Jump to content
Dogomania

BASENJI na Wystawach (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Basenji

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='stellanovaa'][COLOR=Blue]Już sie cieszę!
Będzie super!
Pamiętaj proszę koniecznie :)

Caluski,


[/COLOR][/quote]
Będzie będzie :loveu:

Wogóle musze się jak by nie patrzeć pochwalić trochę:cool1:bo, od 29 czerwca mogę się cieszyć z dyplomu zdania matury pana Giertycha:lol: bo.. zdałam wszystko.. Ustne to 18/20 pkt i to jak by nie patrzeć najlepsze wyniki:roll: oprócz tego angielski pisemny 83%, wiec trzymam poziom... Reszta wyników gorsza, więc nie ma co pisać, ważne, że zdałam. A no i od wczoraj mogę się już nazywać Studentką:lol: Turystyki i Rekreacji:evil_lol:

[I][B]Duże podziękowania, uściski, buziaczki dla Asiaczka, która umilała mi maj długimi rozmowami, trzymaniem kciuków, ciepłymi słowami, no ogólnie [COLOR=Purple][U]dziękuje za WSZYSTKO[/U][/COLOR]..

[/B][/I]
Jak poszukam wstawię coś dla Ypsylon - fotkę Pepsi z BOG w Kaliszu mojego autorstwa (przy okazji spóźnione GRATKI):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah']Będzie będzie :loveu:

Wogóle musze się jak by nie patrzeć pochwalić trochę:cool1:bo, od 29 czerwca mogę się cieszyć z dyplomu zdania matury pana Giertycha:lol: bo.. zdałam wszystko.. Ustne to 18/20 pkt i to jak by nie patrzeć najlepsze wyniki:roll: oprócz tego angielski pisemny 83%, wiec trzymam poziom... Reszta wyników gorsza, więc nie ma co pisać, ważne, że zdałam. A no i od wczoraj mogę się już nazywać Studentką:lol: Turystyki i Rekreacji:evil_lol:

[I][B]Duże podziękowania, uściski, buziaczki dla Asiaczka, która umilała mi maj długimi rozmowami, trzymaniem kciuków, ciepłymi słowami, no ogólnie [COLOR=Purple][U]dziękuje za WSZYSTKO[/U][/COLOR]..[/B][/I]
[/quote]
Wiesz, że cieszę się z Twojej matury ogromnie, Pani Studentko! Zamknięty rozdział i jednoczesnie - nowy rozpoczęty.
Teraz odpoczywaj i nawet nie myśl o studiach; masz na to jeszcze 3 miesiące...:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Wiesz, że cieszę się z Twojej matury ogromnie, Pani Studentko! Zamknięty rozdział i jednoczesnie - nowy rozpoczęty.
Teraz odpoczywaj i nawet nie myśl o studiach; masz na to jeszcze 3 miesiące...:lol:
Pzdr.[/quote]
Wiem, wiem i dziękuje :):) Odpoczywam cały czas, ale ile można :) na wakacjach jedych już byłam (ah ten Cypr:loveu:) w wakacje planuje jeszcze wyjazdy do Warszawy:p, Zielęcic (ZPR) no i Majorka :) Ale chyba zaczne rozglądać się za jakąś pracą dorywczą:roll: aha zapomniałam no i jeszcze conajmniej 2 wystawy z Buszulką (w sumie 3 z Klubówką, prawda?).
Jeszcze raz dzięki Asiaczku za wszystko !:modla: :) do zobaczenia wkrótce? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Hm, Twoje wakacje zapowiadają się b.ciekawie...

Za wystawy trzymam mocno kciuki! A Klubówka jak najbardziej aktualna.:lol:
Widzimy się w sierpniu to i pogadamy...
Pzdr.[/quote]
Dokładnie, bardzo się cieszę na nasze spotkanie w sierpniu, z przyjemnością pojade do Warszawy.

Asiaczku a co Ty na to bym namówiła Gosię na Z.Górę? to jest przed Wrocławiem, więc myśle że jeszcze będzie mogła?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Namawiaj, namawiaj. Masz na Nią dobry wpływ. No i na Buszkę!
Wiesz, że zawsze jestem "za", jeżeli chodzi o wystawy!:lol:
Pzdr.[/quote]
Cóż...:oops: Myślę, że najlepszym do tego momentem będą udane wyniki z Legnicy, bo wtedy jak bedzie ok to i Gosia będzie mieć lepszy humor i nastawienie.Pocieszające jest to,że nie jade z własnym psem i na finałach będe mogła pojść z Buszką (jak by co), a nie tak jak rok temu "musiałam" z moim Dżekim:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ypsylon']

Savannah piękne dzięki za fotkę - czy mogę ją wykorzystać?[/quote]
Ależ proszę Ypsylon, jeśli tylko masz ochotę, to możesz wykorzystać oczywiście :) zapytam tylko z ciekawości, wykorzystasz na www? :)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3]BASENJI!!!
Bez takich nerwow, moderator zapytał czy bysmy chcieli jakies zmiany, ja zaproponowalam zeby zmienic nazwe tego topiku poniewaz tu wiecej sie rozmawia na inne tematy niz na wystawy !! Zreszta nie oburzaj sie tak, bo kiedys tez chcielismy tak zrobic (Ty tez chciales) ale w koncu miales jakies problemy ze zmiana nazwy!!! - szkoda ze nie mam czasu bo bym poszukala tych postow...
I nie pisz juz takich wielkich liter na moderatora!! Bo to nie jej wina!! i bynajmniej nie bronie tu nikogo, bo taka jest prawda.
:) Pozdrawiam !!! :)
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Tahoma][B]Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - International Dog Show (CACIB) - sędzia : - Małgorzata Supronowicz
Zgłoszone 5 basenji - wszystkie obecne :multi:

Psy:
klasa pośrednia: [COLOR=DarkGreen]Quartermaster Ypsylon - bd
[COLOR=Black]klsa championów: [COLOR=DarkGreen]IT'S RAINING MAN Ypsylon - exc 1 , NDPwR ,
CWC, CACIB - ukończony interchampionat

[COLOR=Black]Suki:
klasa pośrdnia: [COLOR=DarkGreen]Jasiri Sukari RE-BAR MCENTIRE - exc 1 ,
CWC,CACIB, BOS, BOB :multi: Brawo Rybka
[COLOR=Black]klasa otwarta : [COLOR=Indigo]NORA Ekado Fionka - exc 1 , CWC :multi:
[COLOR=Black]klasa championów: [COLOR=DarkGreen]PEPSI COLA Ypsylon - exc 1, CWC, res. CACIB

Wyniki są prawie pełne:)..Iza jak możesz to uzupełnij dwie pozycje

[COLOR=DarkSlateBlue]Gratuluję wszystkim wystawcom:)
:laola:
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ypsylon']uzupełnię :)
- It's Raining Man Ypsylon: CWC, CACIB, NDPwR i tym samym zakończył interchampionat :)
- Pepsi Cola Ypsylon: CWC i res. CACIB

dziękuję Wam wszystkim za miłą atmosferę na wystawie :)[/quote]
[SIZE=3][COLOR=Purple][B]Ypsylon GRATULACJE dla Raining Man'a za Interchampionat, i dla Rybki za BOB'a i rozpoczecie Interchampionatu !!! :)
[/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basenjifiona'][FONT=Tahoma][B]Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - International Dog Show (CACIB) - sędzia : - Małgorzata Supronowicz
Zgłoszone 5 basenji - wszystkie obecne :multi:

[COLOR=DarkGreen][COLOR=Black][COLOR=DarkGreen][COLOR=Black][COLOR=DarkGreen]Suki
[COLOR=Black]klasa otwarta : [COLOR=Indigo]NORA Ekado Fionka - exc 1 , CWC :multi:
[COLOR=Black][COLOR=DarkGreen][COLOR=DarkSlateBlue]
:laola:
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/FONT][/quote]
[SIZE=4][COLOR=Magenta][B]Brawo Fionka![/B][/COLOR][/SIZE] Fotki są superowe! A Fionka prezentowała się całkiem nieźle. Myślę, że gdybyy pogoda była bardziej sprzyjająca baskom, to i Twój wynik byłby lepszy... Ale wszystko przed nami! Gratulacje!!!

Gratulacje również dla pozostałych basków Ypsylonowych!:lol:

[B]Ypsylon[/B] - a gdzie Angie?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...