Jump to content
Dogomania

Forumowiczka w potrzebie.Ona i zwierzaki potrzebuja wsparcia.


Anna_33

Recommended Posts

Dziewczyny z Miau staraja sie pomoc jak tylko potrafia. Naprawde polecam obejrzenie watku. Dopytam co jeszcze jest potrzebne.
Wiem, ze szukaly kogos od prawa mieszkaniowego, chodzi o jakis potezny czynsz, ktory przylozyli Dorci. O odplatnym prawniku nawet nie mamy co myslec.
Ktos zajal juz sie kwestia rozmow z Zusem, ktos inny wyszukal linki o jakichs dodatkach pielegnacyjnych.
W kwestii transportu do Otwocka i pomocy tez jest kilka ofert. Gotuja tez rozne przysmaki dla Grzesia (maz Dorci), ale On nie bardzo chce i moze jesc.
Nie wiem, czy powinnam wklejac cytaty...to wszystko jest tak osobiste, delikatne..
Wiem, ze Grzes ma najgorzego raka z mozliwych, ma juz prawdopodobnie przerzuty do mozgu. Dorcia cieszy sie kazda zjedzona kanapka, kazda wypita szklanka rosolu.Ma dziewczyna wyrzuty sumienia, ze maz w hospicjum...ale tylko tam moga mu pomoc. W domu nie ma takiej mozliwosci. Co wiecej moge napisac? Tylko tyle, ze jak w koncu tu kiedys trafi, to bedzie na pewno wzruszona Wasza postawa i na pewno doda jej sil, ze tyle ludzi laczy sie z nia w trudnej chwili.

Za bazarek bardzo dziekuje. To swietny pomysl i przy okazji mozliwosc wiekszego naglosnienia tematu. Jesli ktos jeszcze ma ochote zrobic bazarek, to byloby wspaniale.

Dopytam Xandre z miau jakie sa jeszcze potrzeby. Ona zna sytuacje bardzo dokladnie.

Link to comment
Share on other sites

Anna__33 masz może gg? domyślam się, że mąż Dorci jest chory na raka,moja mama niedawno odeszła z tego powodu.Poznałam jednak wielu dobrych lekarzy,którzy działają właśnie w W-wie.Tak po cichu myśle,czy może nie dałoby sie pomóc w leczeniu.

Link to comment
Share on other sites

Zamkneli.

Zamknieto nam bazarek, bo nie dodalysmy, ze to na tymczasy Dorci.
A tymczasy sa, bardzo zaluje, ze Moderatorzy dzialaja tak szybko.
Wydawac by sie moglo, ze na tym stanowsku sa ludzie, a nie maszyny.
Tutaj przedstawiam watek o tymczasach Dorci.
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pekineczki-malutkie-5-6m-z-okropnej-psudo-szukaja-domkow-133796/index13.html[/url]

Ciezka choroba meza Dorci skutkuje brakiem srodkow, zarowno na leczenie, zycie jak i na tymczasy.Dodam, ze watkowa Pyza choruje.
Potrzebuje pieniedzy na rtg i inne. Mimo tego, mimo tragicznej sytuacji domowej Dorcia nie zaprzestala o nia walki. Nie ma teraz czasu i sily na oglaszane psiaka i na intensywne szukanie mu domu, ale nadal go leczy i staje na rzesach zeby doszedl do siebie.
Przepisy sa wazne i nalezy ich przestrzegac, ale jestemy ludzmi i nalezy tez najpierw sie chwile zastanowic.Wystarczylo wyslac pw, a poprawilibysmy nasze niedopatrzenie.

Link to comment
Share on other sites

Czy tylko mnie nie wpuszcza na bazarek czy modzi zamknęli?

[quote]
[B]weszka[/B] nie masz dostępu do tej strony. Prawdopodobne powody to:
[LIST=1]
[*]Twoje konto nie ma wystarczających uprawnień, aby przeglądać tę stronę,
[*]Próbujesz edytować cudzą wiadomość lub wykonywać jakiekolwiek inne akcje administracyjne,
[*]Twoje konto nie zostało w pełni aktywowane lub jest wyłączone przez administratora,
[/quote]
[/LIST]Poproszę o nr konta na PW.

Link to comment
Share on other sites

Nowy bazarek;
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/ubrania-torebka-na-tymczasy-u-dorci-do-10-05-a-137173/#post12248774[/URL]

Poprzedni został niestety zamknięty,ponieważ w pośpiechu nie napisałam,że chodzi o pomoc dla tymczasowiczów u dorci.:oops:

Link to comment
Share on other sites

Widze, ze nie dalo sie juz przekopiowac licytacji forumowiczow, watek zniknal zupelnie.
Bardzo Wam dziekuje za pomoc i wsparcie.
Czekam na informacje na temat jaka pomoc jest jeszcze potrzebna.
Jak tylko dostana to wszystko napisze:-)

Link to comment
Share on other sites

W tym wypadku regulamin nie zostal zlamany.Dorcia wziela na tymczas Pyze, ktora wymaga leczenia, rtg itd.Link do Pyzy zostal wklejony.
Sytuacja domowa jaka ma obecnie wszyscy juz znamy i chyba logiczne, ze nie ma czasu teraz sama robic bazarkow, ogloszen i szukac pieniedzy.
Jak znam zycie, to Dorcia powie, ze Pyza moze u niej zostac, bo nie jest w stanie obecnie wyszukac jej porzadnego domku...
Ale to nie fair.
Napisalam do moderatora, nie ja zalozylam bazarek, ale kiedy lamane sa przepisy kazdy czlowiek ma prawo zadac pytanie "dlaczego".
Jesli jednak dowiemy sie, ze nie wolno tutaj robic bazarkow dla tymczasa Dorci, wtedy zapraszam na bazarek miau. Po prostu zrobmy go tam.

Link to comment
Share on other sites

Ja to czułam od początku. Już nie pierwszy raz blokuje się bazarki mimo, że wiadomo, że pieniądze nie pójdą na wzbogacenie się kogokolwiek. To jest po prostu bezduszne. Nasi modzi sa młodzi - nie życzę nikomu, by spotkał go los Dorci. oby nikt nie musiał się przekonywać, że czasami ważniejsze jest życie niż regulaminy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...