Jump to content
Dogomania

BASENJI na Wystawach (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Basenji

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bialegostok CACIB

sedzia: p.Paweł Szemraj

Kenio - [SIZE=3][COLOR=Red][B]KENTARO WITH ME Asiaczek - wybietnie obiecujaca I, Best Puppy in Breed :loveu:[/B][/COLOR][/SIZE]

Kika - [SIZE=3][COLOR=Red][B]KALIMERA Asiaczek - wybitnie obiecujaca I[/B][/COLOR][/SIZE]

Dzezik - [SIZE=3][COLOR=Red][B]JAZZY BOY Asiaczek - I ex, CWC, NDPwR, CACIB i Best of Breed [/B][/COLOR][/SIZE]:loveu:

Zelka - [SIZE=3][B][COLOR=Red]JELLY JOSHREEN Asiaczek - I ex, CWC, NDSwR, CACIB [/COLOR][/B][/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=Red][B]GRATULACJE DLA ASIACZKA I BASKOW-BOBASKOW ze szczegolnymi usciskami dla DZEZIKA !!! :multi::multi::loveu::loveu:

[/B][COLOR=Black][SIZE=2]3 psy zgloszone z Loango nie dojechaly, a chyba jakis piesek od Ypsylon tylko zabijcie mnie bo nie wiem jaki byl i dostal oc.doskonala i lokate I.

[COLOR=Red][B]DODAM ZE DZEZIK I ZELKA TO NOWE CHAMPIONY POLSKI !!!! :):)[/B][/COLOR]

[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah']Bialegostok CACIB

sedzia: p.Paweł Szemraj

Kenio - [SIZE=3][COLOR=Red][B]KENTARO WITH ME Asiaczek - wybietnie obiecujaca I, Best Puppy in Breed :loveu:[/B][/COLOR][/SIZE]

Kika - [SIZE=3][COLOR=Red][B]KALIMERA Asiaczek - wybitnie obiecujaca I[/B][/COLOR][/SIZE]

Dzezik - [SIZE=3][COLOR=Red][B]JAZZY BOY Asiaczek - I ex, CWC, NDPwR, CACIB i Best of Breed [/B][/COLOR][/SIZE]:loveu:

Zelka - [SIZE=3][B][COLOR=Red]JELLY JOSHREEN Asiaczek - I ex, CWC, NDSwR, CACIB [/COLOR][/B][/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=Red][B]GRATULACJE DLA ASIACZKA I BASKOW-BOBASKOW ze szczegolnymi usciskami dla DZEZIKA !!! :multi::multi::loveu::loveu:

[/B][COLOR=Black][SIZE=2]3 psy zgloszone z Loango nie dojechaly, a chyba jakis piesek od Ypsylon tylko zabijcie mnie bo nie wiem jaki byl i dostal oc.doskonala i lokate I.

[COLOR=Red][B]DODAM ZE DZEZIK I ZELKA TO NOWE CHAMPIONY POLSKI !!!! :):)[/B][/COLOR]

[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/quote]

[COLOR=Navy][SIZE=7]Gratulacje Asiaczki:multi:
[COLOR=DarkOliveGreen][SIZE=4]Asia pyszne ciasto :sabber:[/SIZE][/COLOR]
[/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Podaję pełną stawkę basków z wystawy w [B]Białymstoku 2007[/B], sędzia Paweł Szemraj.

PSY
kl. sz
[COLOR=Red][B]KENTARO WITH ME Asiaczek FCI - w.o., Best Puppy
[/B][/COLOR]
kl. p
[COLOR=Red][B]JAZZY BOY Asiaczek FCI - dosk.1, CWC, NDPwR, CACIB, BOB, BOG2, skończony Championat Polski![/B][/COLOR]

kl. o
BUMBALA BAHATI Lonago - nb.
LHIS LHAM Ypsylon - dosk.1 (na tablicy nie było napisane, czy dostał CWC; może Ypsylon coś tutaj doda...)

SUKI
kl. sz
[COLOR=Red][B]KALIMERA Asiaczek[/B] [B]FCI- w.o.1.[/B]
[/COLOR]
kl. p
[COLOR=Red][B]JELLY JOSHREEN Asiaczek FCI - dosk.1, CWC, NDSwR, CACIB, skończonyChampionat Polski!
[/B][/COLOR]
kl.ch
PAKANYA Liwang - nb

kl. w
Klassic's A STAR IN STRIPES - nb.

Muszę dodać, że na tej wystawie KENTARO WITH ME (Kenio) i KALIMERA (Kika) debiutowali w kl. szczeniąt. Kenio dzielnie zwalczał swoją nieśmiałość, a Kalimerka... pięknie biegała! Za to nie bardzo miała ochotę pokazać stójkę, ale koniec końców - udało się!
Debiut uważam za odbyty i udany. Wiemy, nad czym jeszcze musimy popracować.:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Brawo, brawo!!! Baski zdobywają ringi zagraniczne!!!:lol::loveu:
Hanacek - a może jakaś fotka suni?
Pzdr.[/quote]
[COLOR=DarkRed][B]Dzieki ;):lol::lol:[IMG]http://basenji.wbs.cz/_DSC6228_640.jpg[/IMG][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

NO to ja też się pochwalę:p

[CENTER]Mój kochany piesek, moje Słońce najmilsze właśnie zostało

[SIZE=3][COLOR=red]Championem Luksemburga[/COLOR][/SIZE]

!!!

Dziękuję Gosi M. za piękną prezentację i wywalczenie dla Bibcia tak ważnego tytułu:)[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='YaBear-CubCammy']NO to ja też się pochwalę:p

[CENTER]Mój kochany piesek, moje Słońce najmilsze właśnie zostało

[SIZE=3][COLOR=red]Championem Luksemburga[/COLOR][/SIZE]

!!!

Dziękuję Gosi M. za piękną prezentację i wywalczenie dla Bibcia tak ważnego tytułu:)[/CENTER]
[/quote]
Gratulacje i witaj w gronie Championów Luksemburga! Wahziri, Bibi, Felka ma zaczęty... Kto następny?
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Wieści z DRACULI:
[SIZE=4][COLOR=Red][B]Felka (prezentowana przez Savannah wywalczyła wczoraj CAC, r.CACIB i została Championem Rumunii!!!

A dzisiaj Felka pokonała konkurencję i ma CAC, CACIB i BOB!!!!!!!

Brawo Lidka i Felka!!!
[/B][/COLOR][/SIZE]
Dokładna stawkę wstawię w poniedziałek, jak będe miała katalog.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...