Jump to content
Dogomania

Co chcecie KUPIĆ na bazarku. Zanim napiszesz PRZECZYTAJ pierwszy post!!!


Viris

Recommended Posts

Ja w drugą stronę.

Mam do oddania w dobre ręce kociego DT drapak. Drapak zniszczony, słupek najwyżej u góry trochę się kiwa (kotka uwielbiała spać na półce), ale bezdomniaki powinny być zadowolone.
Tylko odbiór osobisty we Wrocławiu. I tylko dla DT.

 

EDIT: Nieaktualne. Zarezerwowany.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 28.08.2020 o 20:54, Aldrumka napisał:

fartuchy  (nie fartuszki) takie całe z rękawami  ?

Nie ,takie na sznurkach,z tyłu wiązane

ale nie krótkie fartuszki..od pasa do kolan...takie nie

tylko od klatki piersiowej do kolan

nie dla mnie,dla Pani Ani ze Szczekocin,która wysyła mi fanty na bazarki

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
20 godzin temu, Patmol napisał:

Dziękuję,  Tak,  na allegro jest ale droga. Poszukam jeszcze. Jeśli nie znajdę pozostaje ta z 2012. Aż tak bardzo się nie zmieniło. 

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, uxmal napisał:

Dziękuję,  Tak,  na allegro jest ale droga. Poszukam jeszcze. Jeśli nie znajdę pozostaje ta z 2012. Aż tak bardzo się nie zmieniło. 

Na stronie wydawcy jest tylko ta książka z 2012 r,  więc najprawdopodobniej to wydanie z 2019 r to jest po prostu jakiś dodruk tylko -czyli taka sama treść. https://edraurban.pl/layout_test_autor/m-chandler

i jak sie szuka wersji angielskiej -to wyskakuje tylko książka z 2011 r. wiec możliwe że nie ma żadnego nowszego wydania ; po prostu dodruk był w 2019 tego wydania polskiego z 2012 r. ( czyli wydania angielskiego z 2011 r)

np na amzonie https://www.amazon.com/kindle-dbs/entity/author/B004AQAJBU?_encoding=UTF8&node=2656022011&offset=0&pageSize=12&searchAlias=stripbooks&sort=author-sidecar-rank&page=1&langFilter=default#formatSelectorHeader

na amzonie jest tylko wydanie z 2011 r =pierwsze wydanie, tak jak to polskie z 2012

  • Publisher : Saunders Ltd.; 1st edition (May 18, 2011)
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.10.2020 o 23:28, Rubik napisał:

Szukam

Oryginalnych poszewek na jaśki :) Wymiary 40x40 cm

Książek dotyczących Dolnego Śląska 

Miałam na bazarku poszewki w psiaki: https://www.dogomania.com/forum/topic/352570-koniec-rozliczam-cudne-poszewki-~na-kocie-bezdomniaczki~-do-2210-godz-2100/

Teraz cały czas są wystawione na miau. Plus tworzę bazarek, gdzie mogłabym je wystawić ponownie jeżeli zaszłaby taka potrzeba.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam i mam zapytanie może trochę dziwne, ale chciałabym zrobić / skleić model Hogwartu z kartonu, coś jak domek dla lalek, ale nie cały zamek tylko jeden poziom, parę pomieszczeń bez dachu, tak żeby można się bawić klockami i nie wiem jak się do tego zabrać. Może w okolicach Poznania czy Plewisk jest ktoś, kto zna się na modelarstwie kartonowym, pozdrawiam

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...