Jump to content
Dogomania

Pochwała dla białeyorki


Migotka

Recommended Posts

I w tym wypadku muszę naprawde pochwalić białeyorki ,którą wyrzucono z DOGOMANII ,za propagowanie białej odmiany yorka .....ona pierwsza pokazała wyhodowane przez siebie pieski i ją najwięcej się widzi na wszelkich pokazach ,konkursach psich.Kilka osób z dogo było już u niej i zmienili zdanie co do jej krytyki i warunków w jakich hoduje swoje pieski.....

Pojawiły się już pierwsze szczeniaki po jej białych yorkach , choć można zauważyć róznice pomiedzy Biewerami a białymi yorkami .

Link to comment
Share on other sites

To ona w koncu miała prawdziwe Biewery, czy Yorki z maltanami i inne wynalazki?
Bo promowanie Biewerów to jedno (mozna to robić nawet nie posiadając psa tej rasy) a produkowanie kundli i nazywanie ich "wyhodowowanymi przez siebie Biewerami", z dwóch Yorków, jak u "wynalazcy" tej rasy, to drugie.

Wiec jak to jest u BIAŁEYORKI, Migotko?

Link to comment
Share on other sites

"To ona w koncu miała prawdziwe Biewery, czy Yorki z maltanami i inne wynalazki?
Bo promowanie Biewerów to jedno (mozna to robić nawet nie posiadając psa tej rasy) a produkowanie kundli i nazywanie ich "wyhodowowanymi przez siebie Biewerami", z dwóch Yorków, jak u "wynalazcy" tej rasy, to drugie."


Nie są to na pewno prwdziwe Biewery i myślę, że każdy hodowca, jak również osoba zorientowana wie to na pewno.Myślę, że nie ma o czym mówić.
A to nowe wynalazki bialeyorki
[B][COLOR=Red][link usunięty][/COLOR][/B]
[URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1719097_golddust_yorkshire_terier.html"]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bailey']"To ona w koncu miała prawdziwe Biewery, czy Yorki z maltanami i inne wynalazki?
Bo promowanie Biewerów to jedno (mozna to robić nawet nie posiadając psa tej rasy) a produkowanie kundli i nazywanie ich "wyhodowowanymi przez siebie Biewerami", z dwóch Yorków, jak u "wynalazcy" tej rasy, to drugie."


Nie są to na pewno prwdziwe Biewery i myślę, że każdy hodowca, jak również osoba zorientowana wie to na pewno.Myślę, że nie ma o czym mówić.
A to nowe wynalazki bialeyorki
[B][COLOR=Red][link usunięty][/COLOR][/B][/quote]

Nieźle jesteś zorientowana a jeszcze post wcześniej nie wiedziałaś co to?:razz:

Link to comment
Share on other sites

mam pytanie i może ktoś mi wytłumaczy.szczeniaczki z pary biewerów to oczywiście biewery a czym jest miks biewera ze zwykłym yorkiem. taki piesio to raczej rodowodu nie dostanie.ostatnio sporo ogłoszeń się pojawiło np.biewerki sprzedam tata biewer mama york.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga123']mam pytanie i może ktoś mi wytłumaczy.szczeniaczki z pary biewerów to oczywiście biewery a czym jest miks biewera ze zwykłym yorkiem. taki piesio to raczej rodowodu nie dostanie.ostatnio sporo ogłoszeń się pojawiło np.biewerki sprzedam tata biewer mama york.:shake:[/quote]

U nas prawdziwych biewerów jest bardzo mało.
Oferują kundelki!
I to za jaką cenę!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ludzie tak jak powiedziała przedmówczyni nie osłabiajcie mnie...;/
Ona jest typową handlarą ,jej nie zależy na dobrze szczeniaków :(
Moja znajoma spytała się jej czy opuści z ceny przysłowiową 100,bo zna ją,wie,że psiak będzie miał u niej super warunki itp.
A ona na to:
-..Mi nie zależy ,do kogo i gdzie trafią te psy..."
Czy to nie okropna handlara?!?
A apropo warunków byłam tak i widziałam-psy są w klatkach,panuje tam ogólny syf,karmi je jakimiś papkami nie wiadomo z czego!!! :[
I wogóle to wstrętna handlara!!!!!!!!!!!!
;(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Borówka16']Ludzie tak jak powiedziała przedmówczyni nie osłabiajcie mnie...;/
Ona jest typową handlarą ,jej nie zależy na dobrze szczeniaków :(
Moja znajoma spytała się jej czy opuści z ceny przysłowiową 100,bo zna ją,wie,że psiak będzie miał u niej super warunki itp.
A ona na to:
-..Mi nie zależy ,do kogo i gdzie trafią te psy..."
Czy to nie okropna handlara?!?
A apropo warunków byłam tak i widziałam-psy są w klatkach,panuje tam ogólny syf,karmi je jakimiś papkami nie wiadomo z czego!!! :[
I wogóle to wstrętna handlara!!!!!!!!!!!!
;([/QUOTE]



Paskudna. Mnie też nie obchodzi co się z nią kiedyś stanie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...