Jump to content
Dogomania

Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)


Neczka

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pogłaszczemy :)
Byliśmy na kontroli, dzisiaj doktor Czubek nasz przyjęła, jedna z moich ulubionych i dobrych wetek.
Jak na drugi dzień po operacji to wszystko jest w porządku (odpukać, wypluć przez lewe ramię!!) Brzuch jest dość napięty, ale przy tak znacznym cięciu to normalne. Szew wygląda bardzo ładnie, temperatury brak!! Dostaliśmy antybiotyk, zastrzyk przeciwbólowy i lekarstwa do domu. Jeśli nic złego nie będzie się dziać mamy pokazać się w poniedziałek. Dzisiaj ugotowałam ryż z marchewką i kurczaczkiem, troszkę Frocinka zjadła, ale nie za dużo. Zresztą wetka nie pozwoliła jej dużo dawać jak na jeden raz. Siku było, wymiotów brak, jestem dobrej myśli :)

Link to comment
Share on other sites

E, w życiu. Ja nie jestem dzielna, tylko tak udaję :)
Naprawdę zachodzę w głowę ile bólu są w stanie znieść psy.
Wiem, że Frocia dostaje środki przeciwbólowe, ale samo to, że chce wyjść na sikanie, sama idzie po schodach, że merda w klinice ogonem na widok lekarza to jest dla mnie niebywałe i we łbie mi się nie mieści :shake:
No i wierzcie sobie lub nie, ale dzisiaj znowu tyle pochwał na jej temat usłyszałam, że bardzo grzeczna, że dzielna, cierpliwa, itp., itd. Z zębami nie leci, nie piszczy przy zastrzyku, pies na medal. W zasadzie to mnie tam rybka co mówią, najważniejsze, że ma się wszystko szybko goić, a te guzki niezłośliwe niech będą. Koniec i kropka!
Mam dzisiaj zdjęcia jak wyszłyśmy od weta, ale oczywista sprawa kabel od telefonu magicznie wyparował, co się u mnie notorycznie zdarza :oops:

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że z dnia na dzień coraz lepiej będzie :)
Póki co szew jej w ogóle nie interesuje, nie próbuje zdejmować kubraczka, w ogóle jakby go nie zauważała. Jest super grzeczna.
Na spacerze chce już troszkę dalej sobie pójść, ale moim zdaniem to za szybko, i nie odchodzimy daleko domu.

Link to comment
Share on other sites

No to żeby nie zapeszyć, u Froci wszystko ok. Ja się wczoraj nagotowałam rosołu na skrzydełkach kurzych i warzywach, a ona sama już wodę pije :)
O tym, że wszystko zmierza do normalności świadczy fakt, że wczoraj rąbnęła Julce ucho świńskie, przyniosła je sobie do pokoju, pociamkała kilkanaście minut i... zaniosła ponownie. Nic, że takie wymemłane, grunt, że oddała :evil_lol: Zdjęłam wczoraj kubraczek żeby zobaczyć szew. Nic się nie rozeszło, zero jakiegokolwiek zaczerwienienia, jednym słowem, "goi się jak na psie" ;)

Link to comment
Share on other sites

U nas bez zmian, czyli.... dobrze :) zostały nam jeszcze 4 zastrzyki z synoluxu, bo metacam już zakończony. Wczoraj jak przyszłam z pracy to zdjęłam kubraczek na godzinę, żeby troszkę jej ulżyć, ale cały czas miałam pod kontrolą czy jej szew nie interesuje. Gruby jak cholera jest, rzeczywiście ze sporym naddatkiem wszystko było cięte, ale szew ładny, nie jest czerwony, żadnego zaognienia nie zaobserwowałam :)

A tak wyglądaliśmy 11 kwietnia po wyjściu z kliniki, z wizyty kontrolnej:

[IMG]http://images42.fotosik.pl/838/b08ee46a5d78294d.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Jutro jedziemy na zdjęcie szwów! :) Mam zdjęcie tego szwa, wstawię jutro, moim zdaniem (same zobaczycie), cudnie się goi.
Frotka się rozpuściła jak diabli. Po pierwsze: od mamy za cholerę nie weźmie niczego do jedzenia, czeka na mnie aż wrócę z pracy. Suchego nie jada w ogóle, a na dzień dzisiejszy, jej jadłospis wygląda następująco: gotowana pierś z kurczaka, mieszana z makaronem lub ryżem, podlana uprzednio jednym małym słoiczkiem Gerbera (jakiś rosołek z drobnymi kluseczkami, albo zupka jarzynowa). Jeśli chodzi o zmianę nawyków jedzenia chleba dla gołębi na spacerze to akurat tutaj wszystko zostało po staremu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...