Jump to content
Dogomania

CACIB Poznań 8.11.2009


Tecia

Recommended Posts

  • Replies 551
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ooo ale ci fajnie hehe to napewno zdobedziesz jakaś lokate ;]
Do mnie tez przyszło potwierdzenie.
A no i mam pytanko czy jak przyszła do mnie własnie ta karteczka z potwierdzeniem numerek no i ta karteczke gdzie pisze katalog to czy musze na wystawe zabierać potwierdzenie wpłaty za wystawe....??? no bo ja własnie płaciłam przez przelew elektorniczny przez neta no to raczej nie mam jak....
Opiszcie, z góry dziekuje, Pzdr....;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Loria_xD']ooo ale ci fajnie hehe to napewno zdobedziesz jakaś lokate ;]
Do mnie tez przyszło potwierdzenie.
A no i mam pytanko czy jak przyszła do mnie własnie ta karteczka z potwierdzeniem numerek no i ta karteczke gdzie pisze katalog to czy musze na wystawe zabierać potwierdzenie wpłaty za wystawe....??? [B]no bo ja własnie płaciłam przez przelew elektorniczny przez neta no to raczej nie mam jak....[/B]
Opiszcie, z góry dziekuje, Pzdr....;)[/QUOTE]

Jak najbardziej można wydrukować potwierdzenie przelewu wykonanego przez internet :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']
Poza tym uważam,że taka duża, halowa wystawa to mimo wszystko nie najlepsze miejsca dla niezgłoszonych psów...[/QUOTE]

gdyż...? [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]

[COLOR=Silver](10 znaków)[/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=White]
[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andromeda']To w takim razie zostawie mała w domu ( do 6 miesiecy regulaminowych zabrakło nam 3 dni :shake:)[/QUOTE]
A ja bym zabrała. W zeszłym roku mimo, że nie wystawiałam żadnego psa, wprowadziłam 4 miesięcznego szczeniaka, a na wejściu pokazałam książeczkę zdrowia innego psa. Poza tym na wszystkie niemal wystawy zabieram obie moje suczki, choć wystawiam jedną. Najprościej jest w ogóle wtedy, gdy wjeżdża się samochodem. A jak wołają potwierdzenia zgłoszenia, to trzeba powiedzieć, że nie doszło pocztą i jest do odbioru w sekretariacie. I właśnie hale są najlepszym sposobem na to, by pies się przyzwyczaił do hałasu, charakterystyczznych odgłosów itp. Weź tylko z sobą klatkę lub transporter, by w razie czego piesa schować. Ze mną będą jechały na wystawę dwie suczki pięciomiesięczne znajomych i znam wiele osób, które szczeniaki wwożą. A Twoje szceniątko przecież i tak za moment będzie wystawiane, prawda? Więc i tak pojawi się w tych stresujących warunkach i tak.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kei']gdyż...? [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]

[COLOR=Silver](10 znaków)[/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=White]
[/COLOR][/SIZE][/QUOTE]
Gdyż uważam,że niewielu właścicieli-oglądaczy odpowiednio pilnuje swoich pociech,a na halówkach jest wystarczająco tłoczno i bez dodatkowych czworonogów...a minimalny odsetek takich osób zabiera ze sobą klatkę,żeby pies mógł w niej spokojnie poleżeć...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']Gdyż uważam,że niewielu właścicieli-oglądaczy odpowiednio pilnuje swoich pociech,a na halówkach jest wystarczająco tłoczno i bez dodatkowych czworonogów...a minimalny odsetek takich osób zabiera ze sobą klatkę,żeby pies mógł w niej spokojnie poleżeć...[/QUOTE]

Zgadzam się w 100%.
Oczywiście gdzieś maluchy trzeba przyzwyczajać i socjalizować z wystawami ale niestety trzeba też szanować tych którzy się wystawiają i chcą jak najlepiej wypaść. NIe mam nic przeciw niezgłoszonym szczeniakom na wystawach organizowanych na dworze wręcz zachęcam do brania tam malców ale niestety nie na halówki. Zwykle na halówkach wyglada to tak iż właściciel szczeniaczka jest happy bo wszyscy takim maluchem się zachwycają stają na środku przejść blokując przejścia nie wspomnę już o sytuacjach kiedy chcąc zobaczyć co dzieje się na ringu podchodzą blisko ringów a taki malec chętny non stop do zabawy często gęsto rozprasza psy które właśnie czekają na ocenę. Nie piszę tego do konkretnych osób ale opisuję sytuację z życia w których zdarzyło mi się uczestniczyć i kiedy najchętniej wysłała bym te maluszki w kosmos. Socjalizujmy oi przyzwyczajajmy maluchy do wystaw to procentuje w przyszłości ale też szanujmy się wzajemnie i myślmy nie tylko o socjalizacji szczeniaków ale też o stresie towarzyszącym psom które w danym dniu wchodzą na ring. Bo to nie do końca tak iż pies obyty z wystawami i pięknie się pokazujący jest maszynką i nic nie ma na niego wpływu.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli ktoś jest w wielkiej potrzebie to mogę przenocować. Mieszkam w bloku, mieszkanie takie średnie, ale wolne będą na pewno 2 kanapy (na upartego po 2 osoby), materace i chyba jedno łóżko. Mieszkam tylko z koleżanką więc spokojnie. Pies czy psy to nie problem. Mieszkam na osiedlu strzeżonym więc mamy nawet teren ogrodzony gdzie psy mogą pobiegać. Do targów jest ok. 15-20 min. tramwajem. Więc jakby co to pisać.
No i jeszcze w garażu jest jedno miejsce parkingowe wolne :p.

Link to comment
Share on other sites

Hotel Campanille znajduje się obecnie w strategicznym miejscu... Tzn ulica przy której stoi jest w tej chwili tranzytem..... codziennie jeżdżę tamtędy do szkoły i wierzcie lub nie, ale w godzinach szytu trasa którą normalnie autobus pokonuje w 20 minut, trwa ponad godzinę!!! Także jeśli ktoś chce tam się nocować to najlepiej nich wyjeżdża godzinę wcześniej na wystawę niż planował :P

Ponawiam swoje pytanie gdzie można znaleść rozkład o kórej jakie rasy będą wystawiane i ogółem od której do której będzie trwać wystawa. Szykuję się na nią od 2 miesięcy (jako widz) ale teraz wypadło mi coś bardzo bardzo ważnego w dzień wystawy i chciałabym tak dzień rozplanować, aby jakoś zdążyć jeszcze wrócić do Poznania i obejrzeć psy ;).

Link to comment
Share on other sites

Tu jest plan sędziowania:
[URL]http://www.poznan.zkwp.pl/2009_Plan_sadziowania.pdf[/URL]

A tu są finały:
[URL]http://www.poznan.zkwp.pl/2009_finaly.pdf[/URL]

Na stronie związku już wszystko jest:
[URL]http://www.poznan.zkwp.pl/oddzialy.php?n=wys_2009_m&oddzial=poznan[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...