Jump to content
Dogomania

BASENJI na Wystawach (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Basenji

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Savannah']No coż różnica jest jeśli ktoś kto się tutaj wypowiada zna się na tym i bzdur nie klepie, albo postów nie nabija:evil_lol: I nie mam zamiaru Cię wyganiac, chyba żartujesz?!:-o Po co mam sobie ręce brudzic:roll: I radze dokładniej przeczytac jednak temat, jak już chcesz wtrącic swoje trzy grosze w rase o której myśle że masz małe pojęcie.. A i kultury troche by się przydało, było by miło..
Pozdrawiam[/quote]
a co rasa ma do tego ???? ja napisałam o wystwie i zachowaniu wystawcy a nie oceniałam jakieś psy na których się nie znam !!!!!
[SIZE=4][COLOR=darkred]widzisz różnice ?????[/COLOR][/SIZE]
[COLOR=black]bo ja tak!!!! odpowiedz na moje pytanie, no chyba że nie potrafisz???[/COLOR]
[COLOR=seagreen]jakie to ma znaczenie w tej sprawie???? [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SengaSengana']a co rasa ma do tego ???? ja napisałam o wystwie i zachowaniu wystawcy a nie oceniałam jakieś psy na których się nie znam !!!!!
[SIZE=4][COLOR=darkred]widzisz różnice ?????[/COLOR][/SIZE]
[COLOR=black]bo ja tak!!!! odpowiedz na moje pytanie, no chyba że nie potrafisz???[/COLOR]
[COLOR=seagreen]jakie to ma znaczenie w tej sprawie???? [/COLOR][/quote]
jednak ma duże znaczenie, jeśli nie potrafisz tego zrozumiec Twój problem, nie mój:roll:
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SengaSengana']a co rasa ma do tego ???? ja napisałam o wystwie i zachowaniu wystawcy a nie oceniałam jakieś psy na których się nie znam !!!!!
[SIZE=4][COLOR=darkred]widzisz różnice ?????[/COLOR][/SIZE]
[COLOR=black]bo ja tak!!!! [B][SIZE=6]odpowiedz na moje pytanie[/SIZE][/B], no chyba że nie potrafisz???[/COLOR]
[COLOR=seagreen]jakie to ma znaczenie w tej sprawie???? [/COLOR][/quote]

a Ty odpowiedz na moje:
kiedy byly konkurencje finalowe?przed ocena czy po, bo jak po to ja nic dziwnego nie widze w tym, ze ktos sie spoznia i nie moze wystawic swoich psow:(((a zaplacic musial!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']a Ty odpowiedz na moje:
kiedy byly konkurencje finalowe?przed ocena czy po, bo jak po to ja nic dziwnego nie widze w tym, ze ktos sie spoznia i nie moze wystawic swoich psow:(((a zaplacic musial!!![/quote]
trafne pytanie, niestety osoba do której jest ono skierowane nie bedzie potrafiła odpowiedziec, jako że to była klubówka w której brała udział TA właśnie rasa na temat której SS nie ma zielonego pojecia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah']zamiast oceniac innych spójrz na siebie prosze:roll:[/quote]
przestan ja ja lubie:))) a jak spojrzy na siebie to moze tego widoku nie przezyc:)))przeciez nie chcemy zeby odeszla od nas na jakis zawal serca prawda?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']przestan ja ja lubie:))) a jak spojrzy na siebie to moze tego widoku nie przezyc:)))przeciez nie chcemy zeby odeszla od nas na jakis zawal serca prawda?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]

no nie chcemy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

nasze wszelakie rozrywki zostalyby ograniczone do minimum:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SengaSengana']jestem zawiedziona, że ta arcyciekawa dyskusja już się zakończyła :-( :-([/quote]
jaka dyskusja???
ja zadalam konkretne pytanie: kiedy byly finaly???
bo jesli PO OCENIE na ringu to w czym widzisz problem???ze komus sie cos stalo i nie zdazyl na ocene???to taka afera???ja bym nie chciala byc na miejscu Asiaczka!bo i tak za zgloszenia psow musiala zaplacic, a ocen brak i zwyc.klubu poszlo sie j....

Link to comment
Share on other sites

Zaspałam a tyle straciłam...

[COLOR=blue]Wyjaśniam więc :[/COLOR]
[COLOR=blue]Na wystawie Klubowej w NDM najpierw oceniane były psy w ringach,W tym czasie wszystkie psy były w klatkach, jeden przy tzw, współwłaścicielce która na razie tylko myśli że nią jest (pamiętam przypadek Ebry oby to sie nie powtórzyło), nie będę tu pisała o klatkach zostawiam to dobremu smakowi a nie wielkości portfela, Jeśli ktos sobie zyczy są zdjecia.[/COLOR]
[COLOR=blue]Nastepnie były konkurencje hodowlane na koniec finały. Wszystkie psy z Hodowli Asiaczek były przez cały czas wystawy obecne.[/COLOR]
[COLOR=blue]Dalej uważam cokolwiek i ktokolwiek by nie napisał TO JEST BRAK JAKIEJKOLWIEK ETYKI nie tylko kynologicznej.[/COLOR]
[COLOR=blue]Wyjaśniajac jeszcze Loango nie bierze udziału w konkurencjavch bo nie ma takiej ilości nieprzemyślanych miotów.[/COLOR]
[COLOR=blue][/COLOR]
[COLOR=blue]Pozdrawiam [/COLOR]
[COLOR=blue]Grażyna[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SengaSengana']Cytat:
Napisał(a) [B]Asiaczek[/B]
[I]A oto wszystkie rezultaty z Klubowej Wystawy V grupy, sędzia Zivile POVILAITIENE/Litwa (19.02.2006 r.):[/I]

[I]PSY[/I]
[I]kl.sz[/I]
[I]BI BAHATIKA Loango - wo 1[/I]
[I]BUMBALA BAHATI Loango - wo 2[/I]

[I]kl. mł.[/I]
[I]DOUBLE VINNY Dream of Afrika - dosk., Mł.Zwyc. Klubu '06[/I]
[I]GEORG GLAMUR Hanacek - abs. [COLOR=red]nieobecny , właścicielka musiała wrócic do Moskwy z powodów rodzinnych[/COLOR][/I]

[I]kl. o[/I]
[I]Abotere's ADUNBI - dosk. 1, CWC[/I]
[I]GAZAR SUN AND SHADOW Asiaczek - abs. [COLOR=red]Nie zoostał wystawiony na ringu do oceny ale najzupełniej obecny co widac w konkurencjach hodowlanych[/COLOR][/I]
[I]IT'S RAINING MAN Ypsylon - dosk. 2[/I]

[I]kl. ch[/I]
[I]CHADDYBABA CHABUR Ypsylon - dosk. 3[/I]
[I]FARIQUE FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek - dosk. 1, CWC, Zwyc. Klubu '06, Zwyc. Rasy[/I]
[I]Faraoland VICTORY AND FREEDOM - dosk. 2[/I]

[I]kl. w[/I]
[I]YUPPI YOO YEI Ypsylon - dosk. 1[/I]

[I]SUKI[/I]
[I]kl. sz[/I]
[I]ART OF NOICE Loango - wo 1, Najlepsze Szczenię w Rasie[/I]

[I]kl. mł.[/I]
[I]PAKANYA Liwang - dosk., Mł.Zwyc. Klubu '06, Najlepszy Junior w Rasie[/I]

[I]kl. o[/I]
[I]HERE AND THERE Asiaczek - abs [COLOR=red]Nie została wystwiona w ringu do oceny ale nazupełniej obecna co widac w konkrencjach hodowlanych[/COLOR][/I]
[I]I AM NOT AN ANGEL Ypsylon - dosk. 1, CWC, Zwyc. Klubu '06[/I]

[I]kl. ch[/I]
[I]CHATTANOOGA CHOO CHOO Ypsylon - dosk. 1 CWC[/I]
[I]FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek - abs. [COLOR=red]Nie została wystawiona do oceny ale najzupełniej obecna co widac w konkurencjach hodowlanych[/COLOR][/I]
[I]PEPSI COLA Ypsylon - dosk. 2[/I]

[I]kl. w[/I]
[I]Pulcinella TARANTELLA - dosk. 1, Najlepszy Weteran w Rasie.[/I]

[I]Pzdr.[/I]


jako osoba postronna lecz uczestnicząca w wystawach to co powyżej zamieściłam nie podlega żadnemu komentarzowi za wyjątkiem uwag krytycznych-poprostu [SIZE=5]nie mieści mi się w głowie !!![/SIZE]
Jak można sobie tak "olewać" wszystko i wszystkich ?
konkurencje w ringu, sędziów i widzów ???? Owszem z różnych przyczyn można się ze zgłoszonym psem w ringu nie zgłosić ale to z jednym a nie z trzema !!!!
dla mnie jako hodowcy sytuacja nie do pomyślenia aczkolwiek dopuszczana przez regualmin...( o zgrozo!!!)[/quote]
Sytuacja nie "dopuszczona przez regulamin", ale zgodna z regulaminem.

Dla jasności, dla osób niezorientowanych - finały były po sędziowaniu w ringach. A dlaczego nie zostały zaprezentowane te 3 psiaki? Niektórzy to wiedzą, nie wszyscy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Sytuacja nie "dopuszczona przez regulamin", ale zgodna z regulaminem.

Dla jasności, dla osób niezorientowanych - finały były po sędziowaniu w ringach. A dlaczego nie zostały zaprezentowane te 3 psiaki? Niektórzy to wiedzą, nie wszyscy.[/quote]
czy i MY mamy szanse aby się dowiedzieć?????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Małgorzataj']Jakże sie cieszę - dokładnie takiej odpowiedzi się spodziewałam ... to własnie jest ten poziom ( który spada...). Pozdrawiam...[/quote]
[B]Małgorzataj [/B]- przypomnij sobie, proszę, naszą rozmowę przed kupnem basenji. Dokładnie sobie przypomnij.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']a mnie to nie interesuje!!!!
to hodowca/wystawca decyduje co chce pokazywac z czego nie i ot jego decyzja.Skoro zgodna z prawem to w czym problem??????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:[/quote]
to jakie znaczenie miało dla Ciebie czy ocena była PRZED czy PO finałach????
teraz już nie ma znaczenia bo to hodowca/wystawca decyduje...:placz: :lol: :placz: :lol: :placz:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...