Jump to content
Dogomania

adresy hodowli york-ów


taks

Recommended Posts

Jeśli chcesz ( z czego się ogromnie cieszę) pieska "z papierami" to najlepiej skontaktuj sie z wrocławskim oddziałem ZK:

[url]http://www.zkwp-wroclaw.org.pl/start_frames.htm[/url]

jest tam i hodowla "yorków" i aktualnie szczeniaki a dodatkowo nawet jesli nie zamierzasz wystawiać pieska dobrze jest nawiązać kontakt z sekcją tej rasy- na pewno chętnie Ci pomogą i w wyborze pieska i dalszej jego drodze.
Na forum raczej adresów nie dostaniesz bo jak dla mnie byłaby to zabroniona tu reklama:shake:

Link to comment
Share on other sites

Z góry przepraszam, jeżeli umieściłam ten wątek w złym miejscu, ale jestem tutaj pierwszy raz i nie wiedziałam dokładnie. A więc tak: planuję kupić yorka około 20 czerca. Niestety, jest to mój pierwszy pies i nie orientuję się, jeśli chodzi o adresy dobrych hodowli. Szukałam w internecie, ale prawie nic nie znalazłam :shake:. Podjęłam decyzję, że nie będę jej rozmnażać i wozić na wystawy, bo jestem zbyt mało doświadczona i do tego mam 15 lat. Tak więc najbardziej odpowiadałaby mi suczka z rozdowodem, ale bez uprawnień hodowlanych (muszę zwracać uwagę na cenę, bo to nie ja jestem sponsorem). Nie wiecie ile taka psinka mogłaby kosztować??? Bardzo proszę o adresy i numery telefonów hodowli do 100km od Bolesławca(np. Legnica, Wrocław, Jelenia Góra itp.) na adres [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...