Jump to content
Dogomania

Czy to na pewno TT??


wajciu

Recommended Posts

Witajcie.
Zostałem dzisiaj szczęśliwym posiadaczem pieska. Był on kupiony na giełdzie. Wiem, że większość z was ma sceptyczne podejście do zakupów na giełdzie, ale nic już na to nie mogę poradzić.
Chciałbym tylko upewnić się, że to na pewno jest "tybetańczyk". Jeśli ma ktoś doświadczenie ze szczeniakami to bardzo proszę o odpowiedź.
Dodam, że piesek ma dwa miesiące.
Dzięki.
[IMG]file:///C:/Documents%20and%20Settings/Wajciu/Pulpit/Rumpel/rumpel%20NK.jpg[/IMG][url=http://nasza-klasa.pl/profile/1451547/gallery/album/2/9]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

•[FONT=Arial]Niestety to nie jest terier tybetański, różnice możesz zobaczyć wchodząc [/FONT][FONT=Arial]na moją stronkę [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.axajra.republika.pl/"]www.axajra.republika.pl[/URL][/FONT][FONT=Arial] . Nie polecam kupowania w [/FONT][FONT=Arial]takich miejscach, ponieważ z regóły szczeniaki nie przypominają rasy [/FONT][FONT=Arial]którą miały podobno być. W hodowli rodzice takich szczeniąt muszą [/FONT][FONT=Arial]jeżdzić na wystawy, aby wadliwe zostały wykluczone z hodowli. Szczeniaki [/FONT][FONT=Arial]przechodzą przegląd hodowlany, tatuowanie, są zaszczepione i [/FONT][FONT=Arial]odrobaczone. W takich przybytkach są sprzedawane szczeniaki w które [/FONT][FONT=Arial]nie trzeba było nic inwestować i nikomu nie zależy na ich pochodzeniu. Ale [/FONT][FONT=Arial]ludzie kupują więc taki rynek się rozwija. W hodowli trzeba ponosić duże [/FONT][FONT=Arial]koszty zawystawy, tatuowanie, metrykę, szczepienie, przegląd miotu, karty [/FONT][FONT=Arial]krycia i miotu, wyprawek itp. Z tąd cena szczeniąt, ale mamy pewność że [/FONT][FONT=Arial]są one danej rasy, co w przypadku tybetów jest ważne bo one mają włos [/FONT][FONT=Arial]który nie powoduje uczuleń, nie lnieje a charakter mają bardzo pogodny i [/FONT][FONT=Arial]przyjacielski, przy czym są rozważne. Szczeniaczek będzie na pewno [/FONT][FONT=Arial]śliczny i kochany, bynajmniej tego panu życzę. [/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...