Jump to content
Dogomania

Mój Pies czy Przyjaciel Pies


Agrafka2-

Mój Pies cz Przyjaciel Pies?  

222 members have voted

  1. 1. Mój Pies cz Przyjaciel Pies?

    • Mój Pies
      139
    • Przyjaciel Pies
      81


Recommended Posts

[quote name='Daga & Maks']jak dla mnie MKP to jedna wielka porażka. Już nie wspominam o tym jakie czasem głupoty tam piszą
w MP i PP przynajmniej są jakieś konkretne tematy, a nie listy z wymyślonymi historyjkami[/QUOTE]


Wcale nie sądze by były to zmyślone opowiastki ! MP I PP jest bardzo drogi a MKP nie ! No nie wiem ../

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja powiem tak .... za jakość trzeba płacić . Prenumerowałam MP i jestem z niego zadowolona , mam nawet numery z roku 1993 -1995 . PP też lubię , sensowna treść i co dla mnie jest ważne MP i PP ma stronę gdzie są ogłaszane psy do adopcji . MKP może jest tani , ale według mnie brakuje właśnie działu z adopcjami i jakoś tak mi się lepiej czyta MP :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio wpadły mi w ręce stare numery kynologicznego PSA, takie z 1995 roku. Każda stronę przejrzałam z namaszczeniem i każdy artykuł znałam. W tamtym właśnie roku zaczęłam prenumerować PSA i pamiętam, że wtedy czytałam go od deski do deski, bo to była jedyna wiedza kynologiczna jaką wówczas mogłam zdobyć. A teraz.... tyle jest o psach publikacji, tyle gazet... Ale fajnie się wraca do tych pierwszych i porównuje się artykuły o rasach czy skład edytorski ;-).

Ja lubię czytać na przykład w starych gazetach, w opisach rasy, że danej rasy w Polsce nie ma, a teraz już czytam, że jest i to się nazywa postęp ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Hmmm... Trudny wybór. Kupuję i to i to, ale chyba jednak wolę Przyjaciela Psa. Łatwiej mi się go czyta, ale Mój Pies także jest super :) . Dodatkowo kupuję też Mój Kochany Pies, ale to mała i tania gazetka. Trzeba stwierdzić, że dosyć "prosta", ale w sam raz na szkolne przerwy :) . A w ostatnim numerze PP były różne fora o psach i to także się tam znalazło (jako jedyne dostało pięć gwiazdek).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Lubię oby dwie gazetki i oby dwie swego czasu kupowałam regularnie. Teraz jakoś coraz rzadziej, bo doszłam do wniosku, że nie opłaca mi się wydawać około 6zł. a jeśli dwie to 12zł. skoro wszystkie informacje mogę znaleźć w internecie. Jeśli jednak mam wybierać między MP, a PP to wybieram PP. Chociażby dlatego, że jest tam dział o fotografii i jakoś przyjemniej się czyta :)

Link to comment
Share on other sites

Mój Przyjaciel Pies to wg mnie porażka, nawet nie ma co uzasadniać, jego treść mówi sama za siebie ^^

Z PP i MP zdecydowanie wolę MP, ma ciekawsze artykuły, bardziej zaawansowaną oprawę graficzną, jest lepiej napisany, w ogóle ciekawszy.
Ja osobiście bardzo lubię dział 'zanim kupisz', w książkach o rasach psów, jakiś krótkich opisach zazwyczaj są tylko zalety danych ras, po jednym zdaniu o wadach, a to równie ważne. Jak ktoś przeczyta taki opis i się nie zrazi to znaczy że faktycznie się do danej rasy nadaje ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='dagaa111']to zależy od ciebie która gazeta bardziej ci się podoba ;) mi bardziej się podoba Przyjaciel Pies ale w Mój Pies też czasem są ciekawe artykuły[/QUOTE]


Zgadzam się. I w jednej i drugiej gazecie można znaleźć coś interesującego. Ale dużo częściej sięgam po Przyjaciela Psa jednak. Więcej tam rzeczy, z których na co dzień korzystam z psiakiem. No i szata graficzna jest the best. Okładka sierpniowego numeru już w ogóle rozłożyła mnie na łopatki :)
[IMG]http:///pies.pl/cms_a/upload/image/okladki/2011/08_11.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście , że PP jest lepszy . Kupuje co miesiać od listopada 2007 roku i przez przypadek raz moja mama kupiła MP i w sumie to nie było co w nim czytać , krótkie artykuły , szata graficzna też mi się nie podoba . Takie jest moje zdanie ... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja wolę MP, kupuję od 2006 roku, w zeszłym zaczęłam prenumerować. PP jak dla mnie jest trochę nudny.
Kupuję też PIES, MKP mam kilka numerów, w jednym z nich znalazła się moja Kajka. MKP to chyba najgorsza z psich gazet. Zero praktycznych porad, czy ciekawostek, a jedynie jakieś tam opowiastki czytelników.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 4 weeks later...

Kiedyś co prawda kupowałam PP, ale od jakichś trzech lat prenumeruje Mojego Psa. Jakoś sprawniej wychodzi mi poruszanie się po tej gazecie, łatwiej mi cokolwiek znaleźć. Bardziej czytelnie, choc to pewnie dlatego, że już się przyzwyczaiłam.
Właśnie planuję kupić nowe PP, żeby choć trochę jeszcze ogarnąć i tę gazetkę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...