Jump to content
Dogomania

Agility, Radom!!


klematyzja

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

Hej!! Wreszcie ktoś pomyślał o ekipie agility w Radomiu. Chętnie się dołączę. Potrzebujemy ja i moje psy wersji Large :) znaczy moje psiaki mają 55 i 75 cm w kłębie. Powiedzcie mi jak mam je przygotować. chcę spróbować tego rodzaju sportu. Mieszkam an Młodzianowie w Radomiu. Aha i jedna mała prośba... może zabrzmi głupio ale prosiłabym o "zapisanie" mnie i Juniora do grupy w której nie będzie małych przedstawicieli psiego gatunku i możliwie ograniczona liczba innych samców, zaś Ja znaczy Ela i Oskar to bez znaczenia.. Jemu jest kompletnie obojętne towarzystwo. Jak coś to dajcie znać na GG 4610611 lub na priv

Link to comment
Share on other sites

Hej ;) Fajnie, że znalazł się kolejny chętny :) Jeśli chodzi o przygotowanie psa to powinien znać podstawowe komendy, pilnować i słuchać się właściciela, itd. Chodzi o tą więź pomiędzy psem a przewodnikiem, że umieją razem pracować :)
Jeśli chcesz się wstępnie zapisać (bo tak naprawdę nie wiadomo, czy coś z tego wyjdzie), to powinnaś się zgłosić do naszego oddziału ZK i wyrazić chęć uczestnictwa w tej inicjatywie (zapisać się na listę).
Co do grup, to nic nie wiadomo, skoro poszukiwania chętnych dopiero trwają...

Co do zapisów w związku, to byłam dość niedawno. Po prostu należy się wpisać na listę (imię i nazwisko, nr tel kontaktowy). Jeśli zbierze się grupa chętnych, to zajęcia mogłyby się zacząć już wiosną.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='http://zkwp.radom.pl/']Informujemy, że Oddziałowa Komisja Szkolenia Psów sekcja Agility zaprasza wszystkich zainteresowanych uprawianiem sportu Agility na spotkania z trenerem koleżanką Magdaleną Ziółkowską.

Treningi rozpoczną się wiosną b.r. Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie swojego udziału drogą elektroniczną na adres [email][email protected][/email] z dopiskiem Treningi AGILITY.[/QUOTE]

hurra :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hej, moje nie są zarejestrowane i zgłosiłam się 18.02.2010 do tej pory nie mam maila zwrotnego, ze coś jest nie tak, więc chyba mogą :D Zgłoszony też został młody labrador też bez rejestracji i też nie ma żadnej info, ze go nie dopuszczą czy coś. Czekamy ze zniecierpliwieniem, ja, moje prawie wyżły i ów Labrador :D

Link to comment
Share on other sites

Nie ma za co :D
[quote name='Dog']Cześć, też jestem chętna, cieszę się że w R-miu w końcu coś się dzieje :)
A co z zapisami? Można jeszcze się zapisać?[/QUOTE]

tak, można :d trzeba napisac na ten e-mail podany na poprzedniej stronie:D
jakiego masz pieska ??? Ćwiczycie sami coś???
:D pozdrawiam:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dog']Takiego jak w awatarze.. :)
Czy coś ćwiczymy? osobiście bardziej podoba mi się frisbee i coś tam amatorsko ćwiczymy, jak narazie nieżle Nam to wychodzi jak na początek. Zobaczymy później..

ok, więc maila wysyłam.. :)[/QUOTE]

Super !!!:multi::multi::multi::multi::multi:
Mam nadzieję ze zobaczymy sie w połowie marca :D

To ile nas z dogo będzie??? :)

Link to comment
Share on other sites

My ( kulawy moderator i Klara - buldog francuski) się piszemy. Na pewno nie będziemy na każdym treningu bo niestety mamy daleko (60km). Ale jeśli będziemy mogły u Was trochę pobiegać to będzie nam bardzo miło. Z Klarą biegałyśmy jakiś czas temu w APS Włocławek, a po przeprowadzce na razie się "dozbrajamy". No ale o strefkach możemy pomarzyć..
Nie sądzę żebyśmy wróciły do formy na tyle by startować, dla nas to głównie zabawa - mam nadzieję że jednak to Wam nie przeszkadza ;D

Link to comment
Share on other sites

Pewnie, że nie będzie :) My też dla sportu i zabawy się wybieramy ale też dlatego by urozmaicić psu spacery i zabawę:) czekamy na info w sprawie spotkania i wtedy wszystko się rozstrzygnie:) zatem pozdrawiamy wszystkich przyszłych uczestników agility i do zobaczenia

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dziś dopiero dodali na stronę (chyba po moim telefonie, gdy powiedziałam, że w lutym dostałam inf, że więcej informacji już wkrótce, spotkanie w połowie marca, a tu połowa marca i nawet maila nie ma ;> )

Informujemy, że pierwsze organizacyjne zajęcia w ramach kursu Agility odbędą się w dn. 06.04.2010 r. o godz. 16.30 w siedzibie ZKwP O/Radom przy ulicy Wernera 29/31.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na spotkanie informacyjne nalezy przyjsc z psem. Prosze zabrac ze soba ulubione zabawki, smakolyki, wode dla psa, miske. Pies powinien zostac przyprowadzony na zwyklej obrozy i smyczy (NIE typu flexi, bez jakichkolwiek kolek). Przewodnik powinien ubrac sie odpowiednio, czyli stroj sportowy, obuwie sportowe.

Na zajecia nie zostana przyjete psy agresywne i poza kontrola przewodnika.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zielsko']Na spotkanie informacyjne nalezy przyjsc z psem. Prosze zabrac ze soba ulubione zabawki, smakolyki, wode dla psa, miske. Pies powinien zostac przyprowadzony na zwyklej obrozy i smyczy (NIE typu flexi, bez jakichkolwiek kolek). Przewodnik powinien ubrac sie odpowiednio, czyli stroj sportowy, obuwie sportowe.

Na zajecia nie zostana przyjete psy agresywne i poza kontrola przewodnika.[/QUOTE]


Dziękuje:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...