Jump to content
Dogomania

Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)


Neczka

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='rita60']Ile miałaś szczęścia Frociu,ze trafiłas na taki fajny domek...[/QUOTE]

Bardzo mi jest miło to czytać :oops::smile:
Ale tak sobie myślę, że Frocisława prędzej czy później trafiłaby na jakiś dobry dom!
Teraz o tej biednej Tolusi mysle, żeby jak najszybciej wyzdrowiała..

Link to comment
Share on other sites

Ja mam dwa kagańce - jeden materiałowy, jeden zwykły. Tym drugim tak mnie waliła po nogach, że musiałam zdjąć, a ten drugi też chyba może dwa razy użyłam :evil_lol: Tak, wiem, pewnie to głupie, bo bez względy na to, czy kaganiec idealnie dopasowany, czy nie, to odnoszę wrażenie, że pies się w tym ustrojstwie męczy i tyle ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='mala_czarna']Ritka na urlopie, mało osób tu zagląda, to pewnie nikt nie zgadnie, jaka to dzisiaj ważna data jest?? :) :)[/QUOTE]

czyśby była to rocznica zawitania u Ciebei Frotki?

no chyba, że np rok temu po raz pierwszy w zyciu zjadłas szpinak i wciąż o tym pamiętasz i celebrujesz to wzniosłe wydarzenie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']czyśby była to rocznica zawitania u Ciebei Frotki?

no chyba, że np rok temu po raz pierwszy w zyciu zjadłas szpinak i wciąż o tym pamiętasz i celebrujesz to wzniosłe wydarzenie ;)[/QUOTE]

A żebyś wiedziała, że rocznica :p dokładnie 5 lat temu ten rudy gamoń do mnie przyjechał! Kurde, pamiętam jak dziś, trzeba było wnosić ją na rękach po schodach, bo tak się bała! A później jej wszystko minęło, poczuła wreszcie, że to jej miesce, dom, którego trzeba pilnować. No i pilnowała, a jakże, nawet glazurnika za nogawkę złapała, bo po co łachudra się po chałupie kręcił :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...