Jump to content
Dogomania

BASENJI na Wystawach (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Basenji

Recommended Posts

[quote name='Asiaczek']Zdjęć nie robię, bo nie mam na to czasu i nie mam osoby chętnej do robienia.
Pzdr.[/quote]

Asiaczku! normalnie czuje się urażona.....zapomniałaś chyba o mnie....ja jestem zawsze chętna do robienia zdjęc no nie? 8) 8)
fotki wyśle dzisiaj na maila.....
Pzdr :evilbat:
Villarica Siberians

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Basenji']Czyli problem rozwiązany.
A jutro Basenji jedzie na wystawę do Bydgoszczy.
Trzymajcie kciuki.
Zdrówko :lol:[/quote]

hm, nie rozumiem...jak jutro????????? ja tez jade do bydgoszczy ale bez psa....nie kapuje,,,,:)
Pzdr
Villarica Siberians

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah'][quote name='Asiaczek']Zdjęć nie robię, bo nie mam na to czasu i nie mam osoby chętnej do robienia.
Pzdr.[/quote]

Asiaczku! normalnie czuje się urażona.....zapomniałaś chyba o mnie....ja jestem zawsze chętna do robienia zdjęc no nie? 8) 8)
fotki wyśle dzisiaj na maila.....
Pzdr :evilbat:
Villarica Siberians[/quote]
Oj, [b]Savannah[/b] to był tylko lapsus językowy. Tam gdzie Ty jesteś - są i zdjęcia. To pewne.
Nie gniewajsia się. :calus:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basenji']Czyli problem rozwiązany.
A jutro Basenji jedzie na wystawę do Bydgoszczy.
Trzymajcie kciuki.
Zdrówko :lol:[/quote]
Jak to jedziesz? Z Fingalem, aby go pokazać, czy Ty sam "towarzysko"? Rozjaśnij mi mroki niewiedzy. A może udało Ci się przekonać TKŻ chociaż do tej jednej wystawy?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogarka'][b]Asiaczek[/b], czy to twoja suka wygrala BOB w niedziele na Wegrzech? Mam zdjecie, ale wyczerpaly mi sie baterie w aparacie, dopiero dzisiaj moglam kupic wieczorem wstawie.[/quote]
Tak, zgadza się. Moja Felmeria zdobyła zaszczytny tytuł Zwycięzcy Klubu'05 i dostała BOB'a.
Bardzo dziękuję za możliwość oglądnięcia mojej Felki i siebie (ale to chyba nic ciekawego :-? ) na zdjęciach. Juz przytupuję z niecierpliwości. A czy to Ty, dziewczyna z końskim ogonem i aparatem, kręciłaś się po wystawie i robiłaś zdjęcia? Jesli tak, to chyba przy chartach polskich wymieniłyśmy parę zdań. Szkoda, że nie wiedziałam, że to Ty...
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

CACIB-Budapeszt (Hungarian Grand Prix), 30.04.2005,
sędzia: Annamaria TARJAN/wĘGRY:
Psy
kl.mł.
Abotere's ADUNBI - Zwyc. Młodziezy, Najlepszy Junior,
kl. p
Dares Salaam AKUABA - CAC, CACIB, [b]BOB[/b]
kl.cha
FARIQUE FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek - CAC, r.CACIB.

Suki
kl. baby
Suntribe's SHMI SKYWALKER - w.o. (czarno-biała)
kl. mł.
HERE AND THERE Asiaczek - Zwyc. Młodzieży (skończyła Młodziezowy Championat Węgier)
kl. p
Dares Salaam AREPHY - CAC, CACIB
kl.ch
FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek - CAC, r.CACIB

Para hodowlana - II miejsce.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Soskut/Węgry, Club Show, 1.5.2005 r.,
sedzia: Steven SEYMOUR/Australia:
Psy
kl. p
Abotere's ADUNBI - r.CAC
Dares Salaam AKUABA - CAC, Zwyc. Klubu'05
kl. o
EIWO Hanacek - CAC
kl.ch
FARIQUE FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek - CAC, Vice Zwyc. Klubu'05

Suki
kl.baby
Bari Napsugar Africa Bessy - ?
Suntribe's SHMI SKYWALKER - w.o., Best Puppy, Bis Puppy - II miejsce!
kl. mł.
HERE AND THERE Asiaczek - doskonała,
kl. p
Dares Salaam AREPHY - CAC,
kl. ch
FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek - CAC, Zwyc. Klubu'05, [b]BOB![/b]
Para hodowlana - I miejsce, [b]Najlepsza Para hodowlana![/b]
Grupa hodowlana - [b]II miejsce[/b]

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam dlugie wlosy takie zwiazane stylu i rozmawialam z Blanka.

[img]http://img.tar.hu/fufinek/size2/12106539.jpg[/img]
Abotere's Adunbi
[img]http://img.tar.hu/fufinek/size2/12106568.jpg[/img]
Eiwo Hanacek
[img]http://img.tar.hu/fufinek/size2/12106645.jpg[/img]
Felmeria-For Christmas Eve Asiaczek

Popraw mnie jesli jakis podpis jest niedobry.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][quote name='Savannah'][quote name='Asiaczek']Zdjęć nie robię, bo nie mam na to czasu i nie mam osoby chętnej do robienia.
Pzdr.[/quote]

Asiaczku! normalnie czuje się urażona.....zapomniałaś chyba o mnie....ja jestem zawsze chętna do robienia zdjęc no nie? 8) 8)
fotki wyśle dzisiaj na maila.....
Pzdr :evilbat:
Villarica Siberians[/quote]
Oj, [b]Savannah[/b] to był tylko lapsus językowy. Tam gdzie Ty jesteś - są i zdjęcia. To pewne.
Nie gniewajsia się. :calus:
Pzdr.[/quote]

ok, ok wybaczam to drobne niedociągnięcie :wink: Asiaczku to co ja tu widze, te nowości na Węgrzech....spodziewałam się więcej, ale to i tak doskonałe rezultaty..tylko szkoda że Gusio tak malutko, wiesz dobrze ze to mój faworyt :D ale bardzo się cieszę że Lusi tak dobrze poszło i jestem naprawde zaszczycona że mogłam z nią wygrac rase w Opolu :D duma mnie rozpiera!
a te zdjęcia z Węgier....bardzo piękne jest to zdjęcie z sedzią , nie wiem ale zawsze mam sentyment do takich zdjęc :D :wink:
no i oczywiście Asiaczku moje szczere gratulacje dla Ciebie :wink: :wink: :D
Pozdrawiam
Villarica Siberians

Link to comment
Share on other sites

Byłam w Bydgoszczy na ringu siberianów, ale obok był ring basenji, więc co nieco widziałam, podam wyniki te co wiem...czyli tylklo NSwRi NPwR i boba

sędzia: Maciej Kozber (PL)

Faraoland VICTORY & FREEDOM - CWC, NPwR, BOB (chyba sprawiedliwie bo z tej stawki był najlepszy ;)

Klassic‘s A STAR IN STRIPES - CWC, NSwR

i tylko tyle wiem....nie mam katalogu... wiem ze jeszcze była suka z Ypsyloni i nic wiecej

:wink:
Pzdr
Villarica Siberians

Link to comment
Share on other sites

[b]Bogarka[/b] - dzięki za zdjęcia. Podpisy są prawidłowe.
A więc to z Tobą zamieniłam te kilka zdań. Liczę na spotkanie na następnych wystawach na Wegrzech. Czy zawsze jesteś przy ringu chartów, czy też czasami przy innych rasach?
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah'][quote name='Asiaczek'][quote name='Savannah'][quote name='Asiaczek']Zdjęć nie robię, bo nie mam na to czasu i nie mam osoby chętnej do robienia.
Pzdr.[/quote]

Asiaczku! normalnie czuje się urażona.....zapomniałaś chyba o mnie....ja jestem zawsze chętna do robienia zdjęc no nie? 8) 8)
fotki wyśle dzisiaj na maila.....
Pzdr :evilbat:
Villarica Siberians[/quote]
Oj, [b]Savannah[/b] to był tylko lapsus językowy. Tam gdzie Ty jesteś - są i zdjęcia. To pewne.
Nie gniewajsia się. :calus:
Pzdr.[/quote]

ok, ok wybaczam to drobne niedociągnięcie :wink: Asiaczku to co ja tu widze, te nowości na Węgrzech....spodziewałam się więcej, ale to i tak doskonałe rezultaty..tylko szkoda że Gusio tak malutko, wiesz dobrze ze to mój faworyt :D ale bardzo się cieszę że Lusi tak dobrze poszło i jestem naprawde zaszczycona że mogłam z nią wygrac rase w Opolu :D duma mnie rozpiera!
a te zdjęcia z Węgier....bardzo piękne jest to zdjęcie z sedzią , nie wiem ale zawsze mam sentyment do takich zdjęc :D :wink:
no i oczywiście Asiaczku moje szczere gratulacje dla Ciebie :wink: :wink: :D
Pozdrawiam
Villarica Siberians[/quote]
Faktycznie, pewien niedosyt jest. Liczyłam na rozpoczęcie Championatu Węgier przez Gusia, no, ale nie udało się. Natomiast Felka przebiła wszystkich i wszystko!!! Sędziemu bardzo się podobała i kilkakrotnie powtarzał "very nice girl". A ja nie omieszkałam poinformować go, że to suczka z mojej hodowli i że jestem z Polski.

Ale jest jedna rzecz bardzo śmieszna, która mnie rozbroiła w całości. W Budapeszcie, pani sędzia Annamaria Tarjan dała Felce r.CACIBA, bo stwierdziła, że Felka jest b.ładną suczką, ale za drobną. Natomiast w Soskut, sędzia z Australii, dał Felce Zwyc. Klubu, bo jej konkurentka była za mocna (dla mnie nawet trochę za dobrze wyglądająca)! No i co Ty na to? Dlatego nie przejmuję się tak bardzo, że Felka ma r.CACIBA. Sama wiesz, że co sędzia, to opinia. I to się nie zmieni.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogarka']Nie ma za co. Przewaznie jestem przy chartach ale fotografuje tez erdélyi kopó.[/quote]
W tym roku wybieram się jeszcze na 1-2 krajowe wystawy na Wegrzech. Na pewno dam znać, gdzie i kiedy. Może to będzie okazja, aby poznać się i przywitać?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogarka']Nie ma za co. Przewaznie jestem przy chartach ale fotografuje tez erdélyi kopó.
Czy bedziesz w Szilvásvárad?[/quote]
Nie. W czasie trwania tej wystawy mam od ok. 3 miesięcy pierwszy wolny weekend. Też mi się coś od życia nalezy, prawda:))? Ale potem znowu jazda na wystawy!
Ale do Szilvasvarad wybiera się dosyć liczna grupa z DGM. Może sie jakoś rozpoznacie?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah']smutno mi :( coś tu dawno Asiaczka nie widzialam i smutno na tym forum jest :cry: Asiaczku odezwij sie :D no chyba że miałas wystawe to wybaczam :wink:
pzdr :cry:
Villarica Siberians[/quote]

i nadal cisza.... :cry: :cry:
Pzdr
Villarica Siberians

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...