Jump to content
Dogomania

Co chcecie KUPIĆ na bazarku. Zanim napiszesz PRZECZYTAJ pierwszy post!!!


Viris

Recommended Posts

4 godziny temu, rozi napisał:

Oddam mój stary aparat cyfrowy, zupełnie zapomniałam, że leży w szufladzie od czterech lat. Nikon Coolpix L3

Jakość zdjęć sprzed lat, ale wygodny o tyle, że działa na dwa paluszki.

To może mogłabyś go podarować dla DORA1020? Ona pisała ostatnio że już padł jej na amen jej aparat a tylko ona szczebrzeszyńskim zwierzakom może robić fotki. Bardzo jej brak takiego sprzetu. Proszę pomyśl o tym...

 

Perełka1 - proszę nie gniewaj się :-).

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, AlfaLS napisał:

To może mogłabyś go podarować dla DORA1020? Ona pisała ostatnio że już padł jej na amen jej aparat a tylko ona szczebrzeszyńskim zwierzakom może robić fotki. Bardzo jej brak takiego sprzetu. Proszę pomyśl o tym...

 

Ja nie mam o czym myśleć, z założenia podarowałam każdemu, kto zajmuje się bezdomniakami i potrzebuje aparatu. Perełka zgłosiła się pierwsza, więc jeśli nie zmieni zdania, to sprawa nieaktualna.

Popytam wśród znajomych, teraz każdy ma aparat w telefonie i może leży u kogoś, tak jak u mnie, cyfrówka niepotrzebna.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, rozi napisał:

Ja nie mam o czym myśleć, z założenia podarowałam każdemu, kto zajmuje się bezdomniakami i potrzebuje aparatu. Perełka zgłosiła się pierwsza, więc jeśli nie zmieni zdania, to sprawa nieaktualna.

Popytam wśród znajomych, teraz każdy ma aparat w telefonie i może leży u kogoś, tak jak u mnie, cyfrówka niepotrzebna.

Ok, rozumiem. Z góry dziękuje za podpytanie, może będzie szczęście :-).

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, rozi napisał:

Rozmawiałam z Perełką i zrezygnowała z aparatu na rzecz DORA1020. Proszę o kontakt na PW.

Super! Perełko bardzo dziękuję! Już piszę na wątku szczebrzeszyniaków żeby DORA1020 skontaktowała się z Tobą. 

Jeszcze raz obu Wam bardzo dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Dnia 6.09.2019 o 20:12, AlfaLS napisał:

Super! Perełko bardzo dziękuję! Już piszę na wątku szczebrzeszyniaków żeby DORA1020 skontaktowała się z Tobą. 

Jeszcze raz obu Wam bardzo dziękuję!

Mam aparat,mogę wysłać ,tylko proszę o adres.Nie znam się,ale jakieś tam fotki wychodziły.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, arim napisał:

Mam aparat,mogę wysłać ,tylko proszę o adres.Nie znam się,ale jakieś tam fotki wychodziły.

Arim, już pytam na wątku szczebreszyniaków czy DORA potrzebuje. Wiem, że jej tam dość często się uszkadzają czy psują te aparaty bo ona z nimi pracuje w trudnych warunkach. Poproszę żeby skontaktowała się z Tobą :-).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja stale poszukuję ubranek zimowych małych , dotałam 3 kupiłam jedno za duze i odesłałam na następny bazarek , Piesków jest 6 w potrzebie ubraniowej , 4 mają cos ale przydałoby się jeszcze dla dwuch i coś zimowego, marzę o ubranku dla Bambisi najmniejszej z czterema nogami bo ona wyjątkowo marznie. Chetnie bym na bazarku widziała ciuszki dla małych piesków.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, themagda napisał:

Ja stale poszukuję ubranek zimowych małych , dotałam 3 kupiłam jedno za duze i odesłałam na następny bazarek , Piesków jest 6 w potrzebie ubraniowej , 4 mają cos ale przydałoby się jeszcze dla dwuch i coś zimowego, marzę o ubranku dla Bambisi najmniejszej z czterema nogami bo ona wyjątkowo marznie. Chetnie bym na bazarku widziała ciuszki dla małych piesków.

tu są ciepłe ubranka  pewnie nie na Bambisię  ale zajrzyj

https://www.dogomania.com/forum/topic/350609-próbki-perfum-żele-chupa-chups-mydło-minionek-do-15102019/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Marzy mi się zaparzaczka do herbaty taka kulka metalowa z dziórkami jak to dawnieszymi czasy zaparzało się w szklanve , uwielbiam herbatę liściastą ale nie wiem jak ją zaparzać jak ktos ma a ie u zywa to wstawcie na bazarek . Już kupiłam kilka ubranej=k ale jednego brak na duzą chihuaha co mi się spasła po sterylizacji i nie pasuje nic z tych co mam.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.12.2019 o 02:23, themagda napisał:

Marzy mi się zaparzaczka do herbaty taka kulka metalowa z dziórkami jak to dawnieszymi czasy zaparzało się w szklanve , uwielbiam herbatę liściastą ale nie wiem jak ją zaparzać jak ktos ma a ie u zywa to wstawcie na bazarek . Już kupiłam kilka ubranej=k ale jednego brak na duzą chihuaha co mi się spasła po sterylizacji i nie pasuje nic z tych co mam.

ja mam dołożę do tego bazarku

https://www.dogomania.com/forum/topic/350996-rozmaitości-dla-dt-mestudio-zapraszam-do-15-grudnia-do-2100/

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...