Jump to content
Dogomania

Mój Pies czy Przyjaciel Pies


Agrafka2-

Mój Pies cz Przyjaciel Pies?  

222 members have voted

  1. 1. Mój Pies cz Przyjaciel Pies?

    • Mój Pies
      139
    • Przyjaciel Pies
      81


Recommended Posts

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

[quote name='tadek989']a teraz są jeszcze jakiekolwiek gazetki? możecie jakąś polecić?[/QUOTE]

Jedynymi czasopismami o psach, które obecnie się ukazują, są: [I]Przyjaciel Pies[/I] ( takie bardziej ogólne). To jest ich strona:[URL]http://www.pies.pl/[/URL]oraz dwa o bardziej zawężonej tematyce: [I]Psy myśliwskie[/I] i [I]Dog& Sport[/I] ( o psich sportach, czyli agility, obedience itp). To wszystkie, o których wiem.

Edited by Lotty
literówki
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 6 months later...

Moim zdaniem najlepszy był "Mój Pies", czytałam go co miesiąc przez ponad dekadę, pozostał sentyment... Naprawdę mnóstwo merytorycznych artykułów, z których wiele można przeczytać na ich stronie. Nowinki kynologiczne, we wszystkich działach specjaliści, świetne serie artykułów: zanim kupisz, top 5 ras, wielka księga psów, portrety z sercem... Podobało mi się też to, że byli tak bardzo zaangażowani w pomoc dla zwierząt potrzebujących. To pismo było po prostu na bieżąco z psim światem.

Gdy kupowałam MP, to zdarzyło mi się też kupić 2 numery PP, ale jak wiele osób wyżej napisało, "to nie było to". Po tym, jak przestali wydawać MP, zaczęłam kupować regularnie PP "z braku laku", ale szybko (po pół roku :P) przestałam.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

"Powracający" Mój Pies jest ..... beznadziejny :(  Poziom grafiki kojarzy mi się ze słodko-cukierkowymi pisemkami dla pięciolatków. Treści mało i podana w okropnie infantylnej formie. Aż się smutno robi, czasopismo znałam od samego początku, mam nawet numery archiwalne sprzed niemal 20 lat. A tu takie coś.... FU. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Też jestem mocno zawiedziona poziomem nowego wydania, ale mam nadzieję, że z czasem będą się rozwijać do dawnej świetności, dlatego jeszcze ich nie skreślam, teraz trudno jest wytrwać na rynku prasy, jak ludzie rzadko kupują czasopisma, mogąc sobie przeczytać wiele informacji w internecie... Dlatego dam im jeszcze szansę, ale jeśli poziom będzie ciągle taki, jak w pierwszym numerze, to faktycznie odpuszczę :(

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...