Jump to content
Dogomania

CACIB Poznań 8.11.2009


Tecia

Recommended Posts

  • Replies 551
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej mam pytanie czy będzie można na tej wystawie obejrzeć rasę "pies faraona"?? A jeśli tak to mniej więcej w jakich godzinach?

Jestem z Poznania. Byłam na tej wystawie tylko raz w życiu - jako małe dziecko <wstyd>. Teraz się wybieram bo planuję jakiegoś pieska za rok. Ale powiem wam że pamiętam, że zawsze w dzień przed wystawą i w dzień wystawy Poznań zmieniał się w jedną wielką psiarnię... Gdzie się nie spojrzało pełno rasowych psów wyprowadzanych na spacerki.. Kiedyś na joggingu - niczego nieświadoma - biegnę, biegnę i po drodze pełno ludzi z psami. Dziwne to było. Zagadałam do jednego że fajne psy - a ten do mnie po angielsku. Biegnę dalej - znowu zagadałam, znowu mi odpowiadają po angielsku. W końcu spotkałam kogoś z Polski i się pytam czemu wzędzie pełno rasowych psów, a babka mi mówi że przecież dziś wystawa. No tak, to wszystko wyjaśniało :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lottie']Hej mam pytanie czy będzie można na tej wystawie obejrzeć rasę "pies faraona"?? A jeśli tak to mniej więcej w jakich godzinach?

Jestem z Poznania. Byłam na tej wystawie tylko raz w życiu - jako małe dziecko <wstyd>. Teraz się wybieram bo planuję jakiegoś pieska za rok. Ale powiem wam że pamiętam, że zawsze w dzień przed wystawą i w dzień wystawy Poznań zmieniał się w jedną wielką psiarnię... Gdzie się nie spojrzało pełno rasowych psów wyprowadzanych na spacerki.. Kiedyś na joggingu - niczego nieświadoma - biegnę, biegnę i po drodze pełno ludzi z psami. Dziwne to było. Zagadałam do jednego że fajne psy - a ten do mnie po angielsku. Biegnę dalej - znowu zagadałam, znowu mi odpowiadają po angielsku. W końcu spotkałam kogoś z Polski i się pytam czemu wzędzie pełno rasowych psów, a babka mi mówi że przecież dziś wystawa. No tak, to wszystko wyjaśniało :razz:[/quote]

Będzie to dopiero wiadome po zakończeniu zgłoszeń. Wtedy będzie wykaz zgłoszonych psów i godziny sędziowania. Nikt Ci teraz nie powie czy będzie taka rasa, bo one są dosyć rzadkie i nieiwadomo czy będą ;) Trzeba czekać ;)

Link to comment
Share on other sites

A mi w czasie wysyłania przelewu zerwało połączenie z netem i po kliknięciu "ośwież" okazało się, że opłata poszła dwukrotnie...
Napisałem do oddziału i od razu odpowiedzieli, że zwrócą ;)
Niektórzy się śmieją z poznańskiej dokładności, a ja jestem zadowolony :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dynamique']Będzie to dopiero wiadome po zakończeniu zgłoszeń. Wtedy będzie wykaz zgłoszonych psów i godziny sędziowania. Nikt Ci teraz nie powie czy będzie taka rasa, bo one są dosyć rzadkie i nieiwadomo czy będą ;) Trzeba czekać ;)[/quote]
Czyli o której będą wystawiane dalmatyńczyki też nie wiadomo?
Kiedy pojawią się wiadomości jaka rasa o której będzie wystawiana?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CaneSs']tzn. ?:lol:[/quote]
Bo My- młodzi prezenterzy nie jedziemy sobie ot tak na mp, nie? :eviltong: Zbieramy punkty żeby później "pod koniec sezonu" były zliczone, i 10 prezenterów z gr. młodszej i 10 z gr. starszej z największą ilością punktów jest zapraszanych na wystawę w Poznaniu, gdzie odbywają się mistrzostwa Polski w Junior Handlingu, a przed nami jeszcze parę wystaw, więc trzeba się będzie wstrzymać:lol: Jak coś, to myślę że znajdzie się parę osób chętnych :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...