Jump to content
Dogomania

Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)


Neczka

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy to co się dla Froci szykuje musi być , aż tak pilnie strzeżoną tajemnicą??
Na tym wątku jest trochę osób którym na Froci i jej szczęściu bardzo zależy, wygląda na to Frociaku, że Twoim oddanym i wiernym wielbicielkom - kibickom pozostaje wierzyć , że Twoje szczęście jest niedaleko i trzymać mocno kciuki....:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']Czy to co się dla Froci szykuje musi być , aż tak pilnie strzeżoną tajemnicą??
Na tym wątku jest trochę osób którym na Froci i jej szczęściu bardzo zależy, wygląda na to Frociaku, że Twoim oddanym i wiernym wielbicielkom - kibickom pozostaje wierzyć , że Twoje szczęście jest niedaleko i trzymać mocno kciuki....:roll:[/quote]

Nie, to żadna tajemnica, po prostu na PW omawiamy formalności:smile:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']Czy to co się dla Froci szykuje musi być , aż tak pilnie strzeżoną tajemnicą??
Na tym wątku jest trochę osób którym na Froci i jej szczęściu bardzo zależy, wygląda na to Frociaku, że Twoim oddanym i wiernym wielbicielkom - kibickom pozostaje wierzyć , że Twoje szczęście jest niedaleko i trzymać mocno kciuki....:roll:[/quote]

Jak widać Majuska - MUSI ...

Trzymam kciuki za udanę adopcję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='albiemu']bardzo się cieszę :) i dzięki!!!!! Skoro to jeszcze nic na 100% to trzymam kciuki :)

[/quote]

Te 100% to tylko kwestia transportu. Ja nie mam samochodu, a nie wyobrażam sobie, żeby taki szmat drogi wracać z Frotką pociągiem bądź autobusem. Ma się rozumieć to nie kwestia mojego wygodnictwa, gdyby ktoś pytał :shake:

Link to comment
Share on other sites

... i po to jest wątek aby pisać o takich sprawach, że problem z transportem ...

Nie rozumiem dlaczego nie pisałyście wcześniej? Miałam kogoś kto do Warszawy jechał i z pocałowaniem ręki by pomógł i za freee ... mogłaś mieć Frotkę już u siebie ...

[B]Ręce opadają, piszcie ludzie o takich sprawach ....[/B]

Będziemy coś myśleć o transporcie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='albiemu']... i po to jest wątek aby pisać o takich sprawach, że problem z transportem ...

Nie rozumiem dlaczego nie pisałyście wcześniej? Miałam kogoś kto do Warszawy jechał i z pocałowaniem ręki by pomógł i za freee ... mogłaś mieć Frotkę już u siebie ...

[B]Ręce opadają, piszcie ludzie o takich sprawach ....[/B]

Będziemy coś myśleć o transporcie.[/quote]

Ale spokojnie....
Temat jest swieżutki, zdaje się wczorajszy, dziś się coś urodziło, więc dziś Mała Czarna napisała, że ma problem z transportem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']

może masz jeszcze jakieś pytanka odnośnie Froci?? (ale emocje:lol:)[/quote]

Tylko takie, czy zaakceptuje obecność małej yorczki. Ja wiem, że nikt nie czyta Frotce w myślach, ale Wy wiecie jak Frocia reaguje na inne psiaki.
O zdrowie nie pytam, bo cały wątek przeczytałam. Po za tym, jestem cholernie przeczulona, i zaraz po adopcji planuję wizytę w mojej ulubionej lecznicy.
Oj, mam rzeczywiście jeszcze jedno pytanie;) Co Frotka lubi jeść, i jak chodzi na smyczy. Długich spacerków to zdaje się nie lubi? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='albiemu']

Napisz coś więcej o swoim yorku, jakim jest psiakiem? Kiedyś miałam u siebie przez jakiś czas yorka i był wulkanem energii :D heheh[/quote]

No ściemniać nie będę. Yorczka jest jak tornado :roll:
Na spacerach zaczepia wszystkie psy, głównie te większe od siebie, chce się bez przerwy bawić. W zasadzie spokój jest tylko w godzinach jej drzemki ;)

Link to comment
Share on other sites

czyli - jak dobrze, że śpisz :D ...

Ja przyznaje byłam w szoku jak widziałam zamiast psa, rozmazane obrazy w swoim mieszkaniu bo w takim pędzie była często ...
Ogólnie przymilaśna jak już się ją złapało i nie dłużej do głasków niż minuta, albo dwie. Wszędobylska, ciekawska ... to mi utknęło :) Fajne psisko ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Tylko takie, czy zaakceptuje obecność małej yorczki. Ja wiem, że nikt nie czyta Frotce w myślach, ale Wy wiecie jak Frocia reaguje na inne psiaki.
O zdrowie nie pytam, bo cały wątek przeczytałam. Po za tym, jestem cholernie przeczulona, i zaraz po adopcji planuję wizytę w mojej ulubionej lecznicy.
Oj, mam rzeczywiście jeszcze jedno pytanie;) Co Frotka lubi jeść, i jak chodzi na smyczy. Długich spacerków to zdaje się nie lubi? ;)[/quote]
Trochę juz pewnie wiesz od Neczki i z wątku, ale ja mogę dodać od siebie, że Frocia chodzi ładnie na smyczce bo z nią byłam parę razy, jest bardzo spokojna na tych spacerkach i rzeczywiście nie miała ochoty na długie spacerowanie ( ale to może z powodu swoich dolegliwości popostrzałowych, hmmm, kto wie... ) A jeżeli chodzi o apetyt to Frocia bardzo chętnie POCHŁANIA wszystko ( nawet sucha karmę, co nie wszystkie psiaki lubią ) Ogólnie sprawia wrażenie spokojnego psiaka, uwielbia pieszczoty, wkłada pyszczek do ręki i przyjmuje bez końca mizianki, przebywała w schronisku w towarzystwie innych psiaków, bo na początku długo w biurze leżała i miała kontakt z różnymi pieskami i było ok, teraz ostatnio biegała po wybiegu z 2 suczkami i kolegą i też spokój był. Myślę, że powinny sie z Twoją yorczką dogadać. Frocia jest też miłośniczką kopania dołeczków różnej wielkości i pewnie to będzie jej ulubione zajęcie na spacerkach.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']No ściemniać nie będę. Yorczka jest jak tornado :roll:
Na spacerach zaczepia wszystkie psy, głównie te większe od siebie, chce się bez przerwy bawić. W zasadzie spokój jest tylko w godzinach jej drzemki ;)[/quote]
He, he terierzyca:evil_lol:
Frocia wprowadziłaby odrobinę zrównoważenia, chociaz czy ja wiem....:hmmmm:;) w końcu to też terierzyca:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...