Jump to content
Dogomania

Co chcecie KUPIĆ na bazarku. Zanim napiszesz PRZECZYTAJ pierwszy post!!!


Viris

Recommended Posts

7 godzin temu, themagda napisał:

No a jak bym mogła ja dostać ? czy ona na pewno do samsunga , napisz na pw ile za nią i konto to przeleję i za ładowarke i  za wysyłkę. dzieki ze znalazłaś bo mi zależy na tym telefonie.

to jest ładowarka od starego samsunga,ma trochę naruszone kabelki przy wejściu,ale nie mam możliwości sprawdzenia,bo nie mam już tego telefonu.zróbmy tak ja ci wyślę,sprawdzisz czy działa i jeśli tak podam ci konto fundacji,na które wpłacisz ile uważasz za słuszne.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, rozi napisał:

Kurcze, kto wystawiał adresówki, no sklerozę mam naprawdę  :(((

Sama link do bazarku dawałam i nie pamiętam  :(

Szmaciane takie. Śliczne.

Ratunku!!! Kto pamięta? Dla Ogórka mojego chcę kupić.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
5 godzin temu, plastelina napisał:

Kupię niezniszczone rzeczy z psim patrolem ;) lub jakieś inne zabawki dla 2,5 latki( poza pluszakami). Wysyłka niestety teraz więc każda opcja poza poczta Polska.

tu jest samochód i kaczka nie wiem czy odpowiednie dla wieku :)

https://www.dogomania.com/forum/topic/351513-zakończony-dziecięce-i-nie-tylko-dla-starzejącej-się-i-chorującej-bandy-z-dt-mestudio-do-23-marca-do-2100/

mogę sprzedać z po zakończeniu lub wystawić na bazarku, który uruchomię jutro/pojutrze

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Aldrumka napisał:

tu jest samochód i kaczka nie wiem czy odpowiednie dla wieku :)

https://www.dogomania.com/forum/topic/351513-zakończony-dziecięce-i-nie-tylko-dla-starzejącej-się-i-chorującej-bandy-z-dt-mestudio-do-23-marca-do-2100/

mogę sprzedać z po zakończeniu lub wystawić na bazarku, który uruchomię jutro/pojutrze

To wystaw proszę samochód jeszcze raz , zastanawiałam się nad nim i nie mogłam zdecydować. 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, plastelina napisał:

To wystaw proszę samochód jeszcze raz , zastanawiałam się nad nim i nie mogłam zdecydować. 

jeśli chodzi o aspekt militarny to działko a nawet fragment dachu można zdjąć i będzie terenówka dla malutkiego misia;

 

wystawię

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Aldrumka napisał:

jutro dodam do bazarku z mojego podpisu, muszę zrobić zdjęcie żebyś wiedziała w jakim są stanie 

nieważny stan,to tylko dla mnie do poczytania,bo obejrzałam film i zapragnęłam książki;)

Link to comment
Share on other sites

Z chęcią przekażę datek na psa w potrzebie za wykonanie takiej usługi:

- sprzątnięcie grobu

- ustawienie 2 zniczy

- zrobienie zdjęcia tegoż grobu i przesłanie mi na maila

- zrobienie zdjęcia innego grobu na tym samym cmentarzu i przesłanie mi na maila

Groby znajdują się na cmentarzu w miejscowości Lubawka (woj. dolnośląskie). Czy ktoś byłby chętny ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...