Jump to content
Dogomania

Forumowiczka w potrzebie.Ona i zwierzaki potrzebuja wsparcia.


Anna_33

Recommended Posts

Maciaszku, ma, wlasne w tym sek, ze ona zawsze ma jakiegos tymczasowicza.
Drugi bazarek zostal wystawiony poprawnie, z podanym linkiem do tymczasa. A i tak zostal zamkniety.
Zobaczymy, ja nie wierze zeby moderator po zastanowieniu sie i zapoznaniu z sytuacja nie przyznal sie do bledu.
Na 1 str watku jest ten link.
Dziekuje, juz podaje nr konta.

Link to comment
Share on other sites

Ode mnie też już cosik poszło.

Na Miau przeczytałam, że mąż Dorci baaardzo bardzo ucieszyłby sie z laptopa z mozliwością mobilnego netu, pozwoliłoby mu to trochę zająć czas i myśli. Przepytałam swoich znajomych czy nie mają czegos wolnego, na razie bezskutecznie :shake: Może ktoś z Was mógłby pomóc w temacie?

Link to comment
Share on other sites

Ja też przelałam 50,00 i napisałam tak jak Poker. Za diabła nie wiem po co, ale skoro Poker mądrą kobietą jest, znaczy wie co robi :)

Zacznę grać w totka, jak pragnę zdrowia. Jak wygram to do końca życia będę siedzieć przed kompem i robić przelewy, tyle, że na większe sumy :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Przelałam 50 zł, chociaż tyle, w tytule napisałam na pomoc dla suni,żeby nie było problemu z darowizna jak więcej wpłat się pojawi.Oczywiście Dorcia ma wykorzystać pieniądze na to co potrzebuje.[/quote]

dorzuciłam 30,oo :oops: z dopiskiem "na zwierzaki", oczywiście info dla fiskusa jakby co... :eviltong: Dorciu, jesteśmy z Tobą! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

nie cierpię 13 stron, pomóżcie szybko przesunąć wątek na stronę 14... pomóżcie rozruszać wątek Dorci i pokażcie Dziewczynie z Dogo, że nie jest tu sama! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pekineczki-malutkie-5-6m-z-okropnej-psudo-szukaja-domkow-133796/index13.html#post12252081[/URL] ogłoszenia, wsparcie w szukaniu domków...

Link to comment
Share on other sites

W tej chwili nie mogę pomóc :oops:, ale jak tylko wyjdę na prostą po leczeniu Kacperka, postaram sie kilka grosików wysłać.
Znam życie i wiem, że jak się wali to pomoc drugiego człowieka, nawet najmniejsza w postaci dobrego slowa, jest jak światełko w tunelu.
Trzymaj się Dorcia, po burzy zawsze przychdzi słońce.

Link to comment
Share on other sites

To bardzo ladna wplata, ja tez wiecej nie moge.
Dziekujemy.:-)
Juz sie wydalo, ze jest watek na Dogo, wiec Dorcia sie dowie...
Xandra wspomniala w watku na Miau, ze pospolite ruszenie zrobiliscie i ze piekny odzew jest.
Wymyslila tez, ze trzeba zrobic liste potrzeb, Nigdy nie wiadomo w czym kto moze pomoc.
Wiem, ze na pewno jest potrzebna pomoc prawnika. Moze ktos z dogo?
To bardzo wazne. ZUS podobno staje okoniem, a Dorcia z jednej renty nie da rady. Chory maz, chyba 5 kotow i trzy psy..Na prawnika nas nie stac...stad prosba, moze ktos z Was jest doswiadczony w tych sprawach. Do tego podniesiono jakos niebotycznie czynsz i wyglada to wszystko naprawde bardzo zle...
Szczegolow nie znam, jutro sie dowiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anna_33']Bardzo pieknie dziekujemy :-)
Faktycznie, warto chyba dodawac dopisek: na leczenie suni.
Podbijam wysoko i ponawiam pytanie o pomoc prawna.[/quote]

Aniu, prawniczka jest zalogowana na miau... dokładniej jest to [B]pani sędzina[/B]. Przepraszam, że będę niedokładna, ale - ta pani wypowiadała się na wątku osoby która 3 miesiące temu dostała pomoc z Krakvetu (pani [B]Hanki[/B] - samotnej pani mieszkającej na wsi zajmującej się dużym stadkiem kotowatych). Mam nadzieję, że takie wskazówki wystarczą, żeby odnaleźć p. sędzinę a ona przekieruje dalej... :oops:

edit: dogrzebałam się do imienia- choć poszukiwania na miau nie są moją mocną stroną.
Szukam dalej.

edit: ZNALAZŁAM! mamucik z Wrocławia - nie wiem czy będzie umiała pomóc Dorocie, ale to o niej myślałam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...