Jump to content
Dogomania

Co chcecie KUPIĆ na bazarku. Zanim napiszesz PRZECZYTAJ pierwszy post!!!


Viris

Recommended Posts

Chętnie kupię kartę okolicznościową ślubną wykonaną ręcznie.

Może być wyszywania,  haftowaną,  deocupage lub inne formy rękodzieła.

Niestety termin jest krótki. Za tydzień jestem gościem na ślubie :( Takie czasy :(

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, uxmal napisał:

Chętnie kupię kartę okolicznościową ślubną wykonaną ręcznie.

Może być wyszywania,  haftowaną,  deocupage lub inne formy rękodzieła.

Niestety termin jest krótki. Za tydzień jestem gościem na ślubie :( Takie czasy :(

Może ja? Ale termin faktycznie krótki :) Musiałabym zrobić przez weekend, i to z tego, co mam w domu, bo na sprowadzenie materiałów brak czasu..Przejrzyj na blogu kilka stron do tyłu, i powiedz, co mniej więcej Ci się podoba. Mam też robić kartkę ślubną z haftem na zabawę blogową (haft już mam gotowy - gołąbki z obrączkami), więc oprócz opcji typowo scrapowej byłaby też do wyboru opcja łączona scrapowo-haftowana. Jeszcze nie wiem, czy kartkę z haftem będę robiła w formie sztalugowej czy DL (podłużnej), byłoby do ustalenia. 

https://donka66.blogspot.com/search/label/ślub

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Isiak napisał:

Może ja? Ale termin faktycznie krótki :) Musiałabym zrobić przez weekend, i to z tego, co mam w domu, bo na sprowadzenie materiałów brak czasu..Przejrzyj na blogu kilka stron do tyłu, i powiedz, co mniej więcej Ci się podoba. Mam też robić kartkę ślubną z haftem na zabawę blogową (haft już mam gotowy - gołąbki z obrączkami), więc oprócz opcji typowo scrapowej byłaby też do wyboru opcja łączona scrapowo-haftowana. Jeszcze nie wiem, czy kartkę z haftem będę robiła w formie sztalugowej czy DL (podłużnej), byłoby do ustalenia. 

https://donka66.blogspot.com/search/label/ślub

Isiaczku,  dziękuję. :)* nieśmiało o Tobie myślałam :))

Bardzo podoba mi się pomysł boxów z życzeniami ale nie ma czasu.  Tak sobie pomyślałam że może wrócę do Ciebie z takim zamówieniem na imieniny mojej Mamy :)

Co do kartek wszystkie mi się podobają. 

ta jest śliczna https://donka66.blogspot.com/search/label/ślub?updated-max=2019-07-25T14:07:00%2B02:00&max-results=20&start=6&by-date=false

i wogole wszystkie,  więc wszystko co zrobisz będzie piękne. 

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Isiak napisał:

Może ja? Ale termin faktycznie krótki :) Musiałabym zrobić przez weekend, i to z tego, co mam w domu, bo na sprowadzenie materiałów brak czasu..Przejrzyj na blogu kilka stron do tyłu, i powiedz, co mniej więcej Ci się podoba. Mam też robić kartkę ślubną z haftem na zabawę blogową (haft już mam gotowy - gołąbki z obrączkami), więc oprócz opcji typowo scrapowej byłaby też do wyboru opcja łączona scrapowo-haftowana. Jeszcze nie wiem, czy kartkę z haftem będę robiła w formie sztalugowej czy DL (podłużnej), byłoby do ustalenia. 

https://donka66.blogspot.com/search/label/ślub

Czy ja również mogłabym się uśmiechnąć o kartkę ślubną.

Potrzebuję na 4 lipca więc jest troszkę więcej czasu ... ;)

Te, które oglądałam na blogu są śliczne - i te z różami i ta kartka brama, piękne wszystkie.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Livka napisał:

Czy ja również mogłabym się uśmiechnąć o kartkę ślubną.

Potrzebuję na 4 lipca więc jest troszkę więcej czasu ... ;)

Te, które oglądałam na blogu są śliczne - i te z różami i ta kartka brama, piękne wszystkie.

 

Dziękuję za miłe słowa :) Oczywiście, że zrobię :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, uxmal napisał:

:)) i nawet słynną żyrafę widziałam za 2500 . Współczesne są za 250 zł. 

Wiem-i mam pare sztuk.Nie szukam za grosze.A zyrafy trafilam po 300 zl.Moze ktos ma sarenki,psy - i nie ma zwiazku uczuciowego z wymienionymi.Na olxie sa po 100-120 i tyle samo dam albo wiecej jak na szczytny cel.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...