Jump to content
Dogomania

Rzeszów wystawa 06-02-2005


kosmateuszy

Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Monika R. dokladnie Dustin - Drako jest po Gordziku ale chyba sporo ma po mamci i jej przodkach :lol:
Ja bede w Katowicach z Drako w mlodziezy i zapowiada sie calkiem mocna wystawa , doszly mnie sluchy ze pojawi sie tez de Ciukci z pieskami.
Mysle ze nie mamy co doszukiwac sie u psiakow wad bo pewnie u kazedego by sie cos znalazlo a sedzia tez czlowiek. Jak to mowia jeden lubi wino inny piwo, a ja wszystko 8) :lol:.
W glogowie sedziowal rosjanin i widac bylo ze u niego bardzo wazne bylo jak psiak wyglada w ruchu. Tak jak napisala Marzena nie zawsze sie wygrywa i chyba dobrze.

Link to comment
Share on other sites

[quote]no faktycznie kojocik ma stop wyrazny, zreszta teraz kojaze ze kojocik to ten psiak ktory przyciagal [/quote]Jako lejek wystawowy moge prosic o obrazowe przyklady stopu 'wyraznego' i 'niewyraznego'.
BTW. Oczywiescie o zdjecie mi chodzi jakowes lub rysunek.

Link to comment
Share on other sites

dobre masz wiadomosci Ciukci bedzie :D beda mileli Chiricote w Champ. Gibsona i Ricky'ego w otwartej Cameo i Crystal w otwartej i Doty w champ. wiec Ty z ich strony nie bedziesz mial konkurencji ale za to z psami z ich hodowli :lol: bo Kazik napewno bedzie i Kirkuś jeszcze powinien byc w mlodziezy.Ale ja chyba mam najgozej z Gibsonem i Ricky'm :-? Masz jakies zdjecia swojego miska?? w poz.wyst.??
Kto chce new zd. Lubli na priva...

Link to comment
Share on other sites

Hym,... no to tak czy siak bede mial do czynienia z "hiszpanami", w sumie to i tak nie liczylem/licze na sukces, moze na innej miedzynarodowce sie powiedzie. 8)
A moze damy jakos rade , i ty tez pokonasz Gibsona i Ricky'ego czego ci zycze.
Mnie zawsze mozesz przyslac zdjecia, uwielbiam ogladac wszytstkie haskusie.
No jakies tam zdjecia mam, ostatnio robilem cos w polowie stycznia, jesli chcesz moge podeslac na mailika.

ETM,... ja ci nie pomoge bo nie bardzo umiem stwierdzic kiedy stop jest zbyt slabo zaznaczony, ale kuknij tu [url]http://www.ols.vectranet.pl/~husky/wzorzec/glowa.htm[/url] jest pare przykladow

Link to comment
Share on other sites

Hej,
Słuchajcie, proponuję uciąć w trybie natychmiastowym porównywanie psów tych naszych i tych z konkurencji, która akurat się do tematu nie włączyła. Sprawa wygląda tak, że nie mamy w Polsce idealnego huskiego. To znaczy inaczej: mamy wiele takich, które są idealne ze wzorcem, ale wzorzec pozostawia pewną dozę interpretacji (i dobrze). Dlatego u jednego sędziego to, co jest "doskonałe" u drugiego może być "nieco słabe" i ja w tym nie widzę żadnego kłopotu.
Prawda jest taka, że Arktogea DON CORLEONE to pies bardzo dobry, znakomity rywal i godny przeciwnik dla każdego. Ja z nim przegrałem 3 razy (to, że mój Kronos nie miał jeszcze pełnego włosa to szczegół) i bardzo sobie cenię walkę na ringu z tym futrzakiem. Natomiast nie jest moim zdaniem w porządku obgadywanie psa na forum publicznym.
Na końcową ocenę psa wpływa tak wiele rzeczy, że naprwadę nie ma sensu kwestionować oceny sędziego - poza ewidentnymi "przekrętami", których mam nadzieję u nas nie będzie.

Pzdr i gratuluję jeszcze raz zajętych miejsc - osobiście też bym nieco inaczej poustawiał, ale to, jak podkręślam, [u][b]tylko osobista ocena[/b][/u].

Aha, widzimy się na Katowicach, jakby co to ja mam ten sam TEAM co w Rzeszowie.

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Witam
Jacek jeszcze raz gratuluję NwR i nie chciałabym aby ktoś pomyslał tutaj na stronach dogomanii, że czuję się urażona tym że Don Corleone czyli "Black'y" przegrał porównanie z Cronosem. Była to walka o zwycięstwo równego z równym i nie jest dla mnie porażką przegrana. Jechałam na wystawę przede wszystkim po ocenę doskonałą i miałam nadzieje powalczyć o CWC. Cel osiągnęłam i to mnie cieszy.
Mam nadzieję że spotkamy się na kolejnych wystawach w uczciwej rywalizacji :) .
Jacek tak jak rozmawialiśmy Black'a zgłosiłam do kl. pośredniej w Katowicach, a do Warszawy nie jadę. Postaram się powalczyć w tym czasie w Berlinie o kolejnego CACIBA dla Godnej :)
Jacek, rOOn ppmmaz pozdrawiam i do zobaczenia w Katowicach :)

Link to comment
Share on other sites

Hej,
I o to chodzi ;-)
Co do katowic to biały w młodzieży, rudziacha też w młodzieży a ze smerfetkiem Kronosem ;-) mam problem, bo najpier był zgłaszany do pośredniej, potem poprosiłem o przeniesienie do otwartej ale do dziś nie dostałem potwerdzenia, wiem żeby być szczerym to powiem bez bicia: nie mam pojęcia.

Z kolei taktyka zgłaszania do klas "nie kolejnych" jak widziałaś nie przyniosła efektu: racja, nie musiałem na gwałt zmieniać psów jedna klasa podrugiej, ale zostałem totalnie zaskoczony tym, że po otwartej psów szły od razu szczeniaki suki: więc i tak był amok ;-)

Jak mawia mój sąsiad: "jak nie obrócisz, z tyłu pięty" ;-)

Do zobaczenia!

Link to comment
Share on other sites

HT masz u mnie duze piwo, jest dokladnie tak jak napisales,
no i powodzenia w Bydgoszczy !!!!
A ja ze spedzam 5 dni w tygodniu w Lodzi, to zasze bede za Blakim i Godna, taki lokalny patriotyzm ;-) tym bardziej ze ogromnie mi sie podoba jak Blaki wachluje ogonem na ringu. Widac ze ma swietny charakterek i zapewne daje ci wiele radosci poza wystawami.
PS. Wybiera sie ktos z was do Jaroslawia ???
no i do zobaczenia w Katowicach, ja nie bede wystawial psiaka i nie bede przyklejony do smyczy wiec mam nadzieje ze bedzie mozna wiecej porozmawiac.

Link to comment
Share on other sites

rOOn7- no to liczę na jakiś serwis foto. Ja na Rzeszowie robiłem zdjęcia i tyle z nich wyszło, że mam może 5-6 udanych (chcesz to mam Twojego psiaka, podaj mejla) a reszta jest czarna jak włosy szatanisty.
A kto będzie kibicował smerfetkowi? ;-(

Aga - to ja rozumiem, że ten kto przegra stawia kratkę napoju ;-) bedzie dodatkowa motywacja do walki hehe spoko fajnie będzie.

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote]Aga - to ja rozumiem, że ten kto przegra stawia kratkę napoju bedzie dodatkowa motywacja do walki hehe spoko fajnie będzie. [/quote]

Może kto wygra??

A my w tych samych klasach na bydgoszcz( chyba ze wrócą go do pośredniej tak jak miał być) na gdańsk a na katowice chyba juz tylko w młodzieży.....
co tam jeszcze Wilno się kłania :))
Mam nadzieje, ze tam tez pokonkurujemy :)

Link to comment
Share on other sites

witam
mam pytanko,czy moze to ktos z was wystawial bialego,brazowego i mial ze soba ale nie wiem czywystawial wilczastego huskiego ktory "staral sie wejsc mi na glowe".i siedzial sobie po lewej stronie ringu z nimi w "ciemnym kacie" obok malamutki i samoyedki w klatce?.martwie sie ze moze kogos sympatycznego przeoczylam jako dogomaniaka.
pozdrawiam iwona

Link to comment
Share on other sites

Offca to były psy Jacka czyli HUSKYTEAM :)
rOOn ty w Łodzi???? :o I my sie jeszcze nie znamy????
I jeszcze jedno co by nie było niejasności :wink: , ja również jadę do Wilna. Jest to ostatni moment, że Godna ma szanse jeszcze troche powalczyć bo chyba czas zająć się macierzyństwem a potem jeszcze przecież czeka nas światówka w Poznaniu... Ponieważ i tak jadę z suką to zabieram i Black'iego... Tak więc na ten rok mamy w planach i Berlin i Wilno, a w Polsce Katowice i Łódź. A w Łodzi będzie też debiutować moje najmłodesze piesiątko w szczeniaczkach :wink:
A co do wachlowania ogonem przez Black'iego :). Rzeczywiście jest w tym niesamowity :). Myślę że jest to właśnie odzwierciedlenie jego charakteru... Staram się mieć ze swoimi wszystkimi psami jak najsilniejszą więź bo wówczas można wiele z nimi zdziałać...

Link to comment
Share on other sites

kolejny CACIB dla Godnej... noooo !!! :) nareszcie! :) czemu w 2003 do Kaliningradu nie pojechaliscie hmmm ? :) Ja tu na ustepstwa i na Wegry wybylam i na nic ;-)

Widze ze linkiem z SH world ktos sie posluguje... ciesze sie ze na cos sie strona przydaje. Ja juz po sesjii wiec wezme sie za aktualizacje. Prosze podeslijcie mi ladne wystawowe fotki waszych psowow do galerii bo ja troche nie na czasie ze zdjeciami jestem. nowe pokolenie weszlo na ringi a ja nie mam jak go zaprezentowac ;)

Dustin Sadeckie Pieszczochy - gratuluje wlascielom slicznego psiaka. widzialam zdjecie na stronce, z pucharem za III BIS Szczeniat - naprawde bardzo fajnie wyglada. Ma cos w sobie :) no i to kuzyn mojej Bajki jakby nie patrzec :)

Gratuluje wszystkim wynikow z Rzeszowa. Opara sedziowal?

Link to comment
Share on other sites

Marzena no ja po części z Łodzi, bo psiaki i ja mamy "baze" na obrzeżach Krakowa, a w tygodniu miło spędzam czas w Łodzi ciężko pracując. 8)
Miśka pewnie że się stronka przydaje, jest kopalnią wiedzy o haszczakach, przewertowałem ją dokładnie.
Jakiś czas temu trafiłem na stronke Haukenn w poszukiwaniu przodków Drako i na dwóch pierwszych zdjęciach Bajki , Drako przynajmniej mnie wydaje się być bardzo podobny do „kuzynki”.
Tak sędziował J.Opara.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HUSKYTEAM']Offca - tak, mo był nasz zespół. Ech trzeba było podejść i zagaić z nami, a nie tylko z psami ;-) A miejsce w kącie okazało się nienajgorsze, bo przynajmniej psy miały widok na wszystko, co się dzieje.

Pzdr i do następnego razu![/quote]

no to ładnie.
wasze psy mnie po prostu "rozwaliły",są super ekstra zwłaszcza z proszeniem mojej mamy o jedzenie:)
to Ty mówiłaeś że mydełkiem pierzesz swojego białasaka 8) ?,jeśli tak to nie jest źle kilka słów zamieniliśmy :wink:
pozdrówka i do nastepnego iwona

a w tym wilczastym tpo ja sie po prostu zakochałam! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...