Jump to content
Dogomania

Co chcecie KUPIĆ na bazarku. Zanim napiszesz PRZECZYTAJ pierwszy post!!!


Viris

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Edit - nieaktualne - znalazlam w sieci i rozwieszam sukcesywnie..   

 

Kupilabym chetnie ulotki informacyjne

o tym ze wg przepisów pies moze byc tylko 12 godzin na łańcuchu lub zamknięty. Najlepiej z notka ze będą prowadzone kontrole.

Mieszkam na wsi gdzie ciagle jeszcze jest wiele tych psich męczenników przypiętych do łańcucha jako szczeniak i odpietych kiedy juz wyzioną ducha. Ciężko rozmawiać z tymi ludźmi, pomyślałam że moglabym rozklejac te ulotki na tablicach informacyjnych, może pomoglyby choćby kilku nieszczęśnikom.

Pewnie moja wieś nie jest wyjątkiem, może udałoby się prowadzić takie akcje także w innych miejscach Polski ?

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.12.2021 o 07:52, kikou napisał:

Kupilabym chetnie ulotki informacyjne

o tym ze wg przepisów pies moze byc tylko 12 godzin na łańcuchu lub zamknięty. Najlepiej z notka ze będą prowadzone kontrole.

Mieszkam na wsi gdzie ciagle jeszcze jest wiele tych psich męczenników przypiętych do łańcucha jako szczeniak i odpietych kiedy juz wyzioną ducha. Ciężko rozmawiać z tymi ludźmi, pomyślałam że moglabym rozklejac te ulotki na tablicach informacyjnych, może pomoglyby choćby kilku nieszczęśnikom.

Pewnie moja wieś nie jest wyjątkiem, może udałoby się prowadzić takie akcje także w innych miejscach Polski ?

 

Ja takie ulotki mialam gdzieś zapisane na komputerze. Trzeba je tylko wydrukować. Mogę poszukać. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.01.2022 o 22:16, Sisi44 napisał:

Witaj Aldrumko, nie wiem ile potrzebuję, jestem początkującą szydelkowiczką, nie muszą być nowe, tylko napisz jakie masz kolory? albo jeszcze lepiej zrób zdjęcie.

 

Dnia 4.01.2022 o 22:52, Aldrumka napisał:

Jak dużo potrzebujesz i czy muszą być nowe ?

A może cioteczki szydełkujące mają (nie wiem jak to się nazywa) takie "szablony" do robienia serwetek, bombek, aniołków, gwiazdek itp. z nici. Tylko wyraźne "co by" można było odczytać. Chętnie kopię/oryginał kupię. 
W razie czego proszę o PW.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.01.2022 o 09:59, maarit napisał:

 

A może cioteczki szydełkujące mają (nie wiem jak to się nazywa) takie "szablony" do robienia serwetek, bombek, aniołków, gwiazdek itp. z nici. Tylko wyraźne "co by" można było odczytać. Chętnie kopię/oryginał kupię. 
W razie czego proszę o PW.

zobacz na pinterest od groma tego tam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

wklejam post sue

nigdy nie wiadomo........może ktoś ma do sprzedania używaną,a jeszcze sprawną piłkę

---------------------------------------------

Mam przy okazji pytanie, czy ktoś z Was ma może elektryczną piłkę ręczną, używaną, albo może mógłby pomóc kupić? Pani, która ma Marysię, jest już po 80, codziennie jej pomagam z różnymi rzeczami m.in. z paleniem w piecu, nie stać mnie w tej chwili na taki zakup z powodu zaostrzenia choroby u taty, a byłoby to znacznym ułatwieniem - pali się drewnem, a siekierą jest mega ciężko, taką piłką poradziłaby sobie sama. To jest coś takiego 

https://allegro.pl/oferta/przenosna-elektryczna-pila-21v-akumulator-11097038410

mając taką piłkę mogłabym też palić drewnem u siebie w kociarni, bo tak stosuję w 90% węgiel i jest dużo drożej

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...