Jump to content
Dogomania

CACIB Poznań 8.11.2009


Tecia

Recommended Posts

  • Replies 551
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='JOLY']Dzisiaj dzwoniłam do oddziału, nie będzie przedłużony termin.
Chyba że tylko tak mówią.Można wysłać mailem, tylko trzeba potwierdzić telefonicznie.[/quote]

Ja właśnie zgłosiłem i dostałem z Poznania kasę :diabloti:
Nie żeby płacili za zgłoszone psy tylko kasę mi zwrócili, bo pomyłkowo poszła opłata dwa razy....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yanni']Można zapytać co ta wystawa ma takiego czego nie ma inna międzynarodowa że kosztuje aż 120 zł a podobno parking na niej 50 zł (ponoć tyle kosztował w zeszłym roku)???[/quote]
poza CACIBem: NDPwR, NDSwR i Zw. Mł otrzymują tytuły Zw. Polski i Mł Zw. Polski ;) a parking rzeczywisice 50 zł uprawnia chyba do wjazdu we wszystkie dni wystawy z tego co pamietam ;)

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie odnosnie tej wystawy .Szykuje sie dopiero do pierwszej wystawy i nie mam doświadczenia mam młoda suczke teraz ma 8 miesiecy ,chciałbym ją wystawic w Poznaniu ,ale boje sie ,ze może dostac cieczke i wtedy wystawiac nie wolno ,a nie chce ,by pieniądze przepadły.Pózniej jest wyzsza opłata ,ale wolałabym zapłacic wiecej i miec pewnosc ,ze pojade.Czy mozna psa nawet zgłosić w dniu wystawy?Bardzo dziekuję za odpowiedzi i pomoc

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marteczka77']Mam pytanie odnosnie tej wystawy .Szykuje sie dopiero do pierwszej wystawy i nie mam doświadczenia mam młoda suczke teraz ma 8 miesiecy ,chciałbym ją wystawic w Poznaniu ,ale boje sie ,ze może dostac cieczke i wtedy wystawiac nie wolno ,a nie chce ,by pieniądze przepadły.Pózniej jest wyzsza opłata ,ale wolałabym zapłacic wiecej i miec pewnosc ,ze pojade.Czy mozna psa nawet zgłosić w dniu wystawy?Bardzo dziekuję za odpowiedzi i pomoc[/QUOTE]

ostateczny termin zgłoszeń do 30 IX, wiec po tej dacie nie mozesz zglaszac psa.

Link to comment
Share on other sites

Po 1 - Psa można zgłosić tylko i wyłącznie w terminie zgłoszeń(chyba że zk wyrazi zgode)
Po 2 - Za wystawe i tak trzeba zapłacić, czy się jedzie czy nie , bynajmniej powinno się, ale w praktyce różnie to bywa
Po 3 - suke z cieczką można wystawiać(ale trzeba takze okazać kulture innym wystawcą i odpowiednio zadbac o taką suke!)

Mam nadzieje że pomogłam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya']Po 1 - Psa można zgłosić tylko i wyłącznie w terminie zgłoszeń(chyba że zk wyrazi zgode) [/quote]
Psa zgłasza się tylko w terminie zgłoszeń. Oddział może przedłużyć ten termin, ale po terminie nie ma takiego czegoś jak "ZK wyrazi zgodę" :roll:

[quote name='Kaya']
Po 3 - suke z cieczką można wystawiać(ale trzeba takze okazać kulture innym wystawcą i odpowiednio zadbac o taką suke!)

Mam nadzieje że pomogłam :)[/quote]

Nie można wystawiać:[FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=5][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=5]
[SIZE=2]REGULAMIN WYSTAW PSÓW RASOWYCH[/SIZE]
[FONT=CentSchbookPL-Bold][SIZE=2]I. Postanowienia ogólne[/SIZE]
[FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2][LEFT]9. W wystawach uczestniczyć mogą tylko psy zdrowe, posiadające zaświadczenia zgodne z wymogami służby
weterynaryjnej. Psy chore, kalekie, z atrofią jąder, [B]suki będące w widocznej ciąży lub z cieczką nie mogą uczestniczyć w wystawach[/B]. W przypadku, gdy właściciel nie zastosuje się do tego przepisu, sędzia[/LEFT]
powinien wykluczyć psa z ringu.
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marteczka77']Mam pytanie odnosnie tej wystawy .Szykuje sie dopiero do pierwszej wystawy i nie mam doświadczenia mam młoda suczke teraz ma 8 miesiecy ,chciałbym ją wystawic w Poznaniu ,ale boje sie ,ze może dostac cieczke i wtedy wystawiac nie wolno ,a nie chce ,by pieniądze przepadły.Pózniej jest wyzsza opłata ,ale wolałabym zapłacic wiecej i miec pewnosc ,ze pojade.Czy mozna psa nawet zgłosić w dniu wystawy?Bardzo dziekuję za odpowiedzi i pomoc[/quote]
Termin zgloszen juz minal.Zawsze jest termin zgloszen i ryzyko wlasciciela suki niestety.

Link to comment
Share on other sites

Dzieki za odpowiedzi .Dziś termin został przedłużony ,ale jeszcze rano napisali ,ze opłata za psa zgłoszonego po terminie wynosi 150zł bez wzgledu na klase .Więc może to zalezy od wystawy ,bo jak była w Szczecinie to mozna było psa zgłosic po terminie tylko opłata była wyższa.Troszke nie fair jest z suczka przeciez nie mamy wpływu na cieksze psa ,a jak dostnie to pieniądze przepadają ,bo w wystawie nie mogą suczki z cieczką uczestniczyć:roll:

IraKa mi sie wydaje ,ze skoro przdłużyli to opłaty pozostaja takie jakie były.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...