Jump to content
Dogomania

Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)


Neczka

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ta, weź się kurcze i nie denerwuj! :razz:
Mam nadzieję, że szybko do siebie dojdzie, i że to gówno nie będzie złośliwe.
Już z kilkoma osobami rozmawiałam, i po operacji suczki w miarę szybko wracają do zdrowia, dobrze się czują i wszystko jest ok. Jak po sterylce Frocia była to wszystko się szybko zagoiło, no ale tutaj ten szew spory będzie. No nic, trzeba czekać i być dobrej myśli.

Link to comment
Share on other sites

Już jesteśmy. Boziu, jaka ona jest biedna strasznie :( Siedziałam z nią jeszcze ponad godzinę na kroplówce i 20 minut odczekaliśmy po podaniu morfiny. To jednak bardzo rozległa operacja, została usunięta listwa mleczna lewa wraz z węzłem chłonnym pachwinowym, oraz dwoma guzami w pakiecie. Jeden guz o charakterze torbieli, a drugi mocno ukrwiony, lity. Bardzo ją to boli, leży teraz i płacze, a ja mogę jej podać poltram dopiero po godzinie 24 :( Sama miałam kiedyś operację brzuszną, i wiem jaki to ból, ale jak boga kocham, że wolałabym że mnie to tak teraz napieprzało, bo mi serce pęka jak patrzę na Frocię. Nie zrobiła siusiu po kroplówce, a ja nie miałabym chyba sumienia ciągnąć ją dzisiaj na siusianie, najwyżej zrobi w domu. Jutro jedziemy kontrol. Niech ją przestanie boleć, proszę :(

Co jakiś czas jak ją mocno zaboli to wstaje nagle z posłania, próbuje się przełożyć na mniej bolącą stronę, i sobie pojękuje :(

Link to comment
Share on other sites

Po nocy ok. Zrobiłam zastrzyk lekko przed 24, i po 7 rano. Jednak sobie przypomniałam jak robić. Nawet Frocia nie pisnęła, więc chyba nie jest źle. Rano byłyśmy na siusiu, zrobiła, ale nie szłam już nigdzie daleko tylko pod trzepak i do domu. Dzisiaj wyjmiemy wenflon, bo nam się pewnie nie przyda (mam nadzieję!!!). No nie chce pić tylko sama, dawałam jej ze strzykawki. Teraz sobie leży przykryta na posłanku, z głową na poduszce ;)

[IMG]http://images35.fotosik.pl/1874/bdb26e5a36dd18d9gen.jpg[/IMG]

Edited by mala_czarna
Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60']Nasza śliczna szorstka mordeczka...dzielna dziewczynka....buziaki dla was.[/QUOTE]

Dziękujemy :)
Ja wiem, że każdy kto ma psa, kota, papugę, a nawet królika powie, że jego zwierzak jest najmądrzejszy, najgrzeczniejszy, najukochańszy, ale uwierzcie, że takiej jak Frocia to nigdzie nie znajdziecie!!

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy za podtrzymywanie na duchu! :)
Dzisiaj na pewno lepiej się czuje, widzę po niej. Inaczej oddycha, jest kontaktowa, i na pewno mniej boli niż wczoraj.
Na histopatologię trzeba czekać dwa tygodnie, ale ja się trzymam tego, że guzy nie były złośliwe, i wszystko będzie w porządku. Nie biorę pod uwagę innej opcji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Dziękujemy za podtrzymywanie na duchu! :)
Dzisiaj na pewno lepiej się czuje, widzę po niej. Inaczej oddycha, jest kontaktowa, i na pewno mniej boli niż wczoraj.
Na histopatologię trzeba czekać dwa tygodnie, ale ja się trzymam tego, że guzy nie były złośliwe, i wszystko będzie w porządku. Nie biorę pod uwagę innej opcji.[/QUOTE]

mala czarna przeciez inaczej byc nie może :)

btw nie ma to jak wiedziec co i gdzie na dogo :oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...