Jump to content
Dogomania

BASENJI na Wystawach (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Basenji

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Podaje wstępne wyniki z Rzeszowa (04.02.2007 r.), sedzia Piotr KUBICA:
PSY
kl. pośrednia
BI BAHATIKA Loango - dysk.

kl. championów
Abotere's WAHZIRI - dosk.1, CWC, NPwR (skończony Championat Polski!!!)
Robert Redford Our of Africa - dosk.2,

SUKI
kl. młodzieży
JASIRI SUKARI Re-Bar Mcintyre - dosk1., CAJC, NSwR, BOB.

kl. otwarta
PAKANYA Liwang - ?

Nie znam całej stawki basków na tej wystawie. Jak pYpsylon wróci, to na pewno uzupełni stawkę. No, chyba że mnie sie to uda...;)

Y[B]psylon[/B] - gratki cieplutkie dla Rybki.
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

a już myślałam, że mnie ktoś wyręczy i uzupełni wyniki wszystkie ;) no ale jak trzeba to trzeba ;)
Asiaczku dziękuję za podanie wyników, więcej basków nie było...
ja jedynie mogę uzupełnić wyniki Rybki bo na BOB i Zw. Młodzieży się nie skończyło :evil_lol:
wybory Najlepszego Juniora wystawy były przeprowadzane w grupach... nasza Rybka miała swój dzień, płynęła po ringu jak maszynka do wystawiania :loveu:
najpierw wygrała Grupę Juniorów (BOG Junior1), a potem... zajęła 2 miejsce w BIS Junior!!! :multi: moja mała Rybeńka... :loveu:
poczekaliśmy na Grupę mimo zmęczenia i długiej drogi do domu... opłacało się :evil_lol: na 12 finalistów nasza mała dziewczynka zajęła BOG3!!!!!! nasza radość nie zna granic...:loveu:
wszystkim życzliwym dziękuję za miłe słowa i gratulacje :)
moja kochana Rybka, "takie byle co, nic specjalnego" zaczyna pokazywać pazurki... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ypsylon']a już myślałam, że mnie ktoś wyręczy i uzupełni wyniki wszystkie ;) no ale jak trzeba to trzeba ;)
Asiaczku dziękuję za podanie wyników, więcej basków nie było...
ja jedynie mogę uzupełnić wyniki Rybki bo na BOB i Zw. Młodzieży się nie skończyło :evil_lol:
wybory Najlepszego Juniora wystawy były przeprowadzane w grupach... nasza Rybka miała swój dzień, płynęła po ringu jak maszynka do wystawiania :loveu:
najpierw wygrała Grupę Juniorów (BOG Junior1), a potem... zajęła 2 miejsce w BIS Junior!!! :multi: moja mała Rybeńka... :loveu:
poczekaliśmy na Grupę mimo zmęczenia i długiej drogi do domu... opłacało się :evil_lol: na 12 finalistów nasza mała dziewczynka zajęła BOG3!!!!!! nasza radość nie zna granic...:loveu:
wszystkim życzliwym dziękuję za miłe słowa i gratulacje :)
moja kochana Rybka, "takie byle co, nic specjalnego" zaczyna pokazywać pazurki... :evil_lol:[/quote]
Ha! Baski rulez!!!

[quote name='Savannah']a tak BTW Basenji wreszcie doczekaly sie wlasnego dzialu w grupie V na DGM!! sUPER:loveu::multi:[/quote]
No to [I]siem[/I] cieszymy...
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

do Bydgoszczy zgłoszono:
[COLOR=black][FONT=Arial]Basenji, pies, otwarta - Dream of Africa DOUBLE VINNY [/FONT][/COLOR][FONT=Arial] [/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Musiała Agnieszka, Warszawa[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Basenji, pies, championów - ROBERT REDFORD Out of Africa[/FONT][/COLOR][FONT=Arial] [/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Kramarow Andrzej, Piaseczno[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Basenji, suka, młodzieży - Jasiri Sukari RE-BAR MCENTIRE [/FONT][/COLOR][FONT=Arial] [/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Wiszniewska Izabela, Warszawa[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Basenji, suka, młodzieży - NORA Ekado[/FONT][/COLOR][FONT=Arial] [/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Wodarski Krzysztof, Karczew[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Basenji, suka, pośrednia - ART OF NOICE Loango[/FONT][/COLOR][FONT=Arial] [/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Ostrowski Adam, Olsztyn[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Basenji, suka, otwarta - Stellanova ONLY [/FONT][/COLOR][FONT=Arial] [/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Baranowska Maria, Pniewy[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Basenji, suka, otwarta - PAKANYA Liwang[/FONT][/COLOR][FONT=Arial] [/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Kramarow Andrzej, Piaseczno[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=DarkRed][B]11.2. MVP -Brno-rozh.Dolejsova
13 baskow
kl. champ.Donner Hanacek - V1,CAC,CACIB ,BOB + 2. BIG:razz:
kl.weter.Newyl Brosch Zlatna Dolina - V1,nejl.wet. + 4.BIS weteran:razz:
suki
kl.Ch.Asja Hanacek (7lat!!!)V1,CAC,CACIB,BOS :razz:
kl.wet. Benguela Ekibondo -V1,nejl.wet:razz:
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

gratulacje Hanacku!!!!

w niedzielę była wystawa w Bydgoszczy... oceniał p. Szutkiewicz
psy - klasa championów
V1, CWC, NPwR - Robert Redford out of Africa
suki - klasa młodzieży
V1, Zw. Młodzieży, BOB - Jasiri Sukari Re Bar McEntire
V2 - Nora Ekado
suki - klasa pośrednia
V1, CWC, NSwR - Art of Noice Loango
suki - klasa otwarta
V1, CWC - Pakanya Liwang
V2 - Only Stellanova

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ypsylon']...
ja jedynie mogę uzupełnić wyniki Rybki bo na BOB i Zw. Młodzieży się nie skończyło :evil_lol:
wybory Najlepszego Juniora wystawy były przeprowadzane w grupach... nasza Rybka miała swój dzień, płynęła po ringu jak maszynka do wystawiania :loveu:
najpierw wygrała Grupę Juniorów (BOG Junior1), a potem... zajęła 2 miejsce w BIS Junior!!! :multi: moja mała Rybeńka... :loveu:
poczekaliśmy na Grupę mimo zmęczenia i długiej drogi do domu... opłacało się :evil_lol: na 12 finalistów nasza mała dziewczynka zajęła BOG3!!!!!! nasza radość nie zna granic...:loveu:
wszystkim życzliwym dziękuję za miłe słowa i gratulacje :)
moja kochana Rybka, "takie byle co, nic specjalnego" zaczyna pokazywać pazurki... :evil_lol:[/QUOTE]


[COLOR="Blue"]BRAWO[/COLOR]:multi: :multi: :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hanacek'][COLOR=DarkRed][B]11.2. MVP -Brno-rozh.Dolejsova
13 baskow
kl. champ.Donner Hanacek - V1,CAC,CACIB ,BOB + 2. BIG:razz:
kl.weter.Newyl Brosch Zlatna Dolina - V1,nejl.wet. + 4.BIS weteran:razz:
suki
kl.Ch.Asja Hanacek (7lat!!!)V1,CAC,CACIB,BOS :razz:
kl.wet. Benguela Ekibondo -V1,nejl.wet:razz:
[/B][/COLOR][/QUOTE]

[COLOR="Blue"]BRAWO HANACEK :multi: :multi: :multi: :multi: [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...