Jump to content
Dogomania

BASENJI na Wystawach (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Basenji

Recommended Posts

Wystawa krajowa 12.05.2007 Płock miał nas sędziować P. K. Ściesiński, ale sędziowanie uległo zmianie i sędziowała Katarzyna Boryczko

zgłoszonych - 3 basenji

Klasa otwarta - psy
[B]Dream of Africa Double Vinny - dosk.1 CWC, BOB - [COLOR=red]ukończył CH.PL[/COLOR] [/B]
Był zgłoszony jeszcze jeden psiak w otwartej, ale się nie pojawił z Ypsylonu, nie pamiętam jaki, bo Krzysiek zakosił mi katalog.

Klasa młodzieży - suki
[B]Nora Ekado - NJwR - [COLOR=red]ukończyła MŁ.CH.PL[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agabass']Wystawa krajowa 12.05.2007 Płock miał nas sędziować P. K. Ściesiński, ale sędziowanie uległo zmianie i sędziowała Katarzyna Boryczko

zgłoszonych - 3 basenji

Klasa otwarta - psy
[B]Dream of Africa Double Vinny - dosk.1 CWC, BOB - [COLOR=red]ukończył CH.PL[/COLOR] [/B]
Był zgłoszony jeszcze jeden psiak w otwartej, ale się nie pojawił z Ypsylonu, nie pamiętam jaki, bo Krzysiek zakosił mi katalog.

Klasa młodzieży - suki
[B]Nora Ekado - NJwR - [COLOR=red]ukończyła MŁ.CH.PL[/COLOR][/B][/QUOTE]

[COLOR="Blue"]Brawo !!!!!!!![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR="Red"]Krajowa Wystawa w Alytus (Litwa) - 12.05.2007[/COLOR][/B]

[SIZE="4"][COLOR="Blue"]JUMA MONGO Asiaczek[/COLOR][COLOR="#ff0000"] - CAC, BOS, BOB, [/SIZE][SIZE="5"]BOG!!![/SIZE][/COLOR]
[SIZE="4"][COLOR="#0000ff"]JAZZY BOY Asiaczek "Dżezik" [/COLOR][COLOR="#ff0000"]- dosk, 2[/COLOR]
[COLOR="#0000ff"]Abotere's ADUNBI "Gusio" [/COLOR][COLOR="#ff0000"]- dosk, 2[/COLOR]
[COLOR="#0000ff"]FARIQUE FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek "Farik" [/COLOR][COLOR="#ff0000"]- CAC[/COLOR]

[COLOR="#ff00ff"]JELLY YOSHREEN Asiaczek "Żelka" [/COLOR][COLOR="Red"]- CAC, BOS[/COLOR]
[COLOR="Magenta"]FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek "Felka"[/COLOR] [COLOR="#ff0000"]- CAC[/COLOR][/SIZE]


[SIZE="4"][B][COLOR="DarkOrange"]hodowla ASIACZEK[/COLOR][/B] - [B][COLOR="Red"]2 miejsce[/COLOR][/B] w skali wystawy!!!![/SIZE]


[B][COLOR="DarkOrange"][SIZE="4"]Asiaczkowa Para Hodowlana[/SIZE][/COLOR][/B] (tylko nie wiem czt Dzezik+ Żelka czy Farik+Felka :roll:) - [SIZE="4"][B][COLOR="#ff0000"]4 miejsce[/COLOR][/B] w skali wystawy!!!![/SIZE]


mam nadzieje, ze niczego nie pokręciłam :roll: :oops: :oops:


[B][SIZE="5"][COLOR="Green"]OGROMNE GRATULACJE[/COLOR][/SIZE][/B]
:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AiMiN']Gratki dla Waszych cudnych basków :loveu:

Aga, czy może wpadły Wam w Płocku jakieś chowki w obiektyw? Jeśli tak, to czekam na fotki pod adresem: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Pozdrawiam i trzymam kciuki za dzisiaj ( my niestety dziś musieliśmy zostać w domu :-( i nie mamy powtórki z wczorajszych osiągnieć...)[/quote]
niestety nie mamy fotek nasz "fotograf" niestety nie zrobił, a ja nie miałam głowy do robienia zdjęć
My też niestety nie pojechaliśmy na niedziele nawet nie zgłaszaliśmy psów;)

Link to comment
Share on other sites

Kilka malutkich poprawek do wyników w Alytus.
Sędzia: Irina AZEN/Białoruś.
[SIZE=4][COLOR=Red][B] PSY
kl. o
Abotere's ADUNBI - dosk.3
JAZZY BOY Asiaczek - dosk.2
JUMA MONGO Asiaczek - dosk.1, CAC, BOS, BOB, BOG![/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=Magenta][B] kl. ch
FARIQUE FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek - dosk1., CAC[/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=Purple][B] SUKI
kl. o
JELY JOSHREEN Asiaczek - dosk1., CAC, BOS[/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=SeaGreen][B] kl. ch
FELMERIA FOR CHRISTMA SEVE Asiaczek - dosk.1, CAC[/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=Cyan][B] Para Hodowlana - 4 miejsce (Dżezik + Żelcia)[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=Blue][B] Grupa Hodowlana - 2 miejsce (Farik, Felka, Jumcia, Dżezik i Żelka)
[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=DarkRed][B] Młody Prezenter - 4 miejsce; koleżanka z Litwy Goda Jurgilaite + FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek.[/B][/COLOR][/SIZE]

Wystawa - jak widzicie - baaaardzo udana. Jedyny minus to ... pogoda. W czasie wystawy lało, padało, mżyło, kapało... Tylko raz czy dwa razy na bardzo krótki wyszło słońce.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agabass']Wystawa krajowa 12.05.2007 Płock miał nas sędziować P. K. Ściesiński, ale sędziowanie uległo zmianie i sędziowała Katarzyna Boryczko

zgłoszonych - 3 basenji

Klasa otwarta - psy
[B]Dream of Africa Double Vinny - dosk.1 CWC, BOB - [COLOR=red]ukończył CH.PL[/COLOR] [/B]
Był zgłoszony jeszcze jeden psiak w otwartej, ale się nie pojawił z Ypsylonu, nie pamiętam jaki, bo Krzysiek zakosił mi katalog.

Klasa młodzieży - suki
[B]Nora Ekado - NJwR - [COLOR=red]ukończyła MŁ.CH.PL[/COLOR][/B][/quote]
Brawo Agabassku i brawo Krzysiek!!!
Cudny wynik!!!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Brawo Agabassku i brawo Krzysiek!!!
Cudny wynik!!!
bardzo dziękuję:) i myślę, że będzie jeszcze lepiej :) oraz wzajemnie gratuluje:) w końcu to najlepsza hodowla tutaj:):loveu:

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=DarkRed][SIZE=3]Ja tiesz GRATULUJE dlja Was wszystkich -super wyniki !!!:multi::multi::multi::klacz::klacz::klacz::laola:

tiesz my byli na wystawe- 12.5.MVP Bratislava
Donner Hanacek- V1,CAC,CACIB,BOB
kl.wet.Newyl Brosch Zlatna Dolina-V1, BIS 2. weteran
kl.wet.Benguela Ekibondo- V1- obaja weterany uspolnili weteran champion SK:lol::lol::lol:
[/SIZE][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Racja! Niech Młoda się wykazuje.:lol:
A co u Kevinka?
Pzdr.[/QUOTE]

[COLOR="Blue"]Oto Kevin w wieku niespełna 2 miesięcy :)[/COLOR]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/290/503acd64c4d41c86.jpg[/IMG][/URL]

[COLOR="Blue"]Pozdrawiam Ciebie Asiaczku bardzo serdecznie :)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...