Jump to content
Dogomania

Agility, Radom!!


klematyzja

Recommended Posts

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A czy są jakieś treningi w przyszłość ustalone? Bo ja niestety przez objazdy do Radomia musiałabym wszystko z wyprzedzeniem planować. Ostatnio z trudem przez Wąchock przejechałam jak woda pod drogę podchodziła.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dzięki za dzisiejszy słoneczny trening :) Jak się okazało u veta - nasze małe tollerki pobierają nauki agility już w brzuchu mamy :jupi:

Ela - ta rasa chyba nie ma polskiego odpowiednika nazwy, szukałam właśnie w necie ;) A myślałam, że trudniejszej do zapamiętania nazwy niż NSDTR to nie ma... :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

My płaciłyśmy tyle, ile kosztuje członkostwo Związku czyli zapis 40 pln i składka roczna 60 pln. Jeśli ktoś był już członkiem Związku Kynologicznego i miał opłacone składki nie płacił nic. Na temat następnego kursu nic nie wiadomo. Najlepiej będzie zasięgnąć informacji u źródła czyli w ZK przy ul. Wernera. I dać znać na forum co i jak :D

Link to comment
Share on other sites

Matuchno! Jestem nowa na forum przed chwilą się zarejestrowałam się, ze względu na ten topik. Jestem z Radomia i nie wiedziałam że jest tu coś z agility. Mam 2-letniego westika i chciałabym bardzo ćwiczyć z nim agility, dopiero tu przypadkiem weszłam! Jestem teraz w stanie dzikiej euforii toteż piszę bez ładu i składu - zrozumcie ;) Chodzi mi tylko o to, że chciałabym ćwiczyć z nim agility (tak, wiem powtarzam się) i nie wiem bardzo co i jak z tym Radomiem. Tak szczerze to nie chce mi się wszystkiego czytać i chcę się dowiedzieć czy będę się tam mogła jakoś zapisać, czy coś, ile by to ewentualnie kosztowało, gdzie to jest w ogóle jak to się odbywa i w ogóle... Jak mi ktoś odpisze a ja się uspokoję to jakoś bardziej dokładnie się zapytam, ale na razie pytam o to co powyżej.
I jeszcze raz przepraszam za ten kulawy tekst i no.. się cieszę no!
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malinowa_2']Matuchno! Jestem nowa na forum przed chwilą się zarejestrowałam się, ze względu na ten topik. Jestem z Radomia i nie wiedziałam że jest tu coś z agility. Mam 2-letniego westika i chciałabym bardzo ćwiczyć z nim agility, dopiero tu przypadkiem weszłam! Jestem teraz w stanie dzikiej euforii toteż piszę bez ładu i składu - zrozumcie ;) Chodzi mi tylko o to, że chciałabym ćwiczyć z nim agility (tak, wiem powtarzam się) i nie wiem bardzo co i jak z tym Radomiem. [b]Tak szczerze to nie chce mi się wszystkiego czytać i chcę się dowiedzieć czy będę się tam mogła jakoś zapisać, czy coś, ile by to ewentualnie kosztowało, gdzie to jest w ogóle jak to się odbywa i w ogóle...[/b] Jak mi ktoś odpisze a ja się uspokoję to jakoś bardziej dokładnie się zapytam, ale na razie pytam o to co powyżej.
I jeszcze raz przepraszam za ten kulawy tekst i no.. się cieszę no!
Pozdrawiam[/QUOTE]
Nie czytaj wszystkiego, ostatnia strona wystarczy. Ba, nawet post przed Twoją wiadomością będzie odpowiedzią na Twoje pytania.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...