Jump to content
Dogomania

Co chcecie KUPIĆ na bazarku. Zanim napiszesz PRZECZYTAJ pierwszy post!!!


Viris

Recommended Posts

Chętnie kupię jakieś ciekawe mydełka, peelingi (ogólnie kosmetyki), herbatki, świeczki, 

ciuszki - spodnie- bojówki 34, bluzeczki w stylu indyjskim, boho itp ciekawe (niestety byle nie jasne) rozm s, spodnie proste czarne bez zbędnych dodatków (najlepiej jeans, sztruks)

Książki - zwierzakowe

akcesoria - piesowe [np pielęgnacja, szeleczki sportowe, typu julius (dla podopiecznych - spacerowe i wygodne większość ciągnie)]

coś do produkcji rękodzieła :) 

 

Wybaczcie jeśli nie odpowiadam na zaproszenie, bazarki przeglądam choć z braku czasu często się nie udzielam.. pozdrawiam Serdecznie :)

Link to comment
Share on other sites

kupię szampon dla psów...nie mam wymagań - ma mi psa wyczyścić, jak się w czymś wytarza :D moje piesy alergii nie mają, więc jakikolwiek będzie dobry, byle był ważny...w domu się okazało, że psi szampon rok po terminie (to tak, jak się psy kąpie raz na ruski rok...) ;)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, rugitus napisał:

Chętnie kupię jakieś ciekawe mydełka, peelingi (ogólnie kosmetyki), herbatki, świeczki, 

ciuszki - spodnie- bojówki 34, bluzeczki w stylu indyjskim, boho itp ciekawe (niestety byle nie jasne) rozm s, spodnie proste czarne bez zbędnych dodatków (najlepiej jeans, sztruks)

Książki - zwierzakowe

akcesoria - piesowe [np pielęgnacja, szeleczki sportowe, typu julius (dla podopiecznych - spacerowe i wygodne większość ciągnie)]

coś do produkcji rękodzieła :) 

 

Wybaczcie jeśli nie odpowiadam na zaproszenie, bazarki przeglądam choć z braku czasu często się nie udzielam.. pozdrawiam Serdecznie :)

Książki miałam na bazarku ptasie, jeśli ktoś hoduje ptaszki egzotyczne... Jeśli chcesz, to wystawię jeszcze raz.

O materiały do jakiego rodzaju rękodzieła chodzi? 

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Istar19 napisał:

kupię szampon dla psów...nie mam wymagań - ma mi psa wyczyścić, jak się w czymś wytarza :D moje piesy alergii nie mają, więc jakikolwiek będzie dobry, byle był ważny...w domu się okazało, że psi szampon rok po terminie (to tak, jak się psy kąpie raz na ruski rok...) ;)

tutaj chyba jeszcze jakieś szampony zostały

 

Link to comment
Share on other sites

Kupię niedrogo (chętnie np. używane):

- piżama z miękkiego polaru dla szczupłego chłopca o wzroście 172. Najlepiej taka w formie zapinanego na zamek kombinezonu z kapturem i kieszeniami.

- i druga taka piżama tylko dla chłopca o wzroście 172 cm, ale taki bardziej przy sobie, myślę, że rozmiar L byłby odpowiedni dla niego.

Coś takiego mniej więcej jak tu: https://sprzedajemy.pl/pizama-polarowa-kombinezon-rozmiar-s-m-poznan-7cf768-nr26662532

Może ktoś ma na bazarku, albo chce akurat wystawić?

Proszę o info, gdyby ktoś miał.

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, yucca napisał:

Kupię kalendarz książkowy, na przyszły rok oczywiście ;) takie, aby na jednej stronie był jeden dzień, no- góra dwa dni ;) i dla faceta więc kwiatuszki odpadają.

Kupiłam mojemu, a on też sobie kupił, więc mam jeden na zbyciu. Czarny jest. Jeśli chcesz prześlę zdjęcia. Bazarków nie robię, ale wpłata byłaby na konto Liska (link do jego wątku w mojej sygnaturze)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...