Jump to content
Dogomania

Co chcecie KUPIĆ na bazarku. Zanim napiszesz PRZECZYTAJ pierwszy post!!!


Viris

Recommended Posts

O 8.01.2016o23:04, Aneta220978 napisał:

Chętnie bym kupiła serię książek Lucy Dillon ( wszystkie razem)

"Psy, Rachel i cała reszta" 
"Spacer po szczęście"
"Szczęśliwe zakończenie" 

Jeśli będą na jakimś bazarku poproszę o pw

 

Chętnie kupię jeżeli ktoś ma wszystkie 3 książki...

Link to comment
Share on other sites

Kilka lat temu, na jednym z bazarków kupiłam kubraczek ortalionowy na polarku (kubraczek na foto). Wydaje mi się, że szyła go jedna z utalentowanych Cioteczek (o ile dobrze pamiętam, na bazarku wybierało się wymiar i kolory). Ubranko się trochę zużyło, a może Cioteczka nadal robi takie bazarki ;-)

DSC_2221.jpg

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Kamila Proc napisał:

jak teraz odszukac watki, w ktorych bralam udzial? kilka dni temu wciskalam aktywnosc i dalej aktywnosc w ktorej brales udzial i mi wyskakiwalo. teraz za kazdym razem wyskakuje blad

Po swoich postach tylko. Zawartość w profilu.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, cytryna12345 napisał:

Kilka lat temu, na jednym z bazarków kupiłam kubraczek ortalionowy na polarku (kubraczek na foto). Wydaje mi się, że szyła go jedna z utalentowanych Cioteczek (o ile dobrze pamiętam, na bazarku wybierało się wymiar i kolory). Ubranko się trochę zużyło, a może Cioteczka nadal robi takie bazarki ;-)

Wydaje mi się, że te ubranka szyła Taks ale ręki sobie uciąć nie dam.

Link to comment
Share on other sites

53 minut temu, Marysia O. napisał:

Wydaje mi się, że te ubranka szyła Taks ale ręki sobie uciąć nie dam.

Nie nie, moim zdaniem chodzi o taki bazarek, gdzie było zdjęcie wielu materiałów, wybierało się kolor i podawało wymiary. Sama tam zamówiłam kubraczek, stąd pamiętam. Były też pokazane przykładowe już uszyte. No jakaś Kasia.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, rozi napisał:

Nie nie, moim zdaniem chodzi o taki bazarek, gdzie było zdjęcie kilku materiałów, wybierało się kolor i podawało wymiary. Sama tam zamówiłam kubraczek, stąd pamiętam. Były też pokazane przykładowe już uszyte. No jakaś Kasia.

W takim razie może ktoś jeszcze szył takie ubranka ale Taks na pewno. I u Niej też były różne kolory materiałów, do wyboru. Teraz jestem na 100% pewna bo znalazłam ten stary bazarek:

Tylko one miały trochę inne rzepy niż to na zdjęciu (przynajmniej moje).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...