Jump to content
Dogomania

Co chcecie KUPIĆ na bazarku. Zanim napiszesz PRZECZYTAJ pierwszy post!!!


Viris

Recommended Posts

21 godzin temu, Kamila Proc napisał:

szukam kalendarzy trojdzielnych na 2016

Mam rózne, ale mogę Ci wysłac mms-em jednak kasa bedzie na wskazanego psa w potrzebie z dogo! Na usprawiedliwienie napisze ze jestem w trakcie robienia zdjęc do bazarkow, tam tez wstawie wypasione kalendrze rozne.

Link to comment
Share on other sites

O 24 stycznia 2016o20:33, Marysia O. napisał:

W takim razie może ktoś jeszcze szył takie ubranka ale Taks na pewno. I u Niej też były różne kolory materiałów, do wyboru. Teraz jestem na 100% pewna bo znalazłam ten stary bazarek:

Tylko one miały trochę inne rzepy niż to na zdjęciu (przynajmniej moje).

Bardzo dziękuję Cioteczki za zainteresowanie zapytaniem :-)

Z tego co pamiętam, na tamtym bazarku była opcja wyboru z kilku gotowych wymiarów (bo mocno się zastanawiałam nad rozmiarem), ale wiadomo pamięć płata figle, więc przeszukałam podany wątek - i niestety nie znalazłam siebie jako kupującej, czyli mogła to być Kasia.....

W każdym razie, jak "autorka" kubraczka, by się znalazła, to kubraczki te bardzo się sprawdzają i jest potrzeba nowego bazarku ;-)

Link to comment
Share on other sites

O 25.01.2016o12:15, Kamila Proc napisał:

poprosze, bede zobowiazana

Informuję zeby nie było, ze wysłalam Kamili Proc dwa kalendarze pieniadze adresatem darowizny sa SOS Jamniki, kalendarze wysłalam na swój koszt w kwocie 10zl, a kwota jak zostala przelana to 25 zl.

Reszta kalendarzy bedzie na bazarkach ktore szykuje z pomoca kochanej Ziuty ;-)

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Kora napisał:

Informuję zeby nie było, ze wysłalam Kamili Proc dwa kalendarze pieniadze adresatem darowizny sa SOS Jamniki, kalendarze wysłalam na swój koszt w kwocie 10zl, a kwota jak zostala przelana to 25 zl.

Reszta kalendarzy bedzie na bazarkach ktore szykuje z pomoca kochanej Ziuty ;-)

zaplacilam 30(zeby nie bylo)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...