentynkowa :lol: Jakbym dostała takiego jak wymarzyłam, to pewnie też bym sie posikała. A jakbyś dostała kota? :diabloti:
Ma zakręcony ;)
[quote name='weszka']Tak to jest z planowaniem ;) Miał być taki i śmaki a jest rozdarty ze świńskim ogonkiem ;) Ale dasz radę, początki bywają trudne.[/QUOTE]
No i oby się okazał jak to bywa - niechciany, nei taki, nie wtedy, ale najkochańszy :loveu:
[quote name='weszka']A spacerować można i z taką bandą :cool3: [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-zIeUyMqxLFg/Tt-nKWmLNQI/AAAAAAAAJVI/MQishcayVYk/s640/DSC_0477.JPG[/URL][/QUOTE]
Zawsze Cie podziwiałam za to :) Mi się najlepiej spaceruje z średnimi psami.... małe się pałętają pod nogami za bardzo ;)

Mi się ta sunia tez podobała [url]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/?p=852[/url]

Edited by zerduszko
Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']ahaha to byłby cios poniżej pasa :lol:[/QUOTE]
Szczeniak teraz tez jest :lol: Jeszcze nie czorny :diabloti:

Kupiłam dziś wymarzoną obrożę! Jak ją zobaczyłam pierwszy raz zdaje się u Waszkowego psa, to oszalałam. Droga była, ale szczeniaka mam pierwszy i chyba ostatni raz, to co będę sobie żałować :loveu:
Postaram się ogarnąć i obfocić w nowej pięknej obróżce ;)

Dziś został sam na 3 h, całkiem sam bez suk! I tylko trochę pisnął. Mega sukcessss :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Nie liczyłabym, że Fix na miniaka wyrośnie ;) Tylko on chyba miesiąc starszy od B.[/QUOTE]

A nie no ja tez na to nie liczę;) Raczej blziej sredniego psa będzie ;) tak do kolana myslę;) Bo wielkości miniatur to on jest chyba teraz... w szyjce 30 cm ma prawie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Taka [URL]http://shih-tzu.pl/sklep/image/cache/data/produkty_obroze/obroza_mac_15-25_niebieska-650x650.jpg[/URL]
Ale nie kupiłam smyczy, a same czarowne mam :shake:

Ty miałaś takie szelki czerwone czy obrożę?[/QUOTE]

achhh uwielbiam te rzeczy - mam kilka :D dla maluchów dwie obrózki takie, chyba dla średniego też mam i dla olbrzyma szelki, smycz i obrożę :errrr: wszystko czerrwone :oops:

Link to comment
Share on other sites

Ło matko, dla olbrzymek to chyba ze 100 szele :shake: Dla mojego małego w sklepie 30 parę zł :shake: Mi się juz wsio czerwone znudziło, ładne sa te sraczkowate, ale na nim by się gubiły. Marzyłam o niebieskich, a jak jeszcze u Fixa zobaczyłam, to już nie umiałam wytrzymać!

Zaczęłam robić foty i bateria padła. Co za peszek :diabloti: Ale ładuję ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko'] Tylko mu ten świński ogonek wyprostuję ;)[/QUOTE]


utnij,mnie się bardzo podoba ogryzek u mojej psicy :)

:evil_lol:



[quote name='Saththa']
Fix ma zwykłą parcianą obroże za 9 zł :evil_lol: a i tak mu skracałam i obcinałam :lol:[/QUOTE]


i słusznie,dla szczeniaka to szkoda ładować kasę w obrożę czy szelki z których wyrośnie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...