Jump to content
Dogomania

XLII Toruńska Wystawa Psów Rasowych - National Dog Show (CAC)


Kaya

Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kate8828']A macie jeszcze jakis telefon do duzych taxowek takich zeby zmiescily duzego psa? czy zostaje mi Komunikacja miejska?[/quote]

np 9192, z komórki nie pamiętam jak się wykręcało...albo możesz wysłać smsem."Jako nieliczni oferujemy Państwu pełne, nowoczesne rozwiązanie ułatwiające zamówienie taksówki za pomocą serwisu SMS. Każdy posiadacz telefonu komórkowego może zamówić taksówkę wysyłając SMS na numer 691 99 91 92 lub 693 20 20 20, w treści podając tylko i wyłącznie adres, gdzie ma zostać podstawiona taksówka. (cena sms zależna od operatora). Dodatkowo zamawiając taksówkę Copernicus SMS-em, dostaniesz sms zwrotny z marką i numerem bocznym samochodu, jaki podjedzie na wskazany adres. "

Link to comment
Share on other sites

Do mnie też dziś doszło potwierdzenie z numerkiem.

Clover dałabym Ci mojego, ale jeśli będziemy czekać na finały to będę się modliła żeby młody miał jeszcze siłę biec chociaż troszkę...

Ale będzie ze mną koleżanka więc mogę z nią pogadać- tylko nie wiem czy pies pójdzie z obcą osobą...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kate8828']A macie jeszcze jakis telefon do duzych taxowek takich zeby zmiescily duzego psa? czy zostaje mi Komunikacja miejska?[/quote]
[I][B]albo lepiej zadzwoń i powiedz, że jesteś z psem bo nie każdy taxówkarz zabiera z psem...[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

Toruń jak zawsze dla mnie jako handlera udany;)
[FONT=Arial][SIZE=3]papillon- KA - TROJKA Quetika-dosk.1,CWC,NDSwR,[B]BOB[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3]pinczer min. CALKA Pin Min-dosk.1,CWC,NDSwR,[B]BOB[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3]szn.olbrzym THOR Jamag Ol dosk.2[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3]dogo canario:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3]QUEEN MARY de Presa Awangarda-dosk.1,CWC,NDSwR[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3]PABLO de Presa Awangarda-dosk.1,CWC,NDPwR,[B]BOB,BOG II [/B][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

moj Waciak czyli [B]PONTIAC Grasant - V1 CWC NPwR BOB [COLOR=red]III BOG[/COLOR][/B]
[COLOR=black]a Tess - [B]TOLERANT TESSIE ze Zahrabske - V1 CWC NSwR BOB[/B][/COLOR]

wystawa bardzo sympatyczna ale brakowalo mi oznakowania dojazdu na wystawe - troche sie naszukalismy :shake:

[COLOR=blue][B][I]przy okazji pragne OGROMNIE PODZIEKOWAC Andrzejowi z hodowli Nasza Sfora za zaprezentowanie Waciakowego na Grupie[/I][/B] :loveu::loveu::loveu:[/COLOR]
[COLOR=#0000ff][/COLOR]
[COLOR=black]Tess[/COLOR]
[COLOR=#0000ff][/COLOR]
[IMG]http://lancelottessi.republika.pl/TessTorun09.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tebusa']Cynamon ponownie ocena Wybitnie obiecująca, Najlepsze szczenię w rasie, oraz II BIS Szczeniąt :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

[B]Tebusa[/B] mam zdjecia twojego malucha :)

Mam wszystkie pudła do BIS Szczeniąt, później niestety państwo z którymi jechałam chcieli się zbierać :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...