Jump to content
Dogomania

plusy i minusy rasy cocker spaniel


sTaRs

Recommended Posts

O nie, [b]Dziunia[/b], ty też??? A ja na ciebie liczyłam, bo masz białego pieska i myslałam, że mnie wesprzesz :cry:

Ale coś wam powiem: SPISEK SIĘ NIE UDAŁ!!!
Na lato, jak pieniążki uzbieramy, to kupujemy maltańkę! Taką prawdziwą, z rodowodem, z dobrej hodowli :P A ty [b]Dziunia[/b] będziesz mi dawać wskazówki co do białej sierści :wink: No i [b]Cockermanka[/b] również :P

:evilbat: :evilbat: :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cockerek'] A ty [b]Dziunia[/b] będziesz mi dawać wskazówki co do białej sierści :wink: No i [b]Cockermanka[/b] również :P
:evilbat: :evilbat: :evilbat:[/quote]

Z przyjemnością podzielę się wiedzą co do pielęgnacji białej [b]COCKERKI[/b] :D ,bo na maltańczykach się nie znam.... :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Cockerek toż to zdrada majestatu!!!!
A co do mnie. To tak, mogę się przyznać że planuję już zakup suczki Amerykanki najpóźniej na przyszły rok!!!
Już nawet prawie wybrałam Hodowlę :))))
Pierwszy raz na głos się do tego przyznaję. Ale to jest niestety choroba. Masz jednego chcesz więcej.
A Ty nas Martyna zdradzasz, wiesz co. Chyba się obrazimy :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[b]Cockerku[/b] widzę, ze dalej nie dajesz sie przekonać... Ale do lata jeszcze trochę czasu i mam nadzieje, że wspólnymi siłami zdążymy Cię przekonać do dobrego wyboru (czyli do cockera :lol: )
No bo jak można się oprzeć np. takiemu maleństwu :evilbat: :lol: :
[img]http://www.cockersonline.co.uk/photo/albums/Puppies/100_0020.sized.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...