Jump to content
Dogomania

Problemy zdrowotne Tygrysa


Topik21

Recommended Posts

Witam

Lhasa moich rodziców - Tygrys - ma stwierdzoną (póki co przez jednego lekarza) dyskopatie, teraz pytanie czy zdać się na zastrzyki i czekać aż dysk "znajdzie" swoje właściwe miejsce czy działać. Poczytałem trochę na różnych forach i jendą z opcji jest operacja, tylko że: Tygrys ma wadę serca i operacja nei gwarantuje do końca pełnej sprawności psa.
Cytałem również o kręgarzach psich, tylko godnego zaufania udało mi się znależć dopiero pod Wrocławiem.

Teraz pytanie: czy może któś miał taki przypadek i może polecić jakiegoś dobrego specjalistę w Warszawie lub okolicach.
Będę bardzo wdzięczny za wszelki info, szkoda psiny!!!

Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

matko :-( dyskopatia... wada serca... czy to jest połączone z sporym wiekiem psa ? czy to "czysty" lhasaczek ? pytam bo właściwie ja spotkałam się u lhasaków z wypadnięciem rzepki, "wiśniowym okiem", ewentualnie z jakąś alergią a tak to lhasaki to dla mnie niesamowicie zdrowe i długowieczne psy, niestety ja nie umiem Ci nic doradzić bo się z tym nie spotkałam ani u siebie ani u znajomych hodowców.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...