Jump to content
Dogomania

Co chcecie KUPIĆ na bazarku. Zanim napiszesz PRZECZYTAJ pierwszy post!!!


Viris

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

potrzebuję mandolinę do szatkowania jeśli ktoś ma i nie używa chętnie kupię jeśli jest na jakimś bazarku to dajcie link i potrzebuję ubranko małe dla małej suni chihuahua rozmiar 22 ale ciepłe i przeciwdeszczowe , lub przeciwdeszczowe ale żeby piesek był cały otulony. dajcie znać jak gdzieś będzie sunia ma 1,5 kg malutka i dosć wąska ale ja nawet dopasuję byle nie całe szyc od zera. wszystkie moje pieski mają ubranka na każdą pogodę oprócz tej maleńkiej wiekszosć rzeczy jest na nia za wielka ma jedynie sweterek . Niedługo też będę potrzebowała duże ubranko na chihuaha takiego 3,800 kg bo ledwie sie dopina tak mi się spasła.

Link to comment
Share on other sites

"La vie est belle" perfumy w rozsądnej cenie,mogą być zaczęte.

Od dawna o nich marzę,ale szkoda mi pieniędzy na siebie,z celem na zwierzaki byłyby mniejsze wyrzuty sumienia;)

Może ktoś dostał jako nietrafiony prezent i chce się pozbyć. 

Link to comment
Share on other sites

Ja oprócz szatkownicy mandoliny kupię chętnie maleńki kaganiec dla chihuahua , pyszczek maleńki krótka kufa , jeśli ktoś ma a nie używa to wrzućcie na bazarek i dacie znać moja sunia zjada co popadnie , druga za to zjada kupy kupiłam jej za radą Rozi takie tabletki ale zjada i tabletki i kupę tez.więc gdyby się znalazły 2 sztuki , będę wdzięczna

Link to comment
Share on other sites

dodam ze też chętnie kupię łopatke taka do sadzenia roślinek mam na balkonie 5 60 litrowych doniczek i robie co lato moim pieskom tam " las " gdzie one w upały się wylegują wśród lisci , w zieleni , niestety mieszkam w centrum mista i z zielenia krucho a taka łopatka nieduza do donce=zek bardzo mi się przyda jeśli ktos ma niepotrzebną wrzućcie na jakiś bazarek

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.01.2020 o 01:39, Rubik napisał:

Kalendarz trójdzielny chętnie zakupię :)

nieaktualne :)

Kupię natomiast:

klimy/makatki na ścianę w odcieniach niebieskiego/szarego/żółtego/

gałki do mebli (konkretnie komody) 6 sztuk

lustro okrągłe najlepiej w drewnianej ramie

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 2.02.2020 o 11:19, devoner napisał:

szukam zaproszeń na ślub ręcznie robionych,zaznaczam,że raczej nie będą to tradycyjne zaproszenia typu motyw obrączek czy gołębia.sztuk ok 15 max.pełno tego w necie,ale wolałabym żeby zwierzęta na tym skorzystały

Strasznie mnie zaciekawiłaś, co będzie na tych zaproszeniach :)

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, tatankas napisał:

Jak by miał ktoś na zbyciu takie frisbee jak psiok w gębie ma,moja jak widać ma,ale dla jej siostrzyczki szukam:

 

 

Powinnam mieć, praktycznie nieużywane, ale... u rodziców (w sensie - w psim pudle), więc dopiero będę mieć dostęp pod koniec lutego/na początku marca :(. Niestety.... chyba, że pilne i pali się to wtedy zaangażuję rodziców do zanurkowania do psiego pudła i uświadomienia ich tym samym, ile tego mój pies ma :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Powinnam mieć, praktycznie nieużywane, ale... u rodziców (w sensie - w psim pudle), więc dopiero będę mieć dostęp pod koniec lutego/na początku marca :(. Niestety.... chyba, że pilne i pali się to wtedy zaangażuję rodziców do zanurkowania do psiego pudła i uświadomienia ich tym samym, ile tego mój pies ma :D

Nie śpieszy się,wezmę każdą ilość i o każdej porze ;) Najlepsza zabawka dla boksiów i najtrwalsza jak do tej pory,kiedyś dodawana do karmy w gratisie,bardzo mi tego brakuje :/

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...