Jump to content
Dogomania

Co chcecie KUPIĆ na bazarku. Zanim napiszesz PRZECZYTAJ pierwszy post!!!


Viris

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
O 2.07.2016 o 19:33, brzośka napisał:

Mały plecak (sportowy), dobrze żeby oprócz głównej komory miał jeszcze ze dwie kieszonki (lub więcej)

Może być reklamowy, ale ma być dla dorosłej osoby, więc niech nie reklamuje np. soku Kubuś :D

Nowy lub w bardzo dobrym stanie.

Nadal szukam!!!

Link to comment
Share on other sites

szukam  używanego (ale w dobrym stanie,bez uszkodzeń)kontenerka z kratą(lepiej plastykową,bo metalowa często wypada).dla kotów,ale raczej większy,tak aby wszedl też nieduży pies (typu jamnik),czyli na zwierza do 10kg.proszę o info na priv wraz z ceną i możliwością wysyłki/odbioru.

Link to comment
Share on other sites

O 19.07.2016 o 10:30, irysek napisał:

Kupię książki Jo Nesbo (poza pancernym sercem) oraz ciuchy sportowe dla chłopca rozmiar 128/134 (nike, adidas itd.), interesują mnie też rzeczy związane z piłką nożną, karty fifa 365, akcesoria jakieś itp. (syn gra w piłkę)

Mam Jo Nesbo jeśli dalej jesteś zainteresowana to proszę o info.

Są  na bazarku na miau.

http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=176198&p=11562667#p11562667

img1470343752123-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

kupię na bazarku 2 pakiety ogłoszeń adopcyjnych na psich portalach-do zrobienia w przeciągu 4-5 dni.nie mam czasu przekopywać bazarków(poważnie),wiec proszę o info na priva z linkiem do stron(ile ogłoszeń,na jakich portalach i jaka cena).wybiorę najlepsze i wezmę pakiety dla 2 psiaków.

Link to comment
Share on other sites

Kupię stare zegarki. Chętnie kupię Amfibię lub Komandirskie. Szukam też czerwonej Pobiedy - czerwonej 12. Może być nawet uszkodzona. Potrzebuje dawcy, aby swoją naprawić. 

Kupię również jakaś starą konsolę typu Pegasus lub Atari 2600, a takze  cartrige.

Link to comment
Share on other sites

O 6.08.2016 o 20:15, Nova77 napisał:

Szukam

kieliszki do jajek firmy luminarc białe -podobno nie produkują a może komuś zalega 6 sztuk takich kieliszków, 

Softshell damski r s i chłopiecy r 104/110

Cokolwiek związane z bajka Octonauci

 

 

 

O 8.08.2016 o 09:51, holly101 napisał:

Kupię:

 

- gry na PS3

- komiksy THORGAL w twardej oprawie

- gadżety z pokemonami

 

Zapraszamy :) możemy wykonać mydełka z dowolną grafika :) pokemony, oktonauci i kto co zechce

Również pudełka itd

 

Link to comment
Share on other sites

O 17.07.2016 o 20:17, _Aga_ napisał:

Chciałabym kupić ubranka dla pieska :) Małego maltańczyka ;) Gdyby ktoś widział taki bazarek, to bardzo proszę o wiadomość na pw :) Z góry dziękuję :)

A jaki rozmiar i typ ubranek? Musze przetrzepać szafę moich futerek, przestało nam się mieścić ;) 

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, ala123 napisał:

chyba mam

 

To proszę o info ;)

16 godzin temu, ulvhedinn napisał:

A jaki rozmiar i typ ubranek? Musze przetrzepać szafę moich futerek, przestało nam się mieścić ;) 

Rozmiaru niestety nie znam, mam wymiary psiaka mniej więcej :)

A typ każdy - i zimowe i przeciwdeszczowe i jakie jeszcze są :D

Link to comment
Share on other sites

O 7.08.2016 o 12:48, kobix napisał:

kupię na bazarku 2 pakiety ogłoszeń adopcyjnych na psich portalach-do zrobienia w przeciągu 4-5 dni.nie mam czasu przekopywać bazarków(poważnie),wiec proszę o info na priva z linkiem do stron(ile ogłoszeń,na jakich portalach i jaka cena).wybiorę najlepsze i wezmę pakiety dla 2 psiaków.

napisz do Kejciu, ma bazarek z ogłoszeniami dla zwierzaków

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...